Skocz do zawartości

Sansa Clip Sport


maryoosh71

Rekomendowane odpowiedzi

No mi też działał płynnie. Mnie irytowało wyświetlanie kolorku zamiast okładki albumu (jeśli nie wrzuciliśmy okładki a jedynie goły plik) ale tego nie opisywałem bo nigdy nie miałem do czynienia z innymi grajkami od Sandiska prócz clipa+...

 

Miłym dodatkiem był przycisk cofania, teraz w clip+ tego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip Sport to mój pierwszy Clip, więc porównać z poprzednimi nie mogę. Do niedawna byłam wierna Iriverom, ale niestety aktualne produkty Irivera zabijają mnie ceną. Naprawdę nie wiem czemu nie można było po prostu dalej produkować dwóch - trzech rodzajów odtwarzaczy dla mniej wymagających, lub posiadających mniej pieniędzy użytkowników. Ale mniejsza z tym...

 

Samo menu od strony estetycznej pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się, czy naprawdę tak trudno jest zrobić np. całe w jednym kolorze i z sensowną czcionką? Czy to odgórne jakieś wymogi, że w tańszych produktach im brzydsze tym lepsze? :D

Okładki mnie irytują - najchętniej bym je wyłączyła, bo nie są mi potrzebne. Na szczęście jedną z zalet Clip Sport [zalet w moim mniemaniu], jest brak dotykowego ekranu i tradycyjne przyciski, wobec czego poza wyborem muzyki, potem już na ekran nie patrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby potwierdzić dane producenta co do czasu działania baterii w cilpie sport. Chciałbym go kupić, ale nie wiem czy bateria fatycznie trzyma 25h

 

Pozdrawiam PolskiGringo

 

W moim temacie pisał ktos ze zip na oryginalnym sofcie ciagnie do 15h wiec nawet z rb będzie pewnie krócej niz w sporcie. Minusem jest faktycznie ze brak mikro i RB do sportu

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy testował ktoś tego playerka napakowanego dużą ilością plików FLAC? Na zagranicznych forach pojawiają się informację, że potrafi nieźle rzęzić właśnie przy większej ilości flaców. I jeszcze jedno, czy dźwiękowo jest lepszy od Sansy Clip? Zgra się z Fischerami Audio Consonance Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tym numerem boom - ukaze sie kiedys :)?

 

Jak to jest tak naprawde z ta jakoscia dzwieku w clip sport *, i ile naprawde/faktycznie trzyma bateria np. przy odtwarzaniu FLAC z wlozonej karty pamieci - dluzej niz w clip+/clip zip?

 

*) niektorzy pisza/mowia, ze jest przecietna, inni, ze lepsza niz w poprzednich clipach, jak to jest? Czy po prostu gra glosniej (ma wiecej mocy), i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsylam Was do mojego testu:

 

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=Test-Recenzja-SanDisk-Clip-Sport-MP3-Player-8GB

 

akumulator trzyma lepiej niz podaje producent. Jesli chcecie to moge sprawdzic jak ten parametr sie zmieni dla flac z microsd. Sanse nadal mam u siebie, wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA

Jak wiadomo nie bęzdie rockboxa wiec czy dzwiek jest dalej ograniczony standardami europejskimi, ile bateria trzyma na 320 kbsach i słuchawkach na poziomie superlux681 hd oraz czy jest awaryjny szczgolnie gniazdo i clips (choć z gniazdem po takim czasie trudno coś oczekiwać czy zepsute czy nie)

 

 

wrq

Ponoć ma więcej mocy niż Clip+, a wartość czasu pracy podawana przez producenta jest realna - 25h. Na FLAC 22h. Czas współpracy z konkretnymi słuchawkami głównie zależy od ich skuteczności, co przekłada się bezpośrednio na poziom głośności ustawiony na odtwarzaczu. Testy z tego co pamiętam odbywają się na połowie głośności.

Tak jak napisałeś nie mamy po czym spodziewać się czy jest awaryjny - autor recenzji narzekał na umiejscowienie gniazda (od boku), ale to nie musi niczym skutkować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności