Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Używam pro80v2 od ponad pół roku. Po takim okresie nie uważam aby góra potrafiła zakłuć. Może się przyzwyczaiłem a może fiio x1 trochę łagodzi.

 

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam pro80v2 od ponad pół roku. Po takim okresie nie uważam aby góra potrafiła zakłuć. Może się przyzwyczaiłem a może fiio x1 trochę łagodzi.

 

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Wygrzane pro80 mniej kłują na górze plus x1 jakiejś agresywnej góry nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro80 v2 już nie kupisz, bo przestali produkować, a są lepsze od v1 i HyperX bo mają większy pałąk. Jeśli masz dużą głowę to używane v2 zostają, bo HD6000, które dźwiękowo też by nieźle pasowały są równie małe jak v1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowała się postem od Perula, więc sprawdziłem najbardziej prawdopodobne dostępne miejsce. Poza tym sprawdź czy przypadkiem nie są to pośrednicy a słuchawki i tak będą szły z Chin.

 

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro80 v2 już nie kupisz, bo przestali produkować, a są lepsze od v1 i HyperX bo mają większy pałąk. Jeśli masz dużą głowę to używane v2 zostają, bo HD6000, które dźwiękowo też by nieźle pasowały są równie małe jak v1.

 

Kiedyś testowałem Twój mod z tym podklejaniem padów, efekt fajny mniej basu uciekało. Z kolei zaklejałem dziurki chyba te pod padami (na 99%) ale pamiętam, że coś ubywało przestrzeni i efekt był coś jak w superluxach, bas rozdmuchany i bolała głowa, dźwięk jak to mówiłem był "pod ciśnieniem" bardzo męczący. Wymyśliłeś coś od tego czasu z nimi? Przyznam, że chętnie bym je nieco zamknął jak 681b , jednak nie mam pomysłu co by tam zrobić bo opinie o ich zamkniętym odpowiedniku są raczej słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pro80 v2 już nie kupisz, bo przestali produkować, a są lepsze od v1 i HyperX bo mają większy pałąk. Jeśli masz dużą głowę to używane v2 zostają, bo HD6000, które dźwiękowo też by nieźle pasowały są równie małe jak v1.

 

Kiedyś testowałem Twój mod z tym podklejaniem padów, efekt fajny mniej basu uciekało. Z kolei zaklejałem dziurki chyba te pod padami (na 99%) ale pamiętam, że coś ubywało przestrzeni i efekt był coś jak w superluxach, bas rozdmuchany i bolała głowa, dźwięk jak to mówiłem był "pod ciśnieniem" bardzo męczący. Wymyśliłeś coś od tego czasu z nimi? Przyznam, że chętnie bym je nieco zamknął jak 681b , jednak nie mam pomysłu co by tam zrobić bo opinie o ich zamkniętym odpowiedniku są raczej słabe.

 

Nic od tamtej pory z nimi nie robiłem. Imo przydałyby się im szczelniejsze i wyższe pady, a potem resztę dopieścić przetwornikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pro80 v2 od początku żądliły w uszy wysokimi tonami i odrzucały słabym metalicznym brzmieniem. Ale podobała mi się ta szczegółowość, precyzja i fajnie kontrolowany bas.

Z tym żądleniem można sobie poradzić recablingiem i małym modem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jedyne słuchawki to pro80v2. Teraz pytanie, czy jest sens wymieniać fiio x1 na x5? Czy na tych słuchawkach usłyszę wyraźną poprawę? X5 kosztuje niemało więc jeżeli są to tylko niuanse to zostane przy x1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewno jnne strojenie. X5 da mniej basu, wyraźniejszą górę. Reszta to będą niuanse, rozlepi trochę dźwięków, które x1 zbijał w jedną bryłę, ale to nie będzie coś, co rzuci Tobą o podłogę. Trzeba będzie z x5 trochę pożyć żeby to docenić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewno jnne strojenie. X5 da mniej basu, wyraźniejszą górę. Reszta to będą niuanse, rozlepi trochę dźwięków, które x1 zbijał w jedną bryłę, ale to nie będzie coś, co rzuci Tobą o podłogę. Trzeba będzie z x5 trochę pożyć żeby to docenić :)

Dziękuję za odpowiedź.

Zostanę w takim razie przy x1, nie jest to zły playerek w swojej cenie.

No cóż, to tylko przenośne audio.

Edytowane przez Tymonius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś zna inne rebrandy taksarów PRO 80 niż wyżej wspominane Kingstony Hyperx Cloud ?? Chcicałbym kupić sobie te słuchawki a akurat zniknęły z rynku i myślę nad jakimiś rebrandem - chyba, że ktoś ma jeszcze namiar na źródło gdzie mógłbym zakupić pierwowzory, Kingstrony mi się nie podobają ze względu na ich gameingowy look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że "gamingowy look" to po polsku wygląd jak słuchawki do gier... ech...

Akurat one wyglądają chyba najpoważniej na całym rynku słuchawek dla graczy i mnie się w ogóle nie kojarzą z takimi. Rebrandy są, a i komis na forum jest i Aliexpress jest. Dla chcącego nic trudnego.

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanabyłem ostatnio pro80 od forumowego kolegi i muszę przyznać, że naprawdę ciekawe słuchawki. jakie mody warto w nich zrobić (i czy są odwracalne)? rekabling coś poprawia? słuchawki na gwarancji, więc zastanawiam się czy warto z niej rezygnować.

 

ps. testował ktoś na nich te "welury"?

http://www.mp3store.pl/article/takstar-pady-welurowe-hi2050-pro80-ean.2014013100006,2014390325405171309.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanabyłem ostatnio pro80 od forumowego kolegi i muszę przyznać, że naprawdę ciekawe słuchawki. jakie mody warto w nich zrobić (i czy są odwracalne)? rekabling coś poprawia? słuchawki na gwarancji, więc zastanawiam się czy warto z niej rezygnować.

 

ps. testował ktoś na nich te "welury"?

http://www.mp3store.pl/article/takstar-pady-welurowe-hi2050-pro80-ean.2014013100006,2014390325405171309.html

jak słyszysz kable to warto tylko różnie może być potem z gwarancją

muszle są wytłumione także ..

miał pady soft HM5 i robi się duża Vka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności