Skocz do zawartości

Boombox mobilny (1000zl)


daaboom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Tak jak w temacie widać, poszukuję bezprzewodowego BoomBox'a do 1000zł. Słucham niemalże wszystkich gatunków muzycznych, jednakże największy "nacisk" kładę na rap, crunk, g-funk, jazz, soul. Generalnie chodzi mi głównie o jakość dźwięku, nie obchodzi mnie wygląd (wolę to podkreślić, bo w tych czasach różnie bywa z komercją i design'em np. Dr.Dre beats). Początkowo jestem zainteresowany TDK 2 speaker boombox, czytając recenzje tego speaker'a muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony. Jednak chciałbym aby wasze doświadczenie w sprzęcie audio pomogło mi wybrać właściwy speaker, i oczywiście abym nie przepłacił (mogę zamawiać również z za granicy jeśli bym na tym zaoszczędził). Z góry dzięki za fatygę i wszelkie propozycje.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdk mnie średnio podeszły ( jeżeli jest to taka kostka, jestem na tablecie). O wiele lepszym rozwiązaniem jest harman kardon go play ( na allegro jest świetna cena) + jak tak bardzo Ci zależy na bluetooth Nokia md310 ( chyba, z pamięci piszę). H/k go są bardzo dobre, nisko schodzący bas i moc. Niepozorny sprzęt ale gra bardzo dobrze. Ostatnio widziałem, że w ispot jest ( możesz się tam wybrać i posłuchać jak jesteś nie ufny;) ).

Trochę wyższa szkoła jazdy to JBL on beat extreme ale to raczej nie ten budzet .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jbl mieści się w przedziale. Ma trochę więcej mocy od h/k i brzmi trochę lepiej. Jak spodoba Ci się brzmienie h/k to jbl'a na pewno również. Dodatkowo jbl ma w sobie wbudowany odbiornik bluetooth dzięki któremu nie trzeba się bawić z dodatkowym sprzętem.

 

Jeszcze dodam, bo może się przydać. Jakieś 7 miesięcy temu chciałem kupić sobie stację muzyczną o jak najlepszym dźwięku. Stałem przed wyborem h/k go play 2, jbl on beat extreme i monitor audio ideck200. Zależało mi na jak najlepszej jakości dźwięku i nie koniecznie na bardzo mocnym basie, choć też nie za małym. Pierwsze dwie stacje słyszałem i dźwięk był super. Ostatecznie zarydzykowałem i kupiłem ideck200. Powiem tylko tyle, że nie mogłem wybrać lepiej, dźwięk jest fenomenalny, będąc na działce mogłem je sprawdzić w100%, bo w blokach sąsiedzi by się wkurzali. Można wierzyć lub nie ale ta stacja gra na tyle dobrze, że może konkurować z potężnymi głośnikami. Bas jest pod kontrolą, gdy podgłosimy schodzi dosyć nisko. Ideck200 ma system kalibracji i gdy ustawimy go na środku pokoju a później pod ścianą można uzyskać ciekawy efekt. Do przenoszenia stacja jest mniej wygodna od h/k ale ja go wkładam do torby i jest ok. Wyglądem według mnie bije konkurencję , jedynie zeppelin air jest chyba ładniejsza. Jak chciałbyś szczegółów to mogę chętnie napisać i zrobić parę zdjęć.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności