Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Nikt go nie słyszał, więc to kolejna ryzykowna teoria...

Jak nikt, główny recenzent Ryka pod wrażeniem...najmocniejszy z A&K, brzmieniowo niewiele gorzej od 380 a cena kilka razy niższa.

Chyba A&K z właścicieli droższych modeli zadrwili, taniej i lepiej to grzech normalnie coś takiego wypuścić....he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w temacie Kanna. Recenzja Pana Ryki, która go nie porównuje do DX200 czyli głównego konkurenta w tym przedziale cenowym to treść , która niewiele mówi.

Poza tym jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc z osądami to się wstrzymajmy aż chłopaki z forum napiszą o nim co nie co, a nie jeden czy drugi recenzent. Bo te tak zwane recenzje to radzę traktować bardziej jak ciekawostki a nie wykładnie.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Compton napisał:

HD800s, TH-900 mk2, E5 ltd, ...

Hmm?

HD800 plastik co to farba odchodzi po kilku tygodniach/miesiącach...ale za to lekkie.

TH900 i E5 jednak nie rozumiem,  niemal ideał budowy i ergonomii w słuchawkach,zachwyt i zazdrość posiadaczy chińskich produktów...he,he.

Chociaż te E5 ciut za małe i za to pała ode mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem, Robercie...tak Ci tylko dogryzam, bo mimo że HE1000 skrzypiące na zawiasach jak z Horroru, metal się skrzy połyskliwie jak narzędzia chirurga z prosektorium , drewnopodobne muszle przywodzą na myśl meble rodem z najlepszych czasów komuny a pady jak ze słuchawek za 300zł, nie mówiąc o kablach ,sztywnych jak 40letnia dziewica....to nadal najlepsze i zjawiskowo grające słuchawki, coś o czym 90% użytkowników forum marzy a nigdy nie będzie mieć:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie tylko aluminium w E5, jest też czarnodąb i rzadki stop Ruthenium...skóra z owiec egipskich czy jakoś tak,cuda nie widy...

6 minut temu, Compton napisał:

I zadali sobie tyle trudu, żeby wyglądało to na plastik?

 

 

Compton jednak znajdzie się na mojej czarnej liście, skrytykować tak piękne rękodzieło japończyków i ten unikatowy kolorek muszli....

Jestem w szoku...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Nie chce mi się wierzyć, że taki przenośny grajek wyciąga wszystko z takich słuchawek...z jakimi stacjonarnymi klockami porównywałeś, że forsujesz taką ryzykowną teorię?

Było wystarczająco głośno a i wypełnienie każdego z pasm było na odpowiednim, dobrym poziomie. Wiadomo że na stacjonarce zagrały głośniej, jednak samo wyważenie dźwięku stało na bardzo podobnym poziomie. 

 

Godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Nadal plastikowe muszle w HEX 2?...lipa jak za taką kasę....

Napisałem wyraźnie, że w wersji V2 nie ma już plastiku jak w wersji V1, jest metal, do tego bardzo dobrej jakości. W ogóle wszystko spasowane idealnie. Jakby porównać wykonanie V1 a V2 to ewidentnie te drugie to co najmniej wykonanie o klasę wyżej! 

 

Do niczego w nich nie można się przyczepić, nawet stockowe kabelki dali lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Unlimited 5 masz muszle całe z tego Ruthenium coby to nie było....łatwo się rysujące podobno.

Co z tego jak dźwiękowo dla mnie spooooro gorsze od Hawków, które nadal dla mnie są wzorem ergonomii i dźwiękowego przekazu w tej cenie.

Normalnie ideał...Sporo droższe słuchawki mają się czego wstydzić ergonomicznie przy Hawkach....

6 minut temu, Slaviola napisał:

Było wystarczająco głośno a i wypełnienie każdego z pasm było na odpowiednim, dobrym poziomie. Wiadomo że na stacjonarce zagrały głośniej, jednak samo wyważenie dźwięku stało na bardzo podobnym poziomie. 

 

Napisałem wyraźnie, że w wersji V2 nie ma już plastiku jak w wersji V1, jest metal, do tego bardzo dobrej jakości. W ogóle wszystko spasowane idealnie. Jakby porównać wykonanie V1 a V2 to ewidentnie te drugie to co najmniej wykonanie o klasę wyżej! 

 

Do niczego w nich nie można się przyczepić, nawet stockowe kabelki dali lepsze.

Wow, jednak już metal...jestem pod wrażeniem,chińczyki jednak się uczą i wyciągają wnioski,szacunek jak tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Oj nie tylko aluminium w E5, jest też czarnodąb i rzadki stop Ruthenium...skóra z owiec egipskich czy jakoś tak,cuda nie widy...

Compton jednak znajdzie się na mojej czarnej liście, skrytykować tak piękne rękodzieło japończyków i ten unikatowy kolorek muszli....

Jestem w szoku...:ph34r:

Ja jestem w szoku, że nie wykończyli ich w naturalnym kolorze jak np. Denony D5/7xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Hawki to ewenement, są mega wygodne, świetnie wykonane brzmią ciekawie, aczkolwiek do HEXow to im daleko IMO... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Soundman1200 napisał:

Oj nie tylko aluminium w E5, jest też czarnodąb i rzadki stop Ruthenium...skóra z owiec egipskich czy jakoś tak,cuda nie widy...

Compton jednak znajdzie się na mojej czarnej liście, skrytykować tak piękne rękodzieło japończyków i ten unikatowy kolorek muszli....

Jestem w szoku...:ph34r:

Ja jestem w szoku, że nie wykończyli ich w naturalnym kolorze jak np. Denony D5/7xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Hawki to ewenement, są mega wygodne, świetnie wykonane brzmią ciekawie, aczkolwiek do HEXow to im daleko IMO... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Compton napisał:

Ja jestem w szoku, że nie wykończyli ich w naturalnym kolorze jak np. Denony D5/7xxx

Na szczęście tego nie zrobili, TH900 są tak wyjątkowe że zasługiwały na coś wyjątkowego...ten wspaniały czerwony kolorek idealnie odzwierciedla ich szatański,dynamiczny i nieokiełznany charakter brzmienia...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Soundman1200 napisał:

W Unlimited 5 masz muszle całe z tego Ruthenium coby to nie było....łatwo się rysujące podobno.

Co z tego jak dźwiękowo dla mnie spooooro gorsze od Hawków, które nadal dla mnie są wzorem ergonomii i dźwiękowego przekazu w tej cenie.

Normalnie ideał...Sporo droższe słuchawki mają się czego wstydzić ergonomicznie przy Hawkach....

Wow, jednak już metal...jestem pod wrażeniem,chińczyki jednak się uczą i wyciągają wnioski,szacunek jak tak!


Cała obudowa Edition 5 unlimited jest z ABS-u, metalizowanego rutenem. Metalowy jest pałąk i osłona z Mu metalu przed driverem, to tak w ramach sprostowania, wiem z 1 ręki :) To że słuchawki są z "plastiku" nie sprawia automatycznie że są gorsze, a mogą być super jakościowo zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Robert gustujesz tylko w naturalnym widoku drewna....też to lubię ale z TH900 się całkiem nie zgadzam...he,he.

1 minutę temu, michauczok napisał:


Cała obudowa Edition 5 unlimited jest z ABS-u, metalizowanego rutenem. Metalowy jest pałąk i osłona z Mu metalu przed driverem, to tak w ramach sprostowania, wiem z 1 ręki :) To że słuchawki są z "plastiku" nie sprawia automatycznie że są gorsze, a mogą być super jakościowo zrobione.

Aha, no proszę,nie ma jak fachowiec się wypowie....

To chyba dla tego tak plastikowo mi zagrały te E5, na poziomie góra 1,5tys....gorzej od Hawków na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności