Skocz do zawartości

Sennheiser IE80 - oryginał czy podróbka?


Poziomeek

Rekomendowane odpowiedzi

A co z Klipschami Custom 3? Na allegro są za 450zł od jakiegoś sklepu.

 

 

@edit

Przyglądnąłem się tym Audeo i ona kosztują tylko 310zł. Nawet są na sonusmobile, a to sklep który lubię. Jak mi się nie spodobają to zawsze będę mógł oddać i kupić inne.

Edytowane przez Poziomeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupil Sony MH1C, za 50zl, dla mnie graly na poziomie Westone UM3X RC :ph34r:. Moze nie doslownie, ale nie czulem zadnego dyskomfortu przechodzac na Sony, ba ..nawet lepiej mi podeszly :).

Te 50zl, to zaden pieniadz, sprawdzisz, jak sie nie spodobaja to odsprzedaz, albo komus w prezencie oddasz ;).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

http://allegro.pl/sennheiser-ie-80-ie80-pro-sluchawki-douszne-i7134584766.html

http://allegro.pl/sennheiser-ie8i-sluchawki-i7134691121.html

Witam. Chciałbym odświeżyć temat i jednocześnie, korzystając z wiedzy kolegów, zapytać co myślicie o ofertach z tych aukcji ?

Czy waszym zdaniem jest coś podejrzanego ? Cena niska. Obawiam się, że są to chińskie podróbki. Oczywiście sprzedawcy

zarzekają się, że są to oryginały. No ale cóż innego mogą mówić ... Oglądałem na youtube filmiki z porównań, ale w realu nie miałem

przyjemności ich używania. Proszę o opinię n/t słuchawek z aukcji, jak ktoś zauważy że jest coś nie tak. 

Pozdrawiam użytkowników oryginałów, do grona których też chciałbym w najbliższym czasie dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając z dwóch, na pewno lepiej wziąć IE80. Nie zmienia to jednak faktu, że oferta bez etui to słaby deal, choć same słuchawki wydają się oryginalne. Można to poznać chociażby po tym, że znaczniki potencjometru bazu i logo na faceplate są frezowane, a w podróbkach są malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i radę, Vaiet. Po dłuższej konwersacji ze sprzedającym, zaryzykowałem i kupiłem. IE80, jak radził Vaiet. Słuchawki na 100% oryginalne. Wszystkie cechy zewnętrzne potwierdzają że są to SENNHEISER-y IE80. Poza tym, wystarczyło je wpiąć do xdp-100r i chwilę posłuchać. Rewelacja, wspaniały duet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę trochę temat. Z ciekawości zamówiłem, u chińczyka, podróbkę. Ostrzeżenie dla przyszłych nabywców IE80. Chińczyk bardzo poprawił jakość wykonania. Np. grawerka jest bardzo dobrej jakości. Różnią się tylko niuansami. Dopiero mając oryginały i podróbki można wychwycić różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności