Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie to jedne z bardziej rzetelnych "recenzji", przynajmniej nie pitoli farmazonów i mówi wprost jak jest. Sprzęt dostaje od widzów, a nie od dystrybutorów. Jedyny spory minus jest taki, że w zasadzie mało gada o dźwięku a dużo o wszystkim innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Noah

Akurta jego opinia jest zbieżna z innymi, więć tu się nie wyłamuje.

Natomiast jako pierwszy poruszył kwestię wykonania.

Narzekał na te konektory, krótki kabel, nieolejowane drewno , ostre krawędzie grilla, rysujące suwaki pałąka.

Mimo tego, nadal mnie intrygują.

Szkoda, że cały czas nie są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie podwazam Jego rzetelnosci, chodzilo mi wlasnie o to ,ze on tak duzo mowi o wszystkim a tak malo o dzwieku. Natomiast sluchawki bardzo interesujace , trzeba koniecznie posluchac jesli gdziej sie pojawia... o ile sie tutaj pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartujcie sobie, powiedzcie mi na podstawie jego recki jak grają te słuchawki? Bo ja się dowiedziałem, że grają ******ście i są lepsze od Audeze LCD-2. Bardzo dużo mi to mówi. Z ebaya możesz kupić Compton, ale powodzenia potem z odsyłaniem.

 

Recki maciuxa to normalnie arcydzieła przy tych od Zeosa, a u maciuxa o budowe urządzeń też się dowiesz. Ja tam nie widzę nic rzetelnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Compton napisał:

Z Reviev o Monoprice M1060

 

I Compton zaczyna drzeć o swoje słuchawki....czyżby HE1000 były zagrożone słuchawkami za 1tys zł?....do następnego odcinka...he,he,

4 godziny temu, Compton napisał:

Z Reviev o Monoprice M1060

 

I Compton zaczyna drzeć o swoje słuchawki,czyżby HE1000 były zagrożone przez model za 1 tys....?he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Soundman1200 napisał:

I Compton zaczyna drzeć o swoje słuchawki...

Już zaczynam.

49 minut temu, Soundman1200 napisał:

czyżby HE1000 były zagrożone słuchawkami za 1tys zł?....

A to na pewno.

19 minut temu, Noah napisał:

narazie to wiemy tylko ,ze graja zaje iscie...i lepiej niz LCD2 , cokolwiek to wszystko znaczy

Wiemy też, że grają sygnaturą między LCD-3 a HE1000.

Parę postów wcześniej wrzucałem filmik z porównaniem do HE-400i, także kto ma lub słyszał może sobie wyciągnąć wnioski.

3 godziny temu, nsk napisał:

Nie żartujcie sobie, powiedzcie mi na podstawie jego recki jak grają te słuchawki? Bo ja się dowiedziałem, że grają ******ście i są lepsze od Audeze LCD-2. Bardzo dużo mi to mówi.

Akurat jego reckę wrzuciłem w kontekscie wykonania tych słuchawek, a nie dźwięku, bo to jak grają, dowiedziałem się z innych recenzji.

18 minut temu, Gorionn napisał:

ZReview nie ma co wierzyć na słowo, jemu każde nowe słuchawki grają najlepiej na świecie. Taki amerykański Soundman :P

Tak, tylko on ma jakieś zawsze porównanie, a Soundman zdaje się na odmęty pamięcie, co jak widać, w jego wykonaniu jest bardzo zwodnicze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Compton napisał:

Już zaczynam.

A to na pewno.

Wiemy też, że grają sygnaturą między LCD-3 a HE1000.

Parę postów wcześniej wrzucałem filmik z porównaniem do HE-400i, także kto ma lub słyszał może sobie wyciągnąć wnioski.

Akurat jego reckę wrzuciłem w kontekscie wykonania tych słuchawek, a nie dźwięku, bo to jak grają, dowiedziałem się z innych recenzji.

Tak, tylko on ma jakieś zawsze porównanie, a Soundman zdaje się na odmęty pamięcie, co jak widać, w jego wykonaniu jest bardzo zwodnicze. :P

ubawiles mnie tym ostatnim zdaniem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tych driverów w innej budzie. Szału nie ma, subbas jest szczątkowy, wysokie tony ziarniste. Fakt, że jeszcze nie wygrzane, więc wysokie mogą się poprawić, ale subbasu zauważalnie więcej to bym się nie spodziewał. Nie wiem ile subbasu udało się wycisnąć w tych Monoprice, bo jednak pady skórkowe są szczelniejsze niż welurowe w tych które ja słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perul napisał:

Słuchałem tych driverów w innej budzie. Szału nie ma, subbas jest szczątkowy, wysokie tony ziarniste. Fakt, że jeszcze nie wygrzane, więc wysokie mogą się poprawić, ale subbasu zauważalnie więcej to bym się nie spodziewał. Nie wiem ile subbasu udało się wycisnąć w tych Monoprice, bo jednak pady skórkowe są szczelniejsze niż welurowe w tych które ja słuchałem.


Po ~30h wygrzewania jest dużo lepiej niż na początku, i na górze i na dole, hajcujemy dalej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ugz napisał:

Tak zapytam czy tego typu "SOUND DEMO" jest w jakikolwiek sposób miarodajne? bo jakoś nie umiem sobie wyobrazić jak zagrają te słuchawki po założeniu ich na głowę, mimo że niby jakoś tą barwę pokazuje to nagranie :/

 

Nie, ale można jako tako porównać sygnaturę różnych par, mając nagrania zrobione w tych samych warunkach - np. próbki dźwięku na eardrummer.pl, całkiem fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 17-tego niby mają być dostępne. Na oficjalnym ebayu monoprice w programie (nie pamiętam jak się on nazywał) opłać produkt + podatki wychodzi poniżej 400 usd do nas. Audionervosa daje o sobie znać :(.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności