Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Spotify


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Lord Rayden napisał:

Bardziej złości mnie fakt,że tu osobny sprzęt może przechowywać pliki offline ze streamingu a Kałachy nie (Tidala).

Zmień na inny :) Kałach do strzelania anie do przechowywania jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Many, many  :)

A ile wychodzi? :) i ten kałachowy tak wychwalany dźwięk :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

miałem niedawno premkę na 2 miechy z allegro z lokalizacją na USA i było dostępne kilka albumów, których obecnie nie mam, gdy mam ustawioną lokalizację Polska. jest sposób na obejście tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Play napisał:

miałem niedawno premkę na 2 miechy z allegro z lokalizacją na USA i było dostępne kilka albumów, których obecnie nie mam, gdy mam ustawioną lokalizację Polska. jest sposób na obejście tego?

 

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś można było zmienić lokalizacje w ustawieniach konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobrzy ludzie, mam problem z klientem spotify. Dawno bym już to olał ale zależy mi na obsłudze last.fm a niestety webowa wersja aplikacji tego nie zapewnia. Problem polega na tym, że klient po zainstalowaniu wysypuje się w momencie kiedy pojawia się aktualizacja i klient próbuje wykonać update: po chwili mamy komunikat błędu a ponowna instalacja wywala kolejny błąd.

 

Sprawa opisana tutaj: https://community.spotify.com/t5/Desktop-Windows/error-code-13/td-p/13617 ale niestety rozwiązanie u mnie za cholerę nie chce działać. Próbowałem odpalać w trybie zgodności (nie da się) albo na koncie admina (nie da się); po wyczyszczeniu wszelkich plików (nawet w rejestrze) związanych ze spotify jestem w stanie zainstalować klienta i ten działa...do kolejnej aktualizacji. Czy ktoś miał podobne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja z takim pytaniem jak w zasadzie Spotify rozlicza sie z twórcami?

Mają płacone jednarazowo za to że udostępniają swoje albumy na tym serwisie, czy tez może dopiero jak ktos ich utowrów i płyt słucha?

A jeśli ta druga opcja to dostaja kase za każde klikniecie czy na przykład za całkowity odsłuch utworu lub albumu?

Bardzo mnie ciekawi jak to jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lord Rayden napisał:

Tego można było się spodziewać.
Sam byłem digisceptykiem, nadal preferuję kupowanie fizycznych nośników. Jednak nie ma miejsca na to wszystko. Przekonałem się do bandcampa, ale nadal kupa muzyki jest niedostępna drogą cyfrową, więc nie zrezygnuję w pełni z CDków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak z płyt zrezygnować nie jestem w stanie, bo nie umiem wykształcić w sobie kultury słuchania ze streamu. Jak kupię płytę, wsadzę do nośnika to leci cały album. Raz. Drugi. Trzeci. A tak porobię jakieś zmiksowane playlisty i nawet nie wiem kto aktualnie gra. Mniejsza higiena słuchania jest z takiego spotify. Przynajmniej w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MatmaN napisał:

Ja jednak z płyt zrezygnować nie jestem w stanie, bo nie umiem wykształcić w sobie kultury słuchania ze streamu. Jak kupię płytę, wsadzę do nośnika to leci cały album. Raz. Drugi. Trzeci. A tak porobię jakieś zmiksowane playlisty i nawet nie wiem kto aktualnie gra. Mniejsza higiena słuchania jest z takiego spotify. Przynajmniej w moim przypadku.

Ja właśnie ze Spotify słucham nowego Diablo Swing Orchestra (rewelacja, polecam), bo to dobre źródło, żeby szybko coś nowego ogarnąć.
A tak to płyty, niekoniecznie już CD, kupuję i cyfrowe wydania do pobrania.

A co do playlist, to jak radio - jak sprzątam i ma cokolwiek w tle grać, to ok :P
Sam robię playlisty wyłącznie "koncertowe" - po jakimś wydarzeniu sobie tworzę taką i odtwarzam wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MatmaN napisał:

Ja jednak z płyt zrezygnować nie jestem w stanie, bo nie umiem wykształcić w sobie kultury słuchania ze streamu. Jak kupię płytę, wsadzę do nośnika to leci cały album. Raz. Drugi. Trzeci. A tak porobię jakieś zmiksowane playlisty i nawet nie wiem kto aktualnie gra. Mniejsza higiena słuchania jest z takiego spotify. Przynajmniej w moim przypadku.

Zasada jest prosta, nie tworzyć playlist. Tą samą płytę możesz odpalić na Sopifaju i będziesz wiedział kto gra:) Takie serwisy mają o tyle przewagę nad zwykłymi nośnikami że pozwalają nam odkrywać nowe kawałki. Ameryki nie odkryłem ale w moim przypadku gdzie słuchałem kiedyś tylko plików, to leciało w kółko 30-40 albumów. Raz na jakiś czas coś nowego się pojawiło, odkąd latam po serwisach nigdy sie nie nudzę. Jak sie fajny album trafi to zawsze można kupić na własność :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2018 o 09:31, Lord Rayden napisał:

Oj nie dobrze nie dobrze. A ja frajer myślałem że w ten sposób wesprę kilku dobry artystów bo przecież wszystkich tych płyt które jestem w stanie sobie przesłuchać na Spotify nie kupię. Brak mniejsca i funduszy.

Ten serwis bynajmniej nie ma mi zastąpić kupowania płyt CD ale za to zdecydowanie zmiejszy nietrafione zakupy. Na przykład nowej Anathemy bym nie kupił i nie musiał sie bujać z jej odsprzedażą. Już sobie z listy zakupowej skreśliłem na przykład ostatniego Watersa bo coś mi jakoś nie podszedł jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności