Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe, szczególnie, że Roon raczej nie zawodzi jak coś wprowadza/aktualizuje.

 

http://hd-opinie.pl/4546,aktualnosci,nowe-mozliwosci-roona-presety-dla-sluchawek-na-poczatek-audeze.html

 

Problem w tym, że cholera sprzedałem LCD-3 :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zamknięte to fajne słuchawki. Odsłucham na pewno jak będą dostępne choć nie czułem skompresowanego ciśnienia w wersji zamkniętej więc nie wiem czy coś się uwolni w otwartych, a nie lubię zamkniętych słuchawek. Żałuję tylko że nie miałem przyjemności ich słuchać z iPhonem z tym daczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sly30 napisał:

Dziś po 2 tygodniach wygrzewania Ether Flow pierwszy raz znów posłuchałem i jest petarda. Teraz wygrzewam kabel FAW Noir Hybrid. 

 

Na SP1000 by Cię zwaliły z nóg :) Nawet nie chcę myśleć jakby to po balansie grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eternal Seeker napisał:

Na jakim wzmaku tak "popylają" bo nie doczytałem ? :-)

 

O już widzę AN Kann ale to transport ,wzmak czy wszystko w jednym ?

 

Wzmak w Kann na High Gain jest tak mocny, że w ogóle nie jest potrzebny dodatkowy. Słucham też na Accuphase C-3850. Grają super na obu źródłach.

58 minut temu, Chcheckitout napisał:

 

Na SP1000 by Cię zwaliły z nóg :) Nawet nie chcę myśleć jakby to po balansie grało

 

Będę musiał spróbować. Choć Kann jednak na High Gain podaje mocniejszy sygnał, a SP1000 nie ma opcji High Gain i mniejszą baterię.

Edytowane przez Sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sly30 napisał:

 

Wzmak w Kann na High Gain jest tak mocny, że w ogóle nie jest potrzebny dodatkowy. Słucham też na Accuphase C-3850. Grają super na obu źródłach.

 

Będę musiał spróbować. Choć Kann jednak na High Gain podaje mocniejszy sygnał, a SP1000 nie ma opcji High Gain i mniejszą baterię.

 

Bezpośrednio z jednego i drugiego słuchałem. Rewelacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eternal Seeker napisał:

Czy na przykład taki Questyle 600i da je radę napędzić ?

Mam okazje pożyczyć je na weekend od znajomego ,są chyba wygrzane ale mają kabel firmowy zakończony Jackiem.

 

Oj nie wiem. Nie znam tego playera ale te słuchawki są dość przyjazne i raczej łatwe do napędzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proxy?sig=aa91a6d1eb5a0e05941fb1f936f8d4

EL8s only $339 – more than 50% off!

Save more than $350 on B stock EL8s

We have a limited supply of both EL8 open-back and closed-back models for sale for only $339 each with standard audio cable (1/4” and 3.5mm stereo plugs). Some of these are Apple Store returns, while others have been used at trade shows. These are the latest versions, and are easily sonically superior to any other headphones near this price – this is an amazing deal!. They may have some marks on the outer packaging and/or very minor blemishes on the headphones themselves, but they will meet all of our performance specifications, or you can return them within 30 days (you pay return freight). They come with our full factory warranty – 1 year parts, 3 years drivers.

We have a limited quantity, so order yours now! Write to: Tony@audeze.com or call us at 714-581-8010. If you prefer to buy via Amazon, this same offer is available there. This offer is only good in the USA. No international sales, please. If you’d like a Lightning cable, add $99 for a new one.

 

Taka sytuacja.

Miałem włożyć do trochu śmiechu, jak to Audeze w piętkę goni, ale w sumie....

proxy?sig=37544ecff24fbbce71cb0d68e30e35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

Tylko Audeze obniża ceny produktów powystawowych i zwrotów ze sklepu.

Hifiman przeceniał chyba nówki.

 

Tak, ale mają także refurby HE1000, HE400s, he400i oraz he400 http://store.hifiman.com/index.php/headphones.html

Jednak Audeze nie musiałoby tak mocno przeceniać, a dzięki temu zadziała to jak akcja promocyjna. I tak mniemam, że na minus nie wyjdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Compton napisał:

Audeze, Hifiman, Beyerdynamic jeden czort.

Psują się tak samo.

Z resztą, co Ci będę pisał, sam miałeś uszkodzone Beyery, ja też.

Pierdziały jak słuchawki za kilkadziesiąt złotych.

 

Ej ! Mr. Speakers się nie psują ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności