Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Crysis bierz, okazja i to od Polaka, może ktoś z forum?...

http://www.ebay.pl/itm/HiFiMAN-HE-1000-V2-/252921079118?hash=item3ae345654e:g:o1MAAOSwax5Y2SV8

No proszę, jakie mamy cudowne czasy, jak niewiele obecnie trzeba, żeby cieszyć się przyzwoitym dźwiękiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że miałeś te starsze HD800, one rzeczywiście podobno miały scenę epicką, nie udało mi się posłuchać tych wczesnych numeracji.

Pewnie trochę żałujesz sprzedaży tych HD800 co nie?!:ph34r:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, saudio napisał:

Może kiedyś dam szansę LCDekom, ale ta ich powtarzalność, to już wolę perfekcję 009 na welurach.

A swoją drogą to ta nowa wersja HA-3 ma niezłą synergię z HEkami, aż myślę o nowym kabelku...

 

Myślę, że warto dać im szansę, tym bardziej tym nowym modelom, z nowymi driverami i ze zmienionym kształtem fazora - są o wiele jaśniejsze, bardziej detaliczne.

Niestety przestrzeń taka jaka była - bliski pierwszy plan i mała scena.

Muszę jeszcze pożąglować lampami, bo ma dobrane pod Hifimany i gra mi teraz głównie średnicą.

3 minuty temu, Soundman1200 napisał:

A cóż to ja widzę,stara miłość nie rdzewieje?...Compton zatęsknił za LCD3?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Compton napisał:

Myślę, że warto dać im szansę, tym bardziej tym nowym modelom, z nowymi driverami i ze zmienionym kształtem fazora - są o wiele jaśniejsze, bardziej detaliczne.

Niestety przestrzeń taka jaka była - bliski pierwszy plan i mała scena.

Muszę jeszcze pożąglować lampami, bo ma dobrane pod Hifimany i gra mi teraz głównie średnicą.

:)

No właśnie scena, 6 lat z HD800 robi swoje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saudio trzeba by zamknąć na bezludnej wyspie, zostawić tylko z LCD3 i dobrym torem oraz stosem płyt.

Przekonałby się chłop do dobrego grania, niekoniecznie hektary sceny są konieczne,czasem aż odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Soundman1200 napisał:

Saudio trzeba by zamknąć na bezludnej wyspie, zostawić tylko z LCD3 i dobrym torem oraz stosem płyt.

Przekonałby się chłop do dobrego grania, niekoniecznie hektary sceny są konieczne,czasem aż odwrotnie.

To nie tylko o hektary chodzi ale o oddanie akustyki nagrania, pogłosu scenicznego, powietrza między źródłami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności