Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, audionanik napisał:

Gdybys posluchal ten egzaplarz z balantine, Twoj post rozwialby sie niczym dym z cygara.

Jest też spora szansa na to, że słuchawki poszłyby z dymem ;) 

Tak czy owak byłby dym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, saudio napisał:

Zgadza się egzemplarza ale jakoś hazard mnie nie ciągnie zwłaszcza Audezowa ruletka.

 

Godzinę temu, Roo_Volt napisał:

Jest też spora szansa na to, że słuchawki poszłyby z dymem ;) 

Tak czy owak byłby dym. 

 

Jesteście cienkie bolki bez żyłki hazardzisty:D.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

Spełniłem swoje "audofilskie" marzenie i zaopatrzyłem się w pierwsze planary. Są to Hifimany x Massdrop HE 4XX i grają z Aune T1 MK2. Co do samych słuchawek jeszcze się nie wypowiem, za krótko je odsłu****e.

Podrzucam za to recenzję (jedyna jaką znalazłem):

https://www.head-fi.org/showcase/massdrop-x-hifiman-he-4xx.22723/reviews
 

Na Youtubie coś również się znajdzie i w większości są to entuzjastyczne opinie. Macie jakieś pytania, śmiało! Postaram się odpowiedzieć.

hifi.jpg

Edytowane przez projack
foto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą najwyższą górą wydaje się, że faktycznie coś jest na rzeczy. Tak jak pisałem w relacji z Audio-Show, gdyby przesunąć całą sygnaturę D8000 w kierunku góry, byłoby idealnie. A tak trochę czuć było imo naddatek dołu, a lekkie wygaszenie góry. Sądzę, że można to jednak skorygować źródłem i doborem odpowiedniego wzmacniacza. Dobrym kompanem dla D8000 powinien być Ballantine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Firegon napisał:

Jak nie ma czasu pisać, a słuchawki nie w komisie to chyba znaczy, że dobre są :D

 

13 godzin temu, oblivion napisał:

Albo nie może przetrawić, że w tej cenie brak im najwyższej góry :lol: Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :D

16C190B9-4CB6-441A-80FE-7A56E76CC78C.png

 

Albo są tak dobre że leży już po operacji wycinania nerki i nie może nić napisać tylko leży i słucha ... ale jaki szczęśliwy :D

To jest hardcorowy audiofil ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie Final D8000 to wszystko jest mało elitarne, z drugiej strony T50RP mają górę w przeciewieństwie do tych drugich :lol:

 

8 godzin temu, retter napisał:

Albo są tak dobre że leży już po operacji wycinania nerki i nie może nić napisać tylko leży i słucha ... ale jaki szczęśliwy :D

To jest hardcorowy audiofil ...

 

Najwyraźniej wciąż zbiera szczękę z podłogi i o forum zapomniał :lol:52165a59afa96f57b500009c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Greezye napisał:

Z modowanymi T50RP można się wpisać, czy za mało elitarnie? :D 

A czym je pędzisz? Nic konkretnego w podpisie nie widzę a można by porównać doświadczenia...Ja ostatnio sprawiłem sobie Aune T1 i jestem bardzo zadowolony a to wciąż stockowa lampa (radziecka leży w szufladzie i czeka na swoją kolej ;) ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady moje, symetryczne pleathery hm5. Miałem wcześniej hybrydy i asymetryczne, ale na hybrydach za ostra góra i wyższa średnica, na asymetrycznych dźwięk zbyt oddalony i bas zbyt boomowaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Greezye napisał:

Pady moje, symetryczne pleathery hm5. Miałem wcześniej hybrydy i asymetryczne, ale na hybrydach za ostra góra i wyższa średnica, na asymetrycznych dźwięk zbyt oddalony i bas zbyt boomowaty.

O to fajnie, że to sprawdziłeś, moje to właśnie te symetryczne ale kusiło mnie żeby spróbować innych wariantów. Teraz wiem czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, retter napisał:

Albo są tak dobre że leży już po operacji wycinania nerki

On akurat chyba nie musi sprzedawać organów;)

 

4 godziny temu, oblivion napisał:

Najwyraźniej wciąż zbiera szczękę z podłogi i o forum zapomniał

Eeee nie, razem z Comptonem Marnotrawnym podjęli się mission impossible:ph34r:.

...czyli ożywić nieożywione:D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, audionanik napisał:

On akurat chyba nie musi sprzedawać organów;)

 

 

Ty tak na serio?? znasz kogoś kto sprzedaje organy i to by kupić coś z zabawek audio że bierzesz ten tekst na poważnie .... uuuu powiało grozą ...

Widzisz tam uśmiechnięta emotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z chęcią bym trochę organów posprzedawał, są tacy którym bardziej by się przydały...he,he:P

Ale niestety w Polsce to zakazane za pieniądze...a tyle słuchawek by się jeszcze posłuchało...:rolleyes:

Tylko moje organy już w lipnym stanie raczej, alkohol swoje zrobił...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z chęcią bym trochę organów posprzedawał, są tacy którym bardziej by się przydały...he,he:P

Ale niestety w Polsce to zakazane za pieniądze...a tyle słuchawek by się jeszcze posłuchało...:rolleyes:

Tylko moje organy już w lipnym stanie raczej, alkohol swoje zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności