Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Przesiadka z HD681 na wyższą półkę cenową


DevilScream

Pytanie

Witam serdecznie,

 

Jestem szczęśliwym właścicielem Superluxów HD681. Na tyle mi się spodobały, że dostały nowy kabel i welury. Grają nawet fajnie, podpięte pod HA Info U2+

Mimo wszystko ostatnimi czasy trochę się nazbierało zbędnych funduszy i warto chyba przeskoczyć poziom wyżej.

Lubuję się w 'funowym' brzmieniu. Byłem dumny z siebie jak cholera, kiedy przy przesiadce z AKG k240 Studio na Superluxy HD681 okazało się, że właśnie to jest moja szkoła grania (pasmo w kształcie 'V').

Źródło pozostaje to samo.

 

Co moglibyście polecić?

Troszkę poczytałem o Beyerach DT 770 Pro. Podobno grają podobnie do HD681, ale bodajże na audiostereo jacyś goście pisali, że brzmienie jakby z tuby samochodowej wzbogaconej o gwizdek :<

Może jakieś inne modele?

 

Będę wdzięczny za sugestie konkretnych konstrukcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki serdeczne za propozycję.

Zastanawiam się tylko, czy hd6000 nie będą sprawiały wrażenia aż za ciasnej sceny po przesiadce z hd681. Swoją drogą jak w tym aspekcie wypadają dt 770 pro?

 

Tak, czy siak trzeba będzie się wybrać chyba do gdańskiego mp3store i pobawić się tymi hd6000 i dt 770 pro (o ile mają :) ).

 

Może jeszcze ktoś ma jakiś fajny model do zaproponowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dt 770 są nieco jaśniejsze. Najlepiej jest pójść do sklepu i kupić to co Tobie podejdzie najbardziej. Warto jeszcze poprosić pro80 i ewentualnie jak by się spodobały to dokupić pady od brainwavz hm5. Sam mam taką kombinację i po 2h słuchania nie czuję znacząco dyskomfortu;). Dt 770są do nabycia w sklepie za 669zł więc warto mieć porównanie ( o ile jest taka możliwość) czy warto dokładać pieniądze do nich czy może kupić coś z takstar'a.

 

Jeszcze dosyć fajnymi słuchawkami są właśnie Brainwavz hm5, z których można zrobić półotwarte słuchawki dokupując półotwartą wkładkę. Choć muszę powiedzieć, że mnie bardziej spodobały się pro80 za to pady są świetne w hm5;)

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności