Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie cała seria LCD nadaje się do muzyki elektronicznej. Tutaj oczywiście wychodzą indywidualne preferencje. Jeden pisze hołki, ołle są lepsze od Audeze. Ok nie będę się kłócił :) wszystko zależy od toru. Może jastrząb dobrze zagra ze sprzętem kilkukrotnie droższym ale Audeze z tym samym torem zagrają być może jeszcze lepiej. Słucham dużo elektroniki takiej jak trance, również psy i tutaj się nie gubią o nie, nie. Wielu znanych producentów muzyki drum and bass korzysta w nich w studio i do prywatnych odsłuchów. Perkusja, bass jest często mocno wyeksponowana i nic się wlecze. 

 

Dodam, że rock również dobrze brzmi ale metal już nie do końca chociaż nie słucham takiej muzyki więc nie czerpie przyjemności ze słuchania tego gatunku. 

 

Przytoczę tutaj polecane bassówki TH900 do muzyki elektronicznej wszelakiej maści. Ja nie potrafię ich słuchać. Łoi za mocno bassem. W muzyce atmo d&b są niezłe i w rapie ale trance i szybsze talerze ? Uczucie podobne do tego jak wychodzę z imprezy techno, a byłem ostatnio w instytucie na takowej :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:

Są zdjęcia prototypu na soundrebels w relacji z Monachium. Tak okrągły, poza tym wyglądają na prototyp.

Sorki ale statusów nie śledzę, to taka ulotna treść.

 

Możesz dać linka? Bo ja tam widzę na necie tylko 'cz.2" tej relacji i tam Finala nie odnajduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. Haha przytoczę kawałek opisu:  "3000€ wydają się wręcz nieuczciwe w stosunku do wielokrotnie cięższej i droższej konkurencji. (...) ja nie mogę się doczekać finalnej wersji, która na 100% zatrzęsie słuchawkowym rynkiem."

Więc muszą grać gdzieś na poziomie Orfeuszy, bo jakoś słuchawek wielokrotnie droższych niż te Focale chyba nie ma... Słuchawki za 3000€ mają zatrząść rynkiem hah :P Już widzę, te tłumy ustawione w kolejce do kupna przy ich premierze :D

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuję bardziej realistyczny marketing, niż bajki, na które mogą się nabrać tylko najbardziej łatwowierni. Z taką reklamą to można kandydować do tytułu najlepszego bajkopisarza roku niż sprzedawać luksusowy sprzęt ;) Na bajki najwyraźniej już za stary jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, lsd napisał:

Czas najwyższy zawitać tu z HE-5LE i HEK. Natomiast które planary zostaną pokażą najbliższe tygodnie. Testy rozpoczęte...

DSC_0460.jpg

Ale kącik audiomaniaka...normalnie marzenie każdego fana muzyki na słuchawkach...he,he.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saudio napisał:

Masz obie wersje HA-1A jak porównanie?

Tak, jestem w trakcie testów. Ogólnie napaliłem się na mk2 ze wględu na mk1, którego sobie bardzo cenie. Na stockowych lampach mk2 jest przeciętnie, bez wyrazu. Natomiast przy tube rollingu zaczęło się robić ciekawie. Dopiero co dokupiłem przejściówki z XLR do RCA, mam 2 pary tych samych kabli RCA by Fatso, wiec będzie możliwość bezpośrednich testów z użyciem IDAC-6. Dokupiłem też troche ciekawych lamp by zrobić jak najbardziej rzetelne porównanie. Sądze, że w przeciągu tygodnia, max dwóch będę mógł podzielić się wartościową opinią, choć nie wiem czy to najlepszy do tego wątek.

30 minut temu, Soundman1200 napisał:

Ale kącik audiomaniaka...normalnie marzenie każdego fana muzyki na słuchawkach...he,he.

Szersza perspektywa ;)

DSC_0451.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności