Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki wzmacniacz polecacie do TS-671? Muzyka to głównie Rock, pop.

Miało by to być podpięte pod komputer z kartą dźwiękową x-fi xtreme music.

Chyba, że warto pozbyć się tej dźwiękówki i kupić jakiś wzmacniacz z DAC?

Kwota to 500zł (jeżeli będzie warto mogę dołożyć 200-300zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały myk co gdzieś Peurl radził w hd6000 i faktycznie jest lepiej bo moje za mocno basowały.

No ale po moich modach były lepsze niż stockowe a teraz są jeszcze lepsze i znowu dylemat zostawić bo nie spotkałem tak wpisujących się w moje wytyczne zamkniętych czy sprzedać bo ja jednak hd600 uwielbiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na miesiąc albo dwa miesiące ... więcej leżą niż ich słucham. Bo mam gdzie używać i lubię otwarte.

Kasa by się przydała ale bez przesady.

Wygodą, składaniem, izolacja, balansem tonalnym, SQ, przestrzenią, do fona super!, ceną deklasują resztę zamkniętych no może z PM3 bym miał dylemat ale cena :D

 

A tak wyglądają ...

 

gallery_39810_429_119646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam standardowych już, ale 2dni temu zrobiłem im małego moda i teraz tonalnie uspokoiły się bo tak to tłukły basem choć do d600 im daleko.

 

Teraz jest równiej ale bas nie jest pusty za sprawą odpowiedniego kabla i padów. Zabawa z kablami w hd6000 pro80 wymaga trochę wiedzy. No chyba że świadomie przesadzę z bas boostem to tłuczą niemiłosiernie coś jak d600 zapewne.

 

A gniazda no cóż wygoda składania oraz zmiany kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brothers ! Spytam wprost - czy Takstary Pro 80 nadawałyby się od czasu do czasu jako mobilne, przenośne ? Oczywiście modowane i po przeróbce kabla (obcięcie do 1,3 m lub montaż gniazda mini jack 3,5 mm na jednej muszli) ? Zagrać z Kałacha zagrają, to nawet sprawdzałem... Próbował ktoś może śmigać po ulicy ? W sumie ludzie noszą czasem duże Philipsy, K550 są kreowane na przenośne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze w tej roli lepiej się sprawdzą ich bracia hd6000 lepsza izolacja składany pałąk lepszy bas, mniej odstają. Tylko ta zieleń :D

Sprzedaje ale nie wiem czy dobrze robię bo niech mi ktoś pokaże lepsze zamknięte składane nie buczące detaliczne z powietrzem jako takim, szukam i jak na razie nie widzę.

 

Inna alternatywa to hd25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brothers ! Spytam wprost - czy Takstary Pro 80 nadawałyby się od czasu do czasu jako mobilne, przenośne ? Oczywiście modowane i po przeróbce kabla (obcięcie do 1,3 m lub montaż gniazda mini jack 3,5 mm na jednej muszli) ? Zagrać z Kałacha zagrają, to nawet sprawdzałem... Próbował ktoś może śmigać po ulicy ? W sumie ludzie noszą czasem duże Philipsy, K550 są kreowane na przenośne...

Pewno, ze się nadają. Wychodziłem w nich kilka razy. Oczywiście w taką pogodę jak mamy teraz to będzie katorga. Imo to HD6000 bardziej odstają przynajmniej na mojej głowie, przez ten mechanizm składania właśnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A Taksy 6000 na łeb mi nie wchodzą

No to już wiem czemu HD562 się pozbyłeś - po poprawkach pałąka dają radę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brothers ! Spytam wprost - czy Takstary Pro 80 nadawałyby się od czasu do czasu jako mobilne, przenośne ? Oczywiście modowane i po przeróbce kabla (obcięcie do 1,3 m lub montaż gniazda mini jack 3,5 mm na jednej muszli) ? Zagrać z Kałacha zagrają, to nawet sprawdzałem... Próbował ktoś może śmigać po ulicy ? W sumie ludzie noszą czasem duże Philipsy, K550 są kreowane na przenośne...

Dla mnie połączenie pro80 occ 7n z ak120 jest rewelacyjne i ciężko jest mi znaleźć coś lepszego... Nie wiem czy słuchawki wpadły w mój gust czy faktycznie coś w sobie mają. Co do portable to ja ich również używam i dają radę. Jak byś chciał ich posłuchać to pisz na PW, na pewno coś poradzimy ;)

 

Tak na koniec to właśnie mam je na uszach i są pędzone z ak120 :D.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do nich mam - (Fatso.) Właśnie modowane z możliwością zrobienia gniazdka. Słuchałem ich i dźwiękowo są fajne. Ale ważne były dla mnie właśnie wrażenia o pracy jako portable od czasu do czasu.

 

down32 0- czy nie zauważyłeś u nich braków w górze ? lekkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ilościowo, ale spektralnie to mi osobiście niższej góry brakowało, z kolei hi2050 ma jej więcej i to jedyna zaleta hi nad pro. Więc dałoby się to poprawić, bo widać że przetwornik to potrafi.

 

Wysłane z mojego Moto G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do nich mam - (Fatso.) Właśnie modowane z możliwością zrobienia gniazdka. Słuchałem ich i dźwiękowo są fajne. Ale ważne były dla mnie właśnie wrażenia o pracy jako portable od czasu do czasu.

 

down32 0- czy nie zauważyłeś u nich braków w górze ? lekkich.

Ja nie mam Fatsowych. Te zrobione przez Fatso ma WojtekC i u Niego ich słuchałem i porównywałem ze swoimi. Moje brzmią znacznie jaśniej i z większą ilością szczegółów. Nie wiem jaki kabelek założył do nich Fatso ale brzmią ciekawie i mogą się podobać ale jednak wolę swoje, które nie hulają tak basem i jednak mnie bardziej pasują.

 

A odpowiadając na pytanie czy brakuje mi góry, chcę napisać, że trochę tak i dodam jeszcze, że dla mnie mają za dużo basu. Raczej pro 80 by Fatso są słuchawkami rozrywkowymi z dobrym zejściem basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@down32

Modowałeś coś w środku muszli czy tylko rekabling? Ja swoje teraz mam teraz zrekablowane magicznym Fatso'wym przewodnikiem. Tylko ja jeszcze w środku modowałem i zasłoniłem te basporty przy zawiasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności