Skocz do zawartości

Fanklub SHURE


rymcymcym

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki Shure jeszcze się nie dorobiły własnego fanklubu na naszym forum więc postanowiłem takowy założyć.

 

Zapisuję się jako były posiadacz SE535 i obecny modelu SE846, które zanabyłem w świetnej cenie dzięki akcji na forum :)

 

 

Pewnie dzięki tej promocji grono posiadaczy szczurków powiększyło się znacznie i każdy zadowolony (bądź nie) dołączy (bądź nie) do bractwa Shure :D

 

 

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wpisuję z srh1440. I żonę, bo ona je głównie okupuje/osłu****e :D

Bogatszym będąc na pewno w akcji promocyjnej nabyłbym najwyższy zamknięty model shure. Ale pomyślałem drugi raz kupować w ciągu jednego kwartału słuchawki na kredyt :D (kartą kredytową) to będzie już audiofila traumatosa :D I odpuściłem :D

Teraz żałuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem bardzo zadowolony :) ...kabel mnie trochę boli :)

 

 

Mam tak samo. Operacja wkładania słuchawek do uszu najczęściej poprzedzona jest rozplątaniem kabla czemu towarzyszy rzucanie mięchem, potem jeszcze tylko operacja ułożenia kabla za uchem i już. Ale jak już człowiek zacznie słuchać...zapomina o tej katorżniczej grze wstępnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ha! Kącik dla mnie :) SRH840 i SE535...

Ja kabel do SE-535 sobie tłumaczę tak, że pewnie dzięki temu jest pancerny i więcej wytrzyma :)

 

A o SRH 840 to myślałem żeby może je do ludzi puścić... i coś nowego na ich miejsce zanabyć - cholera biały króliczek kusi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Dołączam się ze swoimi Shure SRH 240A. Dźwięk mnie nie zawiódł. To czego oczekiwałem. Po wcześniejszych wszystkich moich słuchawkach te graja bardzo przyzwoicie....

Ale jest ale.....owszem czytałem o nich, że lubią "trzeszczeć" po pewnym czasie plastiki - muszle i łączenie ich z pałąkiem.... Ale u mnie sytuacja była taka - otóż po kupnie po pierwszym wyjęciu z pudełka trzeszczą okropnie - przy najmniejszym ruchu głową czy nawet zwyczajnym przełknięciu. Koszmar! Tak jakby były już przede mną z 1000 razy regulowane czy przymierzane. Zakupu dokonałem w sklepie internetowym muz.....pl

Niestety nie byłem w stanie w ciągu 10 dni ich odesłać z przyczyn służbowych. Teraz za to zostaje mi słuchanie w pozycji nieruchomej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności