Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacz iMod + HP100 i DAC


Mecin

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wzmacniacz (najlepiej amp+dac) pod iModa i HP100.

Posiadam E07k ale albo mam rąbniętego iModa, albo wzmacniacz z fiio po prostu kaszani wzgędem dziury z iPoda. Jak DAC jest OK.

Zależy mi na rozwiązaniu DAC/AMP (może nawet DAP/DAC/AMP?) ponieważ muzyki słucham pół na pół z laptopa i iModa. Ewentualnie zestaw dobry DAC + AMP.

 

Rozważam następujące opcje:

 

- dokupienie E09k, lepsze combo pod laptopa i tanio wyjdze;

- zamienić E07k na iBasso d10 lub podobny;

- kupić tańszy DAC np d03 plus w miarę dobry AMP.

- sprzedać wszystko w piz.. i kupić np X3 jako full combo.

 

Zależy mi na poprawie średnicy oraz wysokich (wzgędem E07k) oraz sceny.

 

Budżet ograniczony, zależnie od wybranej opcji, powiedzmy nieprzekraczający wartości wymienionych przeze mnie opcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na poprawie średnicy oraz wysokich (wzgędem E07k) oraz sceny.

Z tego powodu zabawki fiio chyba można odpuścić, to słaba strona tej marki. Coś czemu ja tego nie kupię.

 

Masz jak podłączyć d03k ?? on ma coaxa, gdybym w lapku miał to lubi d03k miał usb bym jeszcze się skusił pomimo ze to fiio.

Edytowane przez retter6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu zabawki fiio chyba można odpuścić, to słaba strona tej marki. Coś czemu ja tego nie kupię.

 

Masz jak podłączyć d03k ?? on ma coaxa, gdybym w lapku miał to lubi d03k miał usb bym jeszcze się skusił pomimo ze to fiio.

 

 

A sorry, nawet tego nie sprawdziłem. Ale to tylko przykład, jednak musi to być USB. Mój błąd.

 

To może z tańszych UAE23 plus jakiś lepszy AMP? Albo iBasso D10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem, coś około 500 zł (mile widziane mniej), żeby jeszcze starczyło na DAC, chyba UAE23.

 

Właśnie zależy mi żeby się fajnie wszystko zgrywało, iMod + wzmacniacz i DAC + wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zacznij od o2, z tym że z video może być zimnica, ja to lubię połączenie do TS671 baa jeszcze mi za ciemno.

Jak cie zaciekawi idz w ODACa, montujesz go w środku.

 

Składałem takie o2, jak coś pisz pewnie będzie kolejne zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego połączenia Hifimediy DAC UAE 23 + Cordial PRO + Objective O2 + Soundmagic HP100 ewentualnie z Klonem.
Hifimediy na ASIO + O2 z gainem x1 i x2,5. x1 spokojnie daje radę tym słuchawkom.

Miałem XMOS_a z lepszym dociążeniem na basie ale wyprany był właśnie ze średnicy. Dlatego zostaje dalej przy Hifimediy.

Pogoń za króliczkiem trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego połączenia Hifimediy DAC UAE 23 + Cordial PRO + Objective O2 + Soundmagic HP100 ewentualnie z Klonem.

Hifimediy na ASIO + O2 z gainem x1 i x2,5. x1 spokojnie daje radę tym słuchawkom.

Miałem XMOS_a z lepszym dociążeniem na basie ale wyprany był właśnie ze średnicy. Dlatego zostaje dalej przy Hifimediy.

Pogoń za króliczkiem trwa.

 

A miałeś może przyjemność parowania iModa z O2 i HP100?

 

Być może ktoś inny napiszę zdanie o tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAE23 widzę tylko na ebay, a O2 ktoś składa na forum?

 

 


Składałem takie o2, jak coś pisz pewnie będzie kolejne zamówienie.

 

Składasz na zamówienie ten wzmak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności