Skocz do zawartości

iBood


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Perul napisał:

Dodatkowy plus, że wersja normalna a nie balanced.

Ale przejściówka była w komplecie na jacka 3,5 mm.

Nie sądzę by Takstary były lepsze. Mam BossHiFi B8 a są podobne brzmieniowo ze wskazaniem na BossHiFi ale nie dorównują przestrzenią, szczegółowością MF 10 które mam a co dopiero MF 200, które są w tym lepsze.

4 minuty temu, Matador napisał:
46 minut temu, Gourney napisał:
Po pierwsze primo - w opisie pojawiło się info o przejściówce, po drugie primo - już po okazjiemoji6.png.

Hmmm czytałem opis i nie znajduje wzmianki o przejściówce. Wskażesz?

Zerknij na sam dół specyfikacji, jest napisane "Produkt zawiera adapter do wtyczki 3,5mm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Matador napisał:
47 minut temu, Gourney napisał:
Po pierwsze primo - w opisie pojawiło się info o przejściówce, po drugie primo - już po okazjiemoji6.png.

Hmmm czytałem opis i nie znajduje wzmianki o przejściówce. Wskażesz?

W specyfikacji produktu na ibood jest zapis: Produkt zawiera adapter do wtyczki 3,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro piszesz o przejściówce, że była do Twoich MF100, czy też znalazłeś w opisie do tych MF200?

@awayeah @Gourney - nie mam już lajków. Dzięki za to info :)

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie MF 200, moje mają wtyk 3,5 mm. MF200 występują w 3 odmianach, jedna zwykła z 3,5 jack i dwie zbalansowane - jedna jack 2,5 mm druga ten XLR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie odpowie Ci tylko iBood.

 

Jak z tą przejściówką na jacka 3.5 mm, wierzycie, że załączają ją w zestawie? Producent nie dołącza jej w sprzedaży to czemu akurat miałyby dla iBOOD zrobić wyjątek? 

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisali to w opisie, bo wcześniej nie było. Zrobili to jak już sprzedaż się zakończyła. Chyba nie wystawialiby się na krytykę typu - "towar niezgodny z opisem"?

Odpowiadam jeszcze tu ale poproszę moderatora o przeniesienie tych dwu postów do tematu -IBood-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, strong6 napisał:

Dopisali to w opisie, bo wcześniej nie było. Zrobili to jak już sprzedaż się zakończyła. Chyba nie wystawialiby się na krytykę typu - "towar niezgodny z opisem"?

Widać mało znasz iBOOD;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie skórzane i ja nie zmieniałem od nowości bo mi bardzo pasuję dźwięk na skórzanych. Ani razu nie założyłem welurowych, ale zaraz chyba spróbuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1,5 godziny słuchania na welurach powiem tak stają się jaśniejsze, Bas jest mniej dociążony ale szczegółowość jest trochę większa.  Ale chyba wolę skórzane :) jutro zdecyduje które lepiej mi pasują. Oczywista oczywistość dotyczy MF100 moich :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie, ja też zamówiłem, a miałem tak samo nic już nie kupować :P

 

Zamówiłem, ale z linku co wrzucił @awayeah, niestety była tylko jedna sztuka i info: "Customer return new condition no additional ear pads. Arriving 5 Sep - 6 Sep".

 

W recenzjach piszą, że dźwięk na dodatkowych padach jest gorszy więc whatever.

 

Dodatkowo trwa promocja i otrzymałem 9£ rabatu za płatność kartą podarunkową. W sumie mnie to wyniosło tyle samo co zakup przez iBOOD. Osobiście nie chciałoby mi się bawić przy słuchawkach do zastosowań portable w jakieś przejściówki;)

Edytowane przez Caution
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności