Skocz do zawartości

Fanklub Stax i słuchawek ES


Ermac

Rekomendowane odpowiedzi

Albowiem powiadam Wam : nie słuchajcie wykresów, ale uszu swoich własnych. Kto wkręca się w wykresy i w trendy netowe co do posiadania sprzętu, ten nie wkręca się w Przyjemność Odsłuchową, ale w Przynależność do Stada Posiadaczy.

Zaprawdę, moi Mili ... co jest Wam bliższe, przynależność do stada posiadaczy czy Wasza Jedyna i Niepowtarzalna Przyjemność Odsłuchowa ?

AudioOjciec mówił już dawno temu prawdę jedyną i niepowtarzalną - tylko zdrowe ryby mają siłę płynąc pod prąd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki... Kto wierzy w wykresy, wierzy w matematyczne opisanie dźwięków, a Muzyka to emocje i wrażenia, nie matematyczne definicje ...

AudioOjciec przyrównał to do próby opisania obrazu Moneta "Wschód słońca" - matematyką i oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Albowiem powiadam Wam : nie słuchajcie wykresów, ale uszu swoich własnych. Kto wkręca się w wykresy i w trendy netowe co do posiadania sprzętu, ten nie wkręca się w Przyjemność Odsłuchową, ale w Przynależność do Stada Posiadaczy.

Zaprawdę, moi Mili ... co jest Wam bliższe, przynależność do stada posiadaczy czy Wasza Jedyna i Niepowtarzalna Przyjemność Odsłuchowa ?

AudioOjciec mówił już dawno temu prawdę jedyną i niepowtarzalną - tylko zdrowe ryby mają siłę płynąc pod prąd .

I trochę o kablach zasilających:

Dnia 20.02.2017 o 14:09, paratykus napisał:

Stąd moje pytanie, całkiem serio zresztą : są jakieś badania ? Testy ? Pomiary ?

Istnieje taka aparatura ( jako humanista nie wiem tego ), która może zmierzyć parametry dźwięku przed "kabelkowaniem wypasem" i po "kabelkowaniu" ?

To mierzymy czy słuchamy?

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Compton napisał:

I trochę o kablach zasilających:

To mierzymy czy słuchamy?

:)

Słuchamy, to co cytujesz było tylko pytaniem. Cały czas jestem wierny pierwszemu "przykazaniu" :

1.Słuchajmy muzyki na sprzęcie, a nie sprzętu na muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Head-fi, ale to jeszcze prototyp, no i wiadomo head-fi, narazie same zachwyty, typu lepsze od 009 na BHSE.

Zobaczymy, mamy dystrybutora u nas także liczę na to że ściągnie demo do kraju i się zobaczy tylko musza najpierw

skończyć i rozpocząć produkcją może popracują nad wyglądem, bo nie porywają. 

np. w tym poście są forki.

http://www.head-fi.org/t/843727/canjam-socal-2017-impressions-thread#post_13410455

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie..

 

Mam pytanie odnośnie zestawu STAX -SR 4040...

 

Słuchał ktoś tego zestawu?

Czy on się nadaje do muzyki rockowej/metalowej?

 

Obecny zestaw to

 

Wzmak DIY na 6s45p z tr słuchawkowymi + HD650 + Grado325

 

Nie wiem czy jest sens brnąć w elektrostaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności