Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Spawn napisał:

 

O matko to zeby miec lepsza srednice niz iemy produkowane od 20 lat o wartosci 1000zl to trzeba kupic mityczne r10 nie produkowane od tych 20 lat i dac 20000zl?

Tu był inny tok rozumowania. Skoro Swordfish_ tak ceni średnicę, to mu napisałem, gdzie szukać dobrej ewentualnie. Taką jak w ER4 może da się taniej - nie wiem, nie słuchałem ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no strzelać z takiego czegoś, do takiego małego słodziaka :D, co to za krwiożercze i sadystyczne inklinacje :D:P . Poza tym dobrą robotę robił bo znajomym - z widzenia - których nie lubię podgryzał kwiatki i inne   :D . A mięsa z takiego jest niewiele i mialem okazję próbować nie tak dawno - nawet niezłe, choć tak częściej to by się nudziło :) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Introverder napisał:

Nie no strzelać z takiego czegoś, do takiego małego słodziaka :D, co to za krwiożercze i sadystyczne inklinacje :D:P . Poza tym dobrą robotę robił bo znajomym - z widzenia - których nie lubię podgryzał kwiatki i inne   :D . A mięsa z takiego jest niewiele i mialem okazję próbować nie tak dawno - nawet niezłe, choć tak częściej to by się nudziło :) .

To chcesz dorwać tego zajęca czy nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zająca nie - bo to królik jeśli już :):D;) . Secundo :) : To pożyteczny królik był :D , więc nie :D . Chyba królik :P;) , bo tak mi się kojarzy, że to chyba nie zając, a królik wielkanocny, który komuś ze stołu uciekł :D , bo to zdjęcie już dawno zrobiłem  :) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
9 godzin temu, majkel napisał:

Sony MDR-R10 słuchał? Jak nie, to masz zadanie do odrobienia. Te słuchawki mają taką średnicę, że człowiek sobie nie zaprząta głowy głupotami w stylu, czy basu mogłoby być 1dB mniej czy więcej.

 

Jeszcze sobie potrolluję - żadne elektrostaty nie mają takiej średnicy.

 

O R-10 chodzą legendy i szczerze przyznam, że nie wykluczam takiej opcji, ale nie teraz, może w przyszłym roku, pewnie wbije kij w mrowisko ale dla mnie elektrostaty ogólnie nie mają średnicy, tyczy się to zarówno słuchawek, jak i głośników. Może poza Audiostaticami i podobnymi. Bo Logany to na pewno nie. Staxy to inna kwestia ale jest coś takiego, co mi w nich nie pasuje, nie do końca wiem, co to jest, ale ten sposób prezentacji, hmm, chyba jednak wolę bardziej "dopalony" dźwięk. Inna kwestia, że środek w NS1000 mnie po prostu rozpuścił i tyle.

 

Edytowane przez Swordfish_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Introverder napisał:

Zająca nie - bo to królik jeśli już :):D;) . Secundo :) : To pożyteczny królik był :D , więc nie :D . Chyba królik :P;) , bo tak mi się kojarzy, że to chyba nie zając, a królik wielkanocny, który komuś ze stołu uciekł :D , bo to zdjęcie już dawno zrobiłem  :) .

 

Królik należy to zającowatych, więc... A właśnie...

A jeśli ktoś złapie króliczka, to może niech łapie zająca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BURNART napisał:

Też mam od niedawna LSR305 i równie mocno się nimi jaram. Słyszałem oczywiście lepiej grające kolumny, ale jak na bliskie pole i tą cenę to jest bardzo dobrze. Spokojnie można coś na tym zmiksować.
Jeśli chodzi o słuchawki do 500zł to u mnie jest to K500EP i FA-003TI. Dorzuciłbym tu pewnie DT880 600ohm w pierwszej edycji, ale jeśli chodzi o ten plastik i ogólną wygodę to wróciłbym tylko do nich po wsadzeniu w inną budę.
Są to na pewno jakieś króliczki w pewnych kategoriach cenowych, ale wiadomo, że kusi w stronę HD800, Nightowli, Staxów i reszty.

Kolumny to jedno, źródło to drugie, a trzecie i chyba najważniejsze to akustyka i rozstawienie. Kupę czasu mi zajęło dojście do optymalnego grania w moim pomieszczeniu :). Na pewno bym ich nie stawiał na biurku jak to większośc osób robi, standy lepsze gorsze ale z dala od blatu :ph34r:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności