Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ale mogę , jakby co, byłeś pierwszy...znajomy ma słać do Ciebie?....:)

Sprawdź PW

3 minuty temu, Szakovsky napisał:

U mnie podobnie, ale inaczej.
1. Ether Flow
2. Ether Flow C
3. Heki
4. LCD3 (TAK, ale o tym później)/ EdX
5. Aeon'ki z gąbką
6. Sine/zmodowane He5
6. He400s/LCD2 z lekkim akcentem na <LCD2 (ale HIVimany 2x tańsze są :v) 
7. Oppo PM3
8. Fostexiunie tr

Nieudane planary: LCD4, MHP1000, he560, he400i i jeszcze pewnie sobie coś później przypomnę. 

LCD4 nieudane?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

5. Aeon'ki z gąbką  stawiasz tak wysoko ? Co tam Ci się podobało?

Liniowość, spokój i muzykalność. Słuchałem w zestawieniu z Questyle 400i (słabiak straszny, nie to co 600i)
 

 

4 minuty temu, vonBaron napisał:

LCD4 nieudane?!?

  Zdecydowanie, dużo bardziej mi się LCD3 podobały. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Szakovsky napisał:

Liniowość, spokój i muzykalność. Słuchałem w zestawieniu z Questyle 400i (słabiak straszny, nie to co 600i)
 

 

 

Liniowość ok, spokój tak, muzykalność eeeeeeeeeee ....tu moim zdaniem dużo im brakuje. Po za tym mi się podobała akustyka, scena, obrazowanie dzięków na niej.  Mieli hit ale im nie wyszło do końca. Po za recką "Tyll'a" przeszły bez echa.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szakovsky, co ja widze, LCD-3 w pierwszej czwórce? :lol:

Toć tylko oczko niżej od mojego rankingu a nie słuchałem Flow C.

Z czego grały?

 

EDIT:

Ale i tak Flow C nie mogły być u mnie na liście, bo oceniałem tylko te co mam/miałem ;)

Równie dobrze powinny się pojawić LCD-XC, PM1/2 oraz Edition-X.

 

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Compton napisał:

@Szakovsky, co ja widze, LCD-3 w pierwszej czwórce? :lol:

Toć tylko oczko niżej od mojego rankingu a nie słuchałem Flow C.

Z czego grały?

 

Quattro II od Matrixa. W życiu nie słyszałem aby te słuchawki tak dobrze grały, poza ergonomią (a właściwie jej brakiem) to nie znalazłem absolutnie żadnych minusów. Moje granie prawie w 100%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,nie dziwota.mimo że LCD3 mała scena i  brak powietrza to...w pewnych aspektach the best on the world...he,he..

Do Jazzu i Bluesa najlepsze ever, mimo że wolne, to nadal ten bas robi wrażenie, dla mnie najlepszy z tych audiofilskich...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy bas mają tribute 9, stać na tym stanowisku będę po wsze czasy. 

Najbardziej oczarowała mnie ich faktura i naprawdę dobra rozdzielczość a co za tym idzie sporo powietrza i naprawdę prawdziwa gęstość (która wcześniej wydawała mi się sztucznie napompowana w nich, jak w ath m70). Naprawdę zagrało to zacnie. Matrix chyba pojawi się w najbliższej liście zakupów.

A żeby tradycji stało się zadość, xiaomi i Iski lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał:

Mimo że T1v2 mają 600ohm to wymagają mniej prądu od takich HE-4.

Wlasnie dokladnie dlatego, ze maja wysoka impedancje potrzebuja mniej pradu. Tyle razy bylo walkowane...ehhh...

2 godziny temu, Szakovsky napisał:

Nieudane planary: LCD4

Moze po prostu zapomniales podlaczyc do wzmaka?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były podłączone obok siebie pod to samo źródło, czyli pod matrixa. LCD3 były bardziej konkretne i charakterne. LCD4 były równiejsze ale sporo nudniejsze. Nie podobały mi sie, takie byle jakie. Trochę jak He1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, audionanik napisał:

Tiaaa, to wiele tlumaczy, ale nie wszystko.

Słuchałem na Cayin'ie iha5, słuchałem na różnych źródłach i za każdym razem LCD4 nie zrobiły na mnie jakiegokolwiek wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "nieudane" to dużo powiedziane. Są po prostu poprawne do bólu. Rozumiem że mogą się podobać, ale zupełnie nie są dla mnie. Wolałbym lcd3 czy 2. XC są też spoko, ale za mało słuchałem. XC są pomiędzy 3 a 4 imo. 

A wracając do samego quattro to jest to genialny sprzęt. Ciepły, miękki i z rewelacyjna kontrola i rozdzielczością. Chciałbym porównać 600i i tego matrixa, może być zacięta walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szakovsky napisał:

Może "nieudane" to dużo powiedziane. Są po prostu poprawne do bólu. Rozumiem że mogą się podobać, ale zupełnie nie są dla mnie. Wolałbym lcd3 czy 2. XC są też spoko, ale za mało słuchałem. XC są pomiędzy 3 a 4 imo. 

A wracając do samego quattro to jest to genialny sprzęt. Ciepły, miękki i z rewelacyjna kontrola i rozdzielczością. Chciałbym porównać 600i i tego matrixa, może być zacięta walka.

Matrix Quattro cieply ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Noah napisał:

Matrix Quattro cieply ? 

Sporo basu który jest bardzo dobrze kontrolowany. Jest ciepły ale nie ciemny. Równy i analogowy na basie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być bardzo ciekawie z hd800. 

Quattro II wydaje mi się być bardzo podobne 600i tylko z gorsza holografia, ale za razem z lepsza kontrola basu.

Z lcd3 zagrało to naprawdę rewelacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, lżejsze, ocieplona średnica, zachowana jakość dźwięku ze starych LCD2, i tylko 600$. Czyżby LCD2C miały zostać nowym killerem na rynku?:P

https://www.audeze.com/products/lcd-collection/lcd2-classic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności