Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Motocykliści poznajmy się...


mir35

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grubbby napisał:

Nice... ponoc troche narwana ?

Poza tym jak mogles wloszke piekna zdradzic ;p

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

MT09 to taki mały dzikus :)

Genialny silnik,

prowadzi się niemal jak rower

Włoszka ładna ale w porównaniu do Yamahy nie chce jechać :)

Jedynie nie gada tak ładnie jak Monster ale już mam plan jak to zmienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik genialny... ale ponoc bardzo latwo idzie na kolo, niebezpiecznie dla malo doswiadczonych, a nawet Ci w tym doswiadczeni ponoc nie jedna maszyne zniszczyli przy nieoczekiwanym kopie w plecy :D

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 latach na Triumphie Sprint St 1050 chyba nadejdzie czas na zmiany. W segmencie motocykli sportowo turystycznych niewiele się dzieje aż tu nagle taki prezent od Ducati. Kufry zbyt duże nie są...przynajmniej porównując do kufrów bocznych s Sprincie, a w nie ledwo się pakuje na 5-6 dni.

19b6d8045cd21eeegen.jpg

 

34a7837eea2925a0gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robisz takie trasy nie lepiej poszukać coś bardziej turystycznego?

BMW 1000XR wydaje się lepszym rozwiązaniem, ewentualnie Multi 1200 choć ta ostatnia nie każdemu się podoba

Lub spojrzeć w stronę trochę mniejszych pojemności - Tracer 900, Tiger 800 też zbierają niezłe opinie, to lekkie motocykle z bdb silnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głowie chodził mi 1000SX ale jakoś brak mu trochę charakteru. Ja robię tylko dwie trasy rocznie ok. 2-3 tyś km w 5-6 dni, więc przeboleje. Już na Sprincie pozycja jest lekko pochylona, podobnie jak na VFR, a recenzję Supersporta mówią o pozycji zbliżonej do małej VFRki.

Multistrada i Tiger odpadają. Średnio się nadają do turystyki w naszym wykonaniu ;)

W grę wchodzą tylko motocykle z segmentu sportowe-turystyki. Turystyki i pseudoenduro są poza moim zainteresowaniem.

Mocy może nie ma zbyt wiele, ale waga moto robi ogromne wrażenia. Mam dość już ciężkich motocykli, które trzeba zmuszać do skręcania. VFRka czy Sprint to minimum poręczności. Na szczęście cena jest tak kosmiczna, że ze zmianą moto będę musiał poczekać ze dwa/trzy sezony ;)

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda jest a ja nie mam czasu na latanie. Cos czuje że to bedzie najlipniejszy sezon w temacie przebytych kilometrów.

Zmieniłem kufer na taki co się do niego dwa kaski mieszczą. Wszystko fajnie, ale jak nie jest dowalony na maksa (a być nie może żeby po dotarciu na miejsce kask w niego wepchnąć) to wszystko w nim lata jak portowej dziwce majtki. Trze będzie coś z tym zrobi bo dostanę od tego nerwicy. Mam wrażenie że mi sie moto rozkręca i zaraz coś odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elemeledudek napisał:

Pogoda jest a ja nie mam czasu na latanie. Cos czuje że to bedzie najlipniejszy sezon w temacie przebytych kilometrów.

Zmieniłem kufer na taki co się do niego dwa kaski mieszczą. Wszystko fajnie, ale jak nie jest dowalony na maksa (a być nie może żeby po dotarciu na miejsce kask w niego wepchnąć) to wszystko w nim lata jak portowej dziwce majtki. Trze będzie coś z tym zrobi bo dostanę od tego nerwicy. Mam wrażenie że mi sie moto rozkręca i zaraz coś odpadnie.

a ja latam, niedaleko bo na razie do roboty i wokół komina ale ma wife pcha się na plecy i zastanawiam się nad jakimś kufrem, żeby gdzieś po drodze jej nie zgubić :)

MT09 strasznie kopie, gdyby nie TC wydaje się, że już bym się moto nakrył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dopiero znalazłem ten wątek, no więc dołączam jako zapalony od października 2014 roku motocyklista (wtedy zrobiłem prawko) z moim motkiem :).

Wcześniej jeździłem tylko na rowerze. Raz dawno na komarze i od razu miałem wypadek :P. Tak, że wcześniejsze doświadczenia jak widać niewielkie. Ale dziś  męczy mnie każdy dzień, kiedy nie mogę śmignąć motorkiem choćby do pracy i z powrotem. Do pracy mam z dwa kilometry, a motorem ze dwadzieścia :).

 

volusia.jpg

Edytowane przez artif
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, artif napisał:

Też dopiero znalazłem ten wątek, no więc dołączam jako zapalony od października 2014 roku motocyklista (wtedy zrobiłem prawko) z moim motkiem :).

Wcześniej jeździłem tylko na rowerze. Raz dawno na komarze i od razu miałem wypadek :P. Tak, że wcześniejsze doświadczenia jak widać niewielkie. Ale dziś  męczy mnie każdy dzień, kiedy nie mogę śmignąć motorkiem choćby do pracy i z powrotem. Do pracy mam z dwa kilometry, a motorem ze dwadzieścia :).

 

volusia.jpg

Śliczny, dla takich motocykli w przyszłym roku prawko zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też przeżyłem hardcore dla niego, stał w garażu, a ja 6 razy prawko zdawałem :D. Z ósemki nie mogłem wyjechać. Okazało się, że gladius ze szkółki miał podkręcone wolne obroty i jak w końcu je ustawili jak trzeba, to zdałem za "pierwszym" razem. Taka historia :). Ale dzisiaj już wiem, że motek mi życie osłodził, nie wyobrażam sobie życia bez niego :). I ten dźwięk :D.

Edytowane przez artif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, artif napisał:

No też przeżyłem hardcore dla niego, stał w garażu, a ja 6 razy prawko robiłem :D. Z ósemki nie mogłem wyjechać. Okazało się, że gladius ze szkółki miał podkręcone wolne obroty i jak w końcu je ustawili jak trzeba, to zdałem za "pierwszym" razem. Taka historia :). Ale dzisiaj już wiem, że motek mi życie osłodził, nie wyobrażam sobie życia bez niego :).

 

Chciałem już pytać czy dalej widziałeś sens zdawania... Jakby ktoś na mieście tyle razy oblewał, to chyba więcej bym go nie puścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności