Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

Manuel to może jak jest Stax Mafia to razem z Crysisem założymy Beyer Kamp czy coś :P

 

Bardzo polecam T90 na asymetrycznych skórzanych padach (ave Crysis) :)

Edytowane przez Lemonsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osprzęt Crysisa bym zwinął, słuchawek bym nie ruszył,bo nie moje granie... :)

To mamy słuchawkowy odwrotny gust jednak :P znaczy odpuścić dt150 trza...

 

Żartowałem, HE-6 oczywiście bym wziął...tylko one piecyka potrzebują...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manuel to może jak jest Stax Mafia to razem z Crysisem założymy Beyer Kamp czy coś :P

 

Bardzo polecam T90 na asymetrycznych skórzanych padach (ave Crysis) :)

To tak. T70 próbowałem z następującymi padami prócz standardowych - pady basowe (balanced) od dt 1990 (za jasno) , pady od HM5 skórkowe (ok), pady od fa003 ti hybrydy (bardzo ok sonicznie, ale mnie ten ruski welur boli normalnie), pady symetryczne od HM5, które Crisis mi fundął, - przestrszeń się powiększa, scena się poprawia, skraje trochę wyostrzają, jasność pozostaje na akceptowalnym poziomie - generalnie 3 godziny w nich dałem rady wczoraj słuchać, cieszę się :P a wygląd - jak w mordę - moje niegdyś ukochane d7100, na hajendy panie te t70 tera wyglondajo !

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
27 minut temu, Tux napisał:

 

Ło, a to ciekawe. A niby według numerków wcale nie jest głośniejszy od samego S16.

Trochę jest:  3800 vs 3000. Ale to już nawet nie o to chodzi. Jak już pisałem He400i całkiem ładnie grają z s16, ale w porównaniu bezpośrednim Matrix jest jednak bardziej szczegółowy, S16  trochę brakuje rozmachu, klarowności, separacja nie jest już tak precyzyjna,  jest kocyk, bas się odrobinę rozłazi, więc jest trochę miękko. Porównuje z wyjściem XLR na Matrixie.

Oczywiście najlepiej samemu posłuchać i porównać, bo ja jestem fanem klarowności i rozdzielczości, a dla kogo innego może być lepsze  bardziej kameralne granie.

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
15 minut temu, brunnerius napisał:

Ja tu będę się dopisywał w celu takim, że 

 

KRÓLICZEK NIE ISTNIEJE

 

Ratujcie się póki mozecie, uciekające, to pulapka... Aaaaa

Po prostu króliczki się szybko mnożą, jakt to króliczki? Dogonisz jednego, a zaraz kica następny.

Edytowane przez kony74
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie coś nowego fajnego zahajpowanego... Ważne żeby w odpowiednim momencie otrząsnąć się, albo nie, jak kto woli, z tego, po niekad fajnego, szaleństwa. Ja na razie zaliczam przystanek, na pewno dłuższy ale wiem, nie oszukuje się, Za jakiś czas polowanie znów się zacznie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kony74 napisał:

C4 + Denon D7100 - całkiem dorodny króliczek, chociaż z D7000 albo TH900 to byłby pewnie król ?

Jezus ,Maria...D7100, są jeszcze ludzie freaki, co ich słuchają...sprzedać natychmiast ten przebasowiony,nieudany wyrób Denona...

Koniecznie skupić się na D7200...nie trzeba dziękować....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Soundman1200 napisał:

Jezus ,Maria...D7100, są jeszcze ludzie freaki, co ich słuchają...sprzedać natychmiast ten przebasowiony,nieudany wyrób Denona...

Koniecznie skupić się na D7200...nie trzeba dziękować....

Więcej basu miały moje byłe TH900 niż obecne D7100 :) Co dla mnie było plusem, bo bas w th900 jest super :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młody padawanie,chyba nie miałeś świeżych D7100 u siebie....przez kilka dni/tygodni...bas D7100 jest najlepszy na świcie ever co i Ryka zauważył, potem niestety przez wadę Drivera słabnie i zamienia się w jego karykaturę swego grania...czemu nie ma D7100 nadal w sprzedaży oficjalnej, wstyd Denona je wycofał. 

Na szczęście nowe D7200 pozwalają mieć nadzieję na odrodzenie marki tej firmy....

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Soundman1200 napisał:

Mój młody padawanie,chyba nie miałeś świeżych D7100 u siebie....przez kilka dni/tygodni...bas D7100 jest najlepszy na świcie ever co i Ryka zauważył, potem niestety przez wadę Drivera słabnie i zamienia się w jego karykaturę swego grania...czemu nie ma D7100 nadal w sprzedaży oficjalnej, wstyd Denona je wycofał. 

Na szczęście nowe D7200 pozwalają mieć nadzieję na odrodzenie marki tej firmy....

Nie sprzedają D7100 z tego samego powodu co D7000 i reszta starej dobrej serii ;) W denonach zawsze bas słabł w trakcie wygrzewania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek akurat ma pełną rację - membrana D600 i D7100 się błyskawicznie wyrabiała na tyle, że czuć było ewidentną degradację dźwięku... błyskawicznie zaprzestano produkcji, większość myśli, że to był błąd na etapie projektowym, Denon jak pamiętam nalał sobie wody w usta i nic nie odpowiedział na zarzuty...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności