Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio x3 nagle przestał działać


Kembrix

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Oczywiście w meny zmieniam na tryb DAC. W trybie storage normalnie współpracuje z komputerem.


Dobra, udało się, działa. Gra jestem pozytywnie zaskoczony. Jest tylko jeden problem. Co jakiś czas podczas odtwarzania są małe przerwy lub wyświetla się komunikat, że urządzenie zostało odłączone lub skonfigurowane. Po wyłączeniu komunikatu wszystko normalne dalej gra. W przypadku Spotify to co jakiś czas się wiesza i muszę je wyłączyć i włączyć. Wie ktoś o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest bardziej wina Windowsa, ale pewnie da się to obejść i powinni to zrobić. Mnie by jeszcze zadowoliło odświeżenie interfejsu, który jest ekstremalnie nudny. :P

Btw troche się zawiodłem na EQ. Gdy się ustawi jakieś wartości to słychać szumy. :(

Pozmieniaj ustawienia EQ jeśli diametralnie różnych ustawieniach szumi to deko dziwne, na płaskim też szumi ?

 

Przy EQ 0:0 nie ma żadnych szumów przy cichych momentach piosenek. Ale wystarczy ustawić 0:1 i już je słychać. Można się przyzwyczaić lub pogodzić z tym. Ale przecież osoba, która idzie na kompromisy nie kupuje sprzętu za taką cenę... Dla mnie to trochę minus i słucham na wyłączonym EQ bo ewidentnie drażni moje ucho przy delikatnych piosenkach.

 

Edit:

Jeśli chodzi o zacinanie się to nie mam z tym problemu od momentu w którym porządnie skonfigurowałem albumy (MP3Tag). Usunąłem jakieś długie nazwy, komentarze, pomniejszyłem okładki, usunąłem zbędne pliki które często są w albumach oraz wyłączyłem gaplessplayback w ustawieniach. (Czy jakkolwiek inaczej się to nazywa)

Edytowane przez konradb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej , dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem nowej x3 i przeczytalem w guide ze jak sie naładuje to sie zaswiei zielona lampka , naladowal sie juz a czerwona sie dalej swieci , czy to normalne ?

A druga sprawa to odpaliłem odtwarzac po rozpakowaniu i bateria byla rozładowana czy to tez normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czytałem o tym ze jak sie w pełni naładuje to sie zapali zielona lampka... Ale po 4 godzinach ładowania ładowarką 1.5A nadal świeciła sie na czerwono wiec nie wiem o co tu chodzi ale mi to nie przeszkadza w koncu to tylko głupia lampka :P

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomonfire zobacz sobie do instrukcji od X3 nawet tej z pudełka, w specyfikacji jest: Battery Charging Time 2A adaptor: About 4 hrs (when off)

USB port: About 8 hrs (when off). Ja liczę od zupełnego rozładowania jak jest komunikat , że słaba bateria i się już wyłącza. Zaopatrz się w ładowarkę najlepiej 2A bo będziesz stale wisiał na kabelku ;) Jak jest całkiem naładowany lampka zmienia się z czerwonej na zieloną.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X3 zdarzają się problemy z odtwarzaniem niektórych plików na softach beta, ale u mnie było na tym sofcie w miarę stabilnie, z wyjątkiem nieraz przeskakiwania utworów. Co prawda podcastów nie próbowałem słuchać ale dłuższe pliki, np. koncert bez problemu.

Może to problem jakiegoś kodeka albo tagowania pliku. Najlepiej przekonwertować plik jeszcze raz i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich ponownie w tym ponurym dniu :(
Ponad tydzień temu nie wiadomo dlaczego mój x3 przestał działać,lecz nie w takiej samej sytuacji jak poprzednio(czyli przestał działać podczas pracy)a po prostu nie uruchamiał się jak chciałem go włączyć.
Myślałem że powtórzyła się ta sama sytuacja co poprzednio ale ponad tydzień fiio leży na biurku i robi za przycisk do papieru :/

Próbowałem wszystkiego więc jest już to na pewno cegła.

Zamawiałem go w audiomagic więc mam tam się zgłosić by wysłać go na reklamację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności