Skocz do zawartości

Fanklub Stax i słuchawek ES


Ermac

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Eternal Seeker napisał:

Niestety słuchawki nie zastąpią kolumn no chyba,ze AKG K1000 jak twierdzą niektórzy :-)

Nie zapominajmy o ich możliwym wskrzeszeniu w postaci MYSPHERE 3.1

Wciąż w projektowaniu, ale realnie z dwoma gośćmi od projektu będzie można pomówić na CANJAM Europe 2017 w Berlinie dokładnie od 15 do 15:30, 4 listopada, bilet parę EURO kosztuje, kto ma blisko może rzuci okiem lub pytaniem.

http://www.canjam-europe.com/de/sessions/mysphere-das-konzept/

Edytowane przez matkin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Miał już chyba..

O @Baele i topowcach to można rozmawiać godzinami. 

A ktoś z boku pomyśli, że rozmowa wokół kotów się toczy, bo na każdy wymieniony model odpowiedź będzie jedna:

Baele go MIAŁ :)

Nawet kilka razy MIAŁ :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ZenekHajzer napisał:

O @Baele i topowcach to można rozmawiać godzinami. 

A ktoś z boku pomyśli, że rozmowa wokół kotów się toczy, bo na każdy wymieniony model odpowiedź będzie jedna:

Baele go MIAŁ :)

Nawet kilka razy MIAŁ :)

 

 

Ano. Jak dorosne to chce być taki jak pan Baele ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Spawn napisał:

Jak Cie znam to poniżej 009 byś nie celował ;)

 

B R A V O !!! :)

 

Na moje (nie)szczęście ;) poszedłem na ostatni meet w Audiomagicu i znów mnie dopadła choroba :(((

40 minut temu, audionanik napisał:

Miał już chyba..

 

Miał nawet dwa razy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baele napisał:

 

B R A V O !!! :)

 

Na moje (nie)szczęście ;) poszedłem na ostatni meet w Audiomagicu i znów mnie dopadła choroba :(((

 

Miał nawet dwa razy ;)

Oby Bozia nie skąpiła zdolności żeby zarobić na sfinansowanie tej choroby i zdrówka, żeby w tym zarabianiu wytrwać. Wszystko inne przetrzymasz :D

Jak się pojawią w komisie, to się zgłaszam na odsłuch - pomimo mojego sceptycyzmu do flagowców, okrutnie na te Staxy choruję - może się skuszę tym razem :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, audionanik napisał:

Ja juz przekroczylem te granice szalenstwa, dlatego 507-ki odtworze jak nadejdzie pora:D

Ja czekam na taki atak, żeby pociągnąć za spust celując w Sony R10, a tu taka remisja się utrzymuje, że nawet "killery" za 2k mnie nie wzruszają. Dzień rozpocząłem od hołdu dla stosunku jakości do ceny DT880, a następnie znowu coś przedłubałem w T90. I tyle tej audiofilii na najbliższe ponad półtora miesiąca. :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majkel napisał:

Ja czekam na taki atak, żeby pociągnąć za spust celując w Sony R10, a tu taka remisja się utrzymuje, że nawet "killery" za 2k mnie nie wzruszają. Dzień rozpocząłem od hołdu dla stosunku jakości do ceny DT880, a następnie znowu coś przedłubałem w T90. I tyle tej audiofilii na najbliższe ponad półtora miesiąca. :(

Dziadziejesz, podtrzymywanie nałogu przy pomocy dosmaczania wina fresco jest w złym stylu; pilnuj się bo ani się obejrzysz i będziesz chodził w przydeptanych kapciach z koszulą wystającą ze spodni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności