Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×
Baele

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy ile dostanie :D . A tak na serio trzeba by je było mieć tutaj w Polsce i posłuchać. Najlepiej jakby powstała dyskusja, bo teraz to takie wróżenie z fusów.

Ja znowu zacząłem chorować na coś pokroju he1k czy edX v2. Ostatnio w pracy słuchałem bardzo długo tych modeli i czarują niesamowicie. Wziąłem ze sobą skorpiona i o dziwo na lampach miniwatta d-getter edX słuchało mi się niesamowicie przyjemnie ( HD800 również), nawet z setem Cayina iHA6 + iDAC6 nie było tak przyjemnie jak ze skorpionem podłączonym do audio gd nfb 27 jako DAC.

Ktoś kto słuchał, jakie są różnice w brzmieniu pomiędzy HE1000 V1 a V2? Nie miałem okazji słuchać 2 wersji :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie pary najlepszych planarów (Flowy i Hexy/Heki) jakie dane było mi słuchać oraz dwa dynamiki, dźwiękowo udające planary. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też dobre.

20180616_125143.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu miałem okazje znowu gościć u siebie Ethery Flow żeby porównać je 1:1 z HE-X.

Na wstępnie powiem że chciałbym mieć obie pary bo obie są świetne ale finanse nie pozwalają.

Bas w obu słuchawkach jest świetny ale w Etherach jest bardziej obły, pełniejszy i ma lepszy kick. Chyba najlepszy bas jaki słyszałem w planarach a może i ogólnie.

Średnica to domina HE-X, jest ostrzejsza i bardziej szczegółowa, w Etherach jest troszeczkę wycofana i bardziej łagodna.

Góra również w HE-X jest bardziej szczegółowa choć może zmęczyć szybciej niż ta w Etherach.

Obie pary mają wspaniałą holografię choć scena w Hifimanach jest większa.

Cóż nie żałuję że kupiłem HE-X kosztem Etherów ale gdyby było na odwrót też bym nie żałował.

Podziękowania za wypożyczenie Etherów dla @Karmazynowy

Edytowane przez vonBaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi