Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

FanKlub TAKSTAR założony na prośbę usera :) a czemu nie? :)

 

Pomimo ceny dźwięku ts671 angażują mnie swą muzykalnością, co więcej potrzeba by się cieszyć muzyką ?

 

Jednak przypomnę należy je wygrzać 500-600h, wymienić kabel (np u mnie PISAĆ na PW), i zmęczyć trochę pady (wyprać lub normalnie używać).

 

Miłego słuchania :D

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumny posiadacz TS-671, planujący w bliższej lub dalszej przyszłości zapoznać się z kolejnymi modelami Takstara zgłasza swój akces!

 

BTW: będą jakieś legitymacje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z ts-671 i pro80 dokładnie rebrand 800pro, które u mnie kroku dotrzymują takim tuzom audio jak hd600 , k701, czy markowym nowościom, jak srh1440 a w szranki stając nawet z gwiazdą z odległej galaktyki, d7100 święcą swym własnym blaskiem.

Dziękuję tutaj Retterowi, Barthusowi, Szwagiero, Play, Fatso i innym pierwszym recenzentom Takstarów, których nie wymieniłem, za odkrycie nowej gwiazdy.

I dla Rettera podziękowania specjalne, że podjął honory założenia wątku, bo jemu ten zaszczyt przypaść musiał (tym razem udało mi się powstrzymać i neofita nie założył kolejnego fanklubu)

Dla mnie - przynajmniej te dwie pary, które mam pro80 i ts671 - prezentują niebywały w mojej znajomości audio stosunek jakości do ceny, który przebić mógłby tylko vintage, jak sądzę.

Grają podobną jakością dźwięku, jak znakomite, legendarne czasem nawet słuchawki ~1k i więcej, zachowując przy tym własny soniczny charakter za ułamek ich ceny.

Oczywiście jest to tylko moja subiektywna opinia, co gorsze uzyskana na torze cambridge audio dacmagic100 - LC z aspiracjami by Mikołaj612 czyli około dziesięciokrotnie droższym niż para TS-671, zatem zupełnie niemiarodajnym dla przeciętnego targetu Takstarowego.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS-671 i hd6000, które kupuje ode mnie Szwagiero w pn. Co do dźwięku obu par jestem zachwycony. Teraz pracuję nad torem :3, chociaż 671 z integry już pokazują pazurki. Hd6000 były dla mnie idealnymi słuchawkami i kupiłem je pod wpływem dźwięku. Niestety mój baniak koniec końców okazał się za duży ;< dlatego idą dalej. Przestrzegam resztę. Fiio e07k nie zgrywa się z takstarami (już się go pozbyłem :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dziękuję tutaj Retterowi, Barthusowi, Szwagiero, Play, Fatso i innym pierwszym recenzentom Takstarów, których nie wymieniłem, za odkrycie nowej gwiazdy.

I dla Rettera podziękowania specjalne, że podjął honory założenia wątku, bo jemu ten zaszczyt przypaść musiał (tym razem udało mi się powstrzymać i neofita nie założył kolejnego fanklubu)

Dla mnie - przynajmniej te dwie pary, które mam pro80 i ts671 - prezentują niebywały w mojej znajomości audio stosunek jakości do ceny, który przebić mógłby tylko vintage, jak sądzę.

Grają podobną jakością dźwięku, jak znakomite, legendarne czasem nawet słuchawki ~1k i więcej, zachowując przy tym własny soniczny charakter za ułamek ich ceny.

...

Ojtam ojtam, nie wymieniłeś jednej osoby MrB sprowadził pierwszy model na forum TS a mianowicie hi2050 ja mu dziękuje za odkrycie TAKSTARA i przez to ja znalazłem i odkryłem 671 słuchawki których nie słucha się umysłem przez uszy ale sercem, bo ci co spróbowali 671 wiedzą jak porywają emocje w tym modelu:)

Przy ts671 znika stosunek jakości do ceny, cena ich nie jest specjalnie istotna tak to trzeba o tym myśleć, i chyba wiele osób wie o czym mówię :D

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce dostane hi 2050, które kupiłem w zestawie z dx50 (mp4nation) i trochę mnie martwi brak zainteresowania tym modelem względem 671. Czy między tymi modelami jest duża przepaść soniczna? Niestety mieszkam na prowincji i jedyna możliwość sprawdzenia to zakup drugiego modelu. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własne uszy wygrzane słuchawki najlepiej ci powiedzą czy to co chcesz nie opisy w necie.

Dwa raczej sobie zobacz pro80, hd6000,

671 odpuść serio

 

edit zero zjadłem :D

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że chyba (jezeli Kurop ma je na miejscu) to posłucham tych Takstarów. Straszny hype na nie trwa. Oczywiście będzie jak zawsze - najpierw hype a potem coraz więcej egzemplarzy w komisie i przerzucimy się na następny model, innej firmy. Dobrze,że Taksy sa tanie i budżetów nie niszczą.

Jak widać (albo słychać) wymagają ingerencji moderów, ale to samo było z K550 czy Q701. Chyba tylko HP100 nie modowano (może się mylę).

 

A skoro tu brużdżę to spytam - czy któreś zamknięte Taksy, mają coś wspólnego z Momentum lub Momentum On-Ear ? Jakiś odpowiednik ? Czy tylko mają coś wspólnego z CAL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tu tak słodzą o nich,że ciężko się czyta. To co napisał mi Maciux, na PW, niekoniecznie mnie do nich przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to wszystko da się zmodować i w jakimś stopniu też wszystko powinno być zmodowane, byle tylko swoimi modami nie nabroić więcej niż to warte. W takich Q jest jeszcze trochę potencjału do wykopania, bo po wszystkich modach domowych oraz wymianie okablowania pozostaje jeszcze jedna kwestia - interwiring, który jest delikatnie mówiąc "ekhm" ;). Za każdym razem gdy przełączam się na nie z SRSów czuję się, jakby mi ktoś zgasił holografię i wyjazgotlił górę, podnosząc od razu szerokość i bas. Być może IW to zmieni, być może też w Taksach warto się pochylić nad tą kwestią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD6000 na pokładzie i dołączą zapewne Pro80.

 

Prawda jest taka, że to bardzo dobre słuchawki za bardzo dobrą cenę, w dobie prześcigania się producentów w dodawaniu zer na metkach, Takstar pozostaje jednym z nielicznych producentów sprzętu "dla ludu" - solidnie i bez zdzierania! Nie jestem na szczęście odosobniony w swoich twierdzeniach, a chęć posiadania hi-endu za gruby hajs mnie nie podnieca. Do tego trzeba jednak dojrzeć. Słucham więc Takstarów z przyjemnością :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności