Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Spotify


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Serwisy streamingowe póki co nie dorównuja jakością płyt CD, i w miejsce "odrobinę" wstawiłbym znacząco. ;)

Mam nieco inne spostrzeżenia:)

 

Na moim głównym obecnie torze - DP-X1 i EX1000, dość krytycznym i wrażliwym na materiał. Różnice pomiędzy tymi samymi albumami w Tidal HiFi I zripowanymi przeze mnie do flaca są marginalne. Ale to nadal pliki, a nie odsłuch bezpośrednio z płyty audio.

 

Jeśli chodzi o Spotify to gorzej brzmi tylko Apple Music. Dla mnie istnieje tylko Deezer, Qobuz i Tidal.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD vs WAV/FLAC vs Tidal HiFi.

Ten sam sprzęt.

Streaming wypadł najsłabiej.

Głownie kompresja dynamiki, konturowości basu i rozdzielczości wysokich.

odpal Tidala z Chrome i zobacz czy jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym jedziesz teraz?

Ja na Deezerze.

M2 :)

 

ale na leciwym lapku C2D 2x2GHz długie utwory się tną :/ (ech ten flash)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie dobry rejestrator dźwięku dla Windows 10?

 

Chcę zarejestrować utwór możliwie bezstratnie grany z Tidala HIFI, Spotify Premium i Youtuba w rozdzielczości 4K, potem przepuścić to przez analizator Spek i porównać wykresy.

Edytowane przez Zgudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silne wrażenie, że jak jest problem z netem to spotify zamiast 320 pobiera 160 lub 128 kbps żeby nie trzeba było buforować. Jak sprawdzić w jakiej jakości odtwarzany jest konkretny utwór?

po ilości pobranych danych - ot jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, mam pytanie do wszystkich posiadających Spotify.

 

Czy ktoś z Was ma na offline (spotify premium albo family) ok 500 piosenek na telefonie?

No mamy, a w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ok tyle piosenek, mam włączone Shuffle i przełączam na następną (losową) piosenkę czasami kilka razy pod rząd... i coś szwankuje Spotify - zacina się i nic się nie da zrobić z nim tylko muszę ponownie uruchomić aplikację (ubić ją najpierw a potem otworzyć na nowo).



Telefon to Samsung S7 (bez Edge) z najowszym Androidem, bez rootów i kombinacji - wszystko legal i aktualne.



Dziwne bo gdyby to było shufflowanie po internecie to może łącze za słabe a u mnie 100% muzyki jest też offline.



Dziwne jest też to,że kiedyś miałem po 2.5 tys mp3jek na Nokiach (czy to z Symbianem czy bez) i zawsze shuffle i nigdy nic mi się nie zepsuło.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam playlistę z ok 2000 utworów. Generalnie to jak wybieram losowe odtwarzanie to lista jest i tak z góry ustalona, mogę podejrzeć następne 30-50 kawałków w kolejce i nie zacina przy przechodzeniu do następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak to w sumie działa, bo ktoś mi mówił, że trzeba mieć konto np. na PayPal, tam jakąś kasę, by sami co miesiąc mogli sobie pobierać. Prawda, to?

A czy mogę zrobić, a jeżeli tak to jak, że płace za 30 dni i potem jak nie zapłacę kolejny raz to mi nic nie ściąga tylko samo się dezaktywuje?
w FAQu na Spoti wszędzie jest napisane, że aby zrezygnować trzeba samemu odkliknąć to i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz telefon? ROM stockowy?

 

Szybko przerzucasz na następną piosenkę?

 

 

PS. Jesteś z Krzczonowa w Lubelskim ? :)

HTC M9. ROM stock.

Przerzucam czasem kilka/kilkanaście razy w ciągu kilku sekund. Nie zacina.

 

PS: Z małopolski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności