Recommended Posts

koper80    16

Dx90 nadal nie do pobicia. Próbowałem kilku, ale Dx90 plus Aune bx1 nie do pobicia w kwestii dziwęku portable.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grabski5    5
2 godziny temu, Gourney napisał:

Xduoo xd-05

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

A moglbys jakos opisac to polaczenie? Wlasnie zastanawiam sie nad stacjonaka do dx90. Rowniez DIY moze byc 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gourney    1236
23 godziny temu, grabski5 napisał:

A moglbys jakos opisac to polaczenie? Wlasnie zastanawiam sie nad stacjonaka do dx90. Rowniez DIY moze byc 😉

Żebym to ja pamiętał - taki bardziejszy dx90 ;).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pua    28

Ostatnio kupiłem okazyjnie Vemonk plus candy i powiem wam że zacne słuchaweczki grają bardzo średnicowo co lubię nie mają w sobie żadnej V-ki.

Polecam.

20170722_144653.jpg

20170722_144724.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adriano2510    111
44 minuty temu, pua napisał:

Ostatnio kupiłem okazyjnie Vemonk plus candy i powiem wam że zacne słuchaweczki grają bardzo średnicowo co lubię nie mają w sobie żadnej V-ki.

Polecam.

W takim razie trzeba spróbować. U mnie DX lubi się z ZST. Jest na pograniczu ostrości, ale jeszcze przyjemnie i detalicznie, barwa dość neutralna. To wszystko na niebieskich tipsach. Na oryginalnych potrafię ich słuchać jedynie w elektronice, inne gatunki są niesłuchalne. 

Odchodząc od tematu. Gdybyś musiał wskazać lepszego z tej dwójki DX90 vs X5 iii umiałbyś to zrobić czy raczej Twoim zdaniem to zbliżony poziom, lecz inny charakter brzmienia? 

Po moim doświadczeniu z porównania z minimalnym wskazaniem, ale jednak iBasso. DX90+B1 to petarda, podczas gdy FiiO mniej zyskiwał po podłączeniu Aune. Są głosy, że B1 pomniejsza scenę w fijaczu :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pua    28

Możliwe że są bardzo podobne pewnie przez dual dac. Fiio x5iii tylko po balans słucham i fiio x5 iii gra scenicznie a dx90 bliżej i średnicowo. Pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grabski5    5

Hej koledzy. Co mi to da kiedy podlacze dx90 pod aune b1 a z aune b1 pod zenka duo i do tego dt990 250?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LuQi    363

DX90+B1 to jest fantastyczne połączenie! Słuchałem z DT770PRO i DT990PRO i było znakomicie. Niczego w tym połączeniu nie brakowało. Chyba że piszesz o Edition. Z nimi niestety nie słuchałem, ale z pewnością też się nie zawiedziesz jeśli o nich mowa. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grabski5    5

Mam pro,ale co mi to daje,ze sygnal przejdzie przez dwa wzmaki,czysto technicznie chcialbym wiedziec,czy moge lepiej dopasowac dzwiek pod swoj gust czy wlasnie dzwiek traci na jakosci?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta