Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałówki do 150


qasa21

Pytanie

Witam, bardzo dawno temu zaglądałem tutaj aby dowiedzieć się co się opłaca. I kupiłem - pierwsze dokanałówki jakie miałem, dałem za nie wtedy majątek bo dopiero co "wychodziły";

Razer Moray - nie proponowane na tym forum a szkoda...

Po prawie 4 latach użytkowania odkleiła się membranka. Byłem bardzo zadowolony, że wytrzymały tak długie i intensywne użytkowanie (słuchałem muzyki po 4 godziny dziennie).

Następnie kupiłem (tutaj już się posiłkowałem waszym forum) NuForce Ne-700x które były droższe i wydawały się o klasę gorsze od słuchawek Razera. Poza tym, były ciężkie, wypadały z ucha jak się trochę uszko spociło... Nie wspominając o tym, że musiałem niedługo po kupnie odesłać na gwarancje.

Nie dało się w nich biegać.

Przyszło mi również usłyszeć coś od Creative EP-630 -> tutaj scena trochę szumiała, wysokie tony fałszowały - odwzorowanie pianina było lekko śmieszne, ale były głośniejsze i miały ******lnięcie porównywalne do Nuforców 2x droższych.

Jednak każde wydawały się gorsze od Razer moray, tamte były niezniszczalne, i mimo płatającego się gumowego kabelka z prostą wtyczką którą musiałem po czasie pokleić szkotem żeby nie przerywało mi to i tak dźwięk wydawał się lepszy i były głośniejsze. (Pewnie przez większą independencję, ale co ja tam wiem...)

 

Słucham raczej DnB, dubstep, szeroko pojęta elektronika, po amerykański rap. Szukam Słuchawek lekkich (NuForce były za ciężkie).

Ponadto słuchawek innych od wspomnianych wyżej, bo lubię odkrywać nowe produkty. Najwyżej się zawiodę - będę wiedział czego nie kupować na następny raz.

Patrzałem po słuchawkach takich jak:

Xiaomi piston;

Pioneer SE-CL521-H;

Razer Hammerhead;

 

Nie sugerujcie się odtwarzaczem, bo zazwyczaj to zwykły telefon, który mam akurat pod ręką, jestem zbyt leniwy i biedny na jakiś odtwarzacz mp3 o milionie funkcji w equalizerze ;) .

Proszę o podpowiedzi i sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No 700X to na pewno nie są słuchawki do biegania, może miałeś pierwszą wersję tych doków, nowe są lepiej wykonane :) Jak zależy Ci na dobrym pier... to sprawdź ofertę firmy MEelectronics i poczytaj ten temat:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/96024-basowe-dokanalowe-150-200zl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No 700X to na pewno nie są słuchawki do biegania, może miałeś pierwszą wersję tych doków, nowe są lepiej wykonane :) Jak zależy Ci na dobrym pier... to sprawdź ofertę firmy MEelectronics i poczytaj ten temat:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/96024-basowe-dokanalowe-150-200zl/

Tak, miałem pierwsza wersję, potem po zwróceniu na gwarancję wymienili mi na ulepszoną, która miała lekko inny odcień, i kątowy wtyk (pierw miałem prosty).

Zainteresowały mnie Brainwavz Pro Alpha ProAlpha Przetwornik jest większy niż w innych. Więc czy nie będą grały ciszej od NuForce (ze względu na większy pobór mocy)?

Edytowane przez qasa21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności