Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Motocykliści poznajmy się...


mir35

Rekomendowane odpowiedzi

Tył jak tył, mi na pierwszym winklu uciekł przód. Pewnie zimny asfalt plus zimne opony i się porobiło. Na szczęscie droga osiedlowa i tempo spacerowe to się wyratowałem, ale następne kilka kilometrów skręcałem na kwadratowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym sezonie zaliczyłem szlifa w miejscu, gdzie na środku jezdni było sporo piasku, którego wieczorem nie było widać. Chciałem lekko dohamować przed winklem i z pionu znalazłem się w poziomie w ułamku sekundy w wyniku czego mam nową - składaną dźwignię zmiany biegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Strasznie przygnębiający tytuł. Ja wiem że motocykl też posiada różne otwory no ale jakieś to takie niesmaczne. No ale z drugiej strony nie mnie oceniać co tam kto, co i z czym robi we własnym garażu...

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://wspieram.to/4240-dwa-kola-jedno-marzenie-zostac-mistrzem-swiata-superbike.html

 

Motocykliści łączmy się! Dajmy szansę młodemu i zdolnemu w dyscyplinie, która w Polsce praktycznie nie istnieje. Chłopak ma talent ale jak to zwykle bywa, brakuje pieniędzy. Wystarczy tylko kilka złotych a możemy powoli zacząć wspólnie odbudowywać świat wyścigów motocyklowych w Polsce.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Śmigam kiedy tylko pogoda pozwala do roboty, niestety to tylko 15 km, nawet się nie obejrzę a tu już trza się zatrzymywać :)

Ostatnio wyjazd służbowy do Ustronia zaliczyłem a jakże by inaczej - Monsterem :)

Ale parę wycieczek po górach pokazalo mi jakniewiele jeszcze umiem :(

Trza jeździć dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

motocykle sportowe też niby nie nadają się na dłuższe wypady a ludzie jeżdżą, ba, znam takich co np. GSXR-ami jeżdżą co roku na wczasy zagramanicę i to z żonami :)

BTW, a co Ci potrzebne na weekendową wycieczkę? plecak, jak nie starczy to tankbag i po sprawie

podobnie jak z autami sportowymi - dysfunkcjonalne użytkowo a ile dają frajdy z jazdy, z motocyklami jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z moimi 193cm i 130kg musiałem pożegnać moją r6, bo wyglądałem na niej jak przerośnięty ork na miniaturowej hienie. Po kilku latach znowu mnie nachodzi ale na haykę, albo vfr(wygląda obłędnie) 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak jeszcze miałem CB 500 to miałem dokładnie odwrotny problem, bo mając niecałe 1,7 metra wzrostu i będąc ogólnie "nikłej" budowy ciężko znaleźć motocykl, który jest odpowiednio "kompaktowy" żeby na parkingu nie wyglądać jakby się z nim walczyło.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego tematu tutaj. Ja od kilku lat niezmiennie śmigam na ukochanym sportowym turystyku, dla którego nie potrafię znaleźć zastępstwa. Codzienne dojazdy do pracy plus dwa razy do roku trasy po kilka tyś km. Zakładam boczne kufry i śmigamy w ekipie 5-6 moto.

Póki co chyba najciekawsza trasa to Gdańsk-Lubeka-Kopenhaga-Karslkrona przez najdłuższe mosty w Europie. Fajne są także szybkie przeloty na Motogp Gdańsk-Brno - 700 km na raz to już wyzwanie ;)

e15b771aa1acb008gen.jpg

 

Zestaw z kuframi

77fac5adc56647b4gen.jpg

 

Brno

53559a58375e661agen.jpg

 

Most łączący Danie ze Szwecja

03dbe7a1ce3a0cd7gen.jpg

 

 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe stresujta. Miało być długoweekendowe latanie a bedzie siedzenie na dupie. Już ten deszcze bym zdzierżył, ale to zimno do tego mnie eliminuje. Może od poniedziałku będzie lepiej to sie coś na 3 dni ukulo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności