Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

A króliki śpiewają : "Nas nie dagoniat !" ;) .

 

Mój obecny królik to zestawy : AK120 i Momentum oraz para iMod i SMSL plus Momentum albo MOE. A jak na dwór, na szybko to iPod w pancernym Belkinie i MOE (przedtem też Momentum). Domowo : AK120 i Q701.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem sprzęty za setki funtów, brandowane "wielkimi" markami ale ostatecznie przygarnąłem zestaw chińsko-chiński: cube C30 + takstar HI 2050 (w sumie do skompletowania za sporo poniżej 500zł) i najlepiej jak do tej pory "zgrywa się" on z moimi uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie para X5 plus LE jest lepsza dźwiękowo niż 120 plus LE ? Czy tylko chodzi o opłacalność ?

 

Lordzie, mogę Cię uspokoić :) Właśnie słucham X5 naprzemiennie z AK120 na LE3. Werdykt tylko jeden i żadnych wątpliwości.

Moim króliczkiem jak na razie jest AK120 + LE3SW / HM-400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

który soft @dudens?

FW1.20

 

 

uuuuuuuu ^_^

Wszystko w temacie :)

 

Po prostu nic dodać i nic ująć.

 

Hehe.. rozumiem, że muszę kumplowi przekazać by soft podniósł :)

Jaki zatem jest "the best"?

 

OK. już zobaczyłem w stopce u @Fatso :)

Edytowane przez dudens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wędrowałem 1.20 > 2.00 > 2.03 ostatni został, a za każdym razem była zmiana na plus. Pierwszy z ostatnim raczej bez porównania.


A tak w ogóle z X5 trzeba się osłuchać. Im dłużej go słucham tym gra mi co raz lepiej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co jest moim króliczkiem. Przez kilka lat odsłuchów moją muzyczna nirwaną (marzeniem i pewnie tylko tym zostanie) jest para AKR03 + AK120MK2. Jest to zestaw który jest dla mnie ideałem wpasowuje się idealnie w moje potrzeby i praktycznie zastępuje mi tor stacjonarny. Jedyny mankament to cena.

 

63510916.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie poczekam aż kumpel zmieni soft... i wtedy ponownie posłucham.

Obecnie największa różnica jaka rzuca się w ucho to brak głębi w stosunku do AK120. W X5 FW1.20 wszystko rozłożone jest jakby na jednej płaszczyźnie.

Ogólnie przyjemny DAP, wygodna obsługa i pewnie leży w dłoni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można sprzedać nerkę i kupić wymarzony zestaw. Już widzę hasła reklamowe ak typu człowieku po co Ci 2 nerki, wystarczy jedna,a za jej cenę kupisz ak 120 II z AKR03 :P

za kolejne 3 lata człowieku po co ci 2 ręce ? sprzedaj kup ak240II akr05 ... te cacko da się obsługiwać jedną ręką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze można sprzedać nerkę i kupić wymarzony zestaw. Już widzę hasła reklamowe ak typu człowieku po co Ci 2 nerki, wystarczy jedna,a za jej cenę kupisz ak 120 II z AKR03 :P

za kolejne 3 lata człowieku po co ci 2 ręce ? sprzedaj kup ak240II akr05 ... te cacko da się obsługiwać jedną ręką :D

 

Dać sobie rękę uciąć nabiera nowego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności