Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wrażenia z odsłuchu


shakur1996

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na pewne sprawy zmuszony jestem słuchać obecnie przez najbliższe kilka dni na E40. Dzisiaj jest pierwszy dzień. Na pierwszy strzał poszły Cosmicsy.

 

Ja mam mieszanie uczucia, z jednej strony odbieram go b.pozytywne jak na tę cenę, a z drugiej strony są pewne aspekty, które na moim imodzie są o wiele lepsze. Jak dla mnie player gra tak:

- dość wąską sceną, choć też bez przesady,

- brak grania przestrzennego, 3d, góra-dół;

- jest lekkie podbicie na basie tj. midbassie;

- brakuje bardzo subbasu;

- w miarę neutralny dźwięk jednak przechylający się w stronę ciepła, lekko tez ciemnawy, ale to może być kwestia wysokich;

- wysokie są takie trochę dziwne, tak jakby były ścięte i takie deko kartonowe, puste;

- szczegóły są na naprawdę dobrym poziomie (choć mam wrażenie, że tylko przez deko sztuczne podbicie w okolicach wyższej średnicy/niskich wysokich, który czasami przekłada się na podkreslenie "s" itp., choć nie za jakieś wielkie);

- dynamika czasami jest słaba a czasami w miarę okey;

- w zakrasie transparentności, przejrzystości trochę brakuje;

- separacja instrumentów jest słaba.

 

Czy są jacyś użytkownicy tego playera, którzy mogliby się wypowiedzieć na temat jak postrzegają dźwięk w tym playerze?

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że nie ma nikogo kto ma ma ten player.

 

Mała aktualizacja jeżeli chodzi o mojeg wrażenia - z Cosmicsami jest słabo, ale z Custom Art pro330v2 jeżeli chodzi o bas i średnicę jest naprawdę fajnie (wysokie są słabe jednak na tym połączeniu) - nie mówię że idealnie, przejrzysto, transparentnie i takie tam, ale jest dość przyjemnie bez zagłębiania się zbędnego.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności