Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wprowadzenie opcji komentarzy w Okazje z Allegro ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !



Z racji tego, że ostatnio w dziale Okazje z Allegro sporo się mówi o offtopowaniu, czasami nawet jeżeli komentarz dotyczy oferty, jest to uzasadniane tym, że wrzucamy tam okazje, które są korzystne naszym zdaniem, ale każdy powinien je przepuścić przez sitko własnego rozumu, jednak czasami takie komentarze sporo wnoszą, ktoś wie że można kupić taniej na ebayu czy gdziej indziej, albo po prostu powie że produkt nie jest wart swojej ceny i tym samym może uchronić kogoś przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto.



Moim zdaniem komentarze są dobrą opcją, ale racja zaśmiecają w pewnym stopniu dział.



I tutaj wchodzi mój pomysł - do każdego postu z okazji dodajemy możliwość dodawania komentarzy, które są zwinięte i jest jedynie pokazana ilość komentarzy, kto jest zainteresowany może sobie rozwinąć - dwa w jednym, komentujemy do woli a syfu nie ma. Nie wiem czy nie widziałem podobnej propozycji gdzieś dawno temu, jeżeli takie coś się przewinęło to nie mogę tego znaleźć.



Oczywiście cały czas przychylam się również do zmian zaproponowanych wcześniej przez Maciuxa, szczególnie do kwestii hieroglifów w mailach ale wydaje mi się że to kolejna sprawa która mogłaby wpłynąć na poprawę jakości naszych allegrowych dyskusji.


Co więcej, nie wiem czy jest to nawet technicznie możliwe, ale wydaje mi się, że jest to kolejna rzecz która usprawniłaby działanie forum, co myślicie, ałdjofyle ?

Edytowane przez Szalone Mango
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za, bardzo ciekawy pomysł - tylko jeśli ktoś ma ustawione powiadomienia o nowym wpisie w temacie to trzeba by było to rozwiązać w taki sposób, żeby otrzymywać powiadomienia przy dodanych postach, z pominięciem komentarzy. O ile w ogóle coś takiego jest możliwe? A polskie znaki w emailach by się przydały, bez dwóch zdań.

Edytowane przez pysiaDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam polskich znaków diakrytycznych i piszę "bez ogonków" tylko na telefonie, ponieważ Blackberry ma taki głupi myk, że kiedy zmieniam język na polski to SMSy topnieją mi do 70 znaków, więc wolę zostać przy amerykańskiej klawiaturze ;)

Niemniej jednak, w powiadomieniach czasem ciężko ogarnąć o co chodziło w poście, więc prośba uzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale kiedy proponowałem podobne rozwiązanie okazało się, że są problemy natury techniczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności