Skocz do zawartości

Jaki zwykly fon (nie smartfon/dotykowy) z najlepsza jakoscia dzwieku?


fishman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam zwyklego fona (nie smartfona/nie dotykowy!) z mozliwie najlepsza jakoscia dzwieku, z modeli aktualnie dostepnych w .pl jako nowe i z gwarancja, ew. jakas uzywka w b. dobrym (wrecz idealnym stanie) stosunkowo latwo dostepna do kupienia w .pl.

 

Wymagania to wiec: b. dobra/mozliwie najlepsza jakosc dzwieku, dostepnosc w .pl (nowka/uzywka b. dobry stan i popularna/mozliwie latwa do zakupu), i WAZNE! bezproblemowa obsluga kart microsd 16GB (i wiekszych oczywiscie, ale te 16GB to minimum i mus, bo takowe beda uzywane z nim). Dzwiek mozliwie czysty, i zeby nie gral za cicho. Gniazdko sluchawkowe mini-jack.

 

Obecnie mam jako odtwarzacz clipa z rockboxem, i oczekuje grania niewiele (jesli w ogole) gorszego jakosciowego (a najlepiej takiego samego/lepszego), i co najmniej porownywalnej max glosnosci co clip.

 

Dosc istotny jest tez czas odtwarzania muzyki na jednym naladowaniu (jesli ktos ma takie info, to rowniez prosze podac).

 

ps ceny/widelek na razie celowo nie podaje, zeby nie zawezac/nie skreslac od razu mozliwych ciekawych propozycji, ale wiadomo, ze 1000 zl za niego nie wyloze :P.

 

ps2 jak ktos ma jakies ciekawe propozycje/oferty sprzedazy modelu tel. spelniajacego wymagania j.w. (w tym stan danego egzemplarza - co najmniej b. dobry!), to rowniez prosze o propozycje tutaj i na PW (najlepiej z aktualnymi REAL fotami).

 

Dzieki za wszelkie propozycje i pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony sprzętowo są ok ale podejście marki/ serwisu do klienta spowodowało że patrze na inne marki a nie na sony a kiedyś byłem bardzo za sony, ale to już ich sprawa jak podchodzą do klienta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak graja:

 

samsung s5610

nokia 515

 

sluchal ich ktos?

bez szału, nie oczekuj cudów. pod tanie doki czy pchły jako tako dają radę, ale to ich max. na nokii troszki się zawiodłem, liczyłem na poziom lumii chociaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie SE W995. O ile dobrze pamiętam był w stanie poprawnie napędzić CALe!

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w995-review-329p5.php - wyniki pomiarów są całkiem imponujące.

Edytowane przez ek_urak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności