Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

Mam porównanie z nowym AK 70 i muszę przyznać ,że z nowym softem DX nie jest gorszy a nawet ....

Dobra nie napiszę .

AK jest jaśniejszy a Ibasso ....naśladuje trochę wzmacniacz lampowy -bardziej kremowy , ale w ramach zdrowego rozsądku .

Co ma przywalić ..przywali . Co ma zasyczeć ..zasyczy , ale w przyswajalny sposób .

Ak bardziej na gębe ...ale to także atrakcyjny dźwięk ,który robi wrażenie .

Kwestia dopasowania słuchawek .

Ktoś napisał ,że wymiana kondensatora w DX na Panasonica odfiltrowuje dźwięk w DX-ie i podnosi jego walory akustyczne o poziom ...

Ciekawe ...może warto spróbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w 50 ale pamiętam ,że na forum zagramanicznym gość wyraźnie napisał 90 :-)

Podejrzewam ,że w tańszym modelu również .

Zastosowany obecnie kondziorek ponoć jest powodem lekkiego zamulenia :ph34r:


Pytanie ...tylko komu się chce grzebać .

Kupując sprzęt chcemy mieć praktycznie ...skończony produkt .

Edytowane przez hatori77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych nowych softach DX90 bardzo bije DX50? :D Zastanawiam się jak bardzo muszę czuć się aktualnie gorszy :D

Na starych softach też bił. Wiem, bo zaliczyłem przesiadkę z dx 50. Od razu było lepiej w klarowności i szczegółowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie ostatnio pisałem że grado sr60 i ibasso 90 to super połączenie. Ale jak to bywa w testach po tygodniu grado okazały się że grają jak pudełka plastikowe i sprzedałem. Teraz testuję Denon 1100 i powiem że jak ludzie piszą że są basowe to się zgodzę z fiio x5 są basowe ale dx90 jest analityczny i jaśniejszy od x5 . Super granie na tych denonach . Pałąk nie ma żadnych rys a ludzie piszą że wada materiału . Co do jakości dźwięku i samych przetworników jestem na tak ale tylko do jasnych źródeł.

Pozdrawiam.

 

Teraz testuję fiio x3 pierwszej generacji i jestem pod dużym wrażeniem dźwięku porównywałem z x3ii generacji i pierwsze x3 jest bardziej dla ucha muzykalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

 

Czy tytułowy odtwarzacz dałby radę Audeze LCD-2? Nie mówię tu o cudach. Mam na myśli raczej pewien poziom przyzwoitości.

Może dx80 byłby tu lepszy? Był ktoś na tyle odważny, żeby słuchać Audeze na tego typu sprzęcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie/Panie . Ibasso dx90 i Grado sr60e wróciłem do tego tandemu ,cóż to jednak grado mają coś w sobie magia grania. Jestem znowu zadowolony z tego połączenia.

Jeszcze tylko nie zdecydowałem jaki soft na razie stock.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem Harmony 8.2 z DX-em i powiem, że brzmi to świetnie. iBasso daje świetną kontrolę basu, góra jest szczegółowa, ale nie atakuje uszu, a średnie są na wyciągnięcie ręki, gęściutkie, gładziutkie i słodkie jak miód :D Przyjemne analagowe brzmienie, ale z powietrzem i szczegółowością. Czekam na swoje customy i chyba robię sobie przerwę od forum do czasu wyjścia nowego DX-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, u mnie działają :)

Mój dx nie widzi pliku cue. Odtwarza tylko pojedyńczy plik całego albumu.W jaki sposób katalogujesz pliki?

 

 

Yup, u mnie działają :)

Mój dx nie widzi pliku cue. Odtwarza tylko pojedyńczy plik całego albumu.W jaki sposób katalogujesz pliki?
Problem rozwiązany odtwarzacz dzieli plik na utwory ale nie wyświetla poszczególnych ścieżek
Edytowane przez pazi1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Yup, u mnie działają :)

Mój dx nie widzi pliku cue. Odtwarza tylko pojedyńczy plik całego albumu.W jaki sposób katalogujesz pliki?

 

Yup, u mnie działają :)

Mój dx nie widzi pliku cue. Odtwarza tylko pojedyńczy plik całego albumu.W jaki sposób katalogujesz pliki?
Problem rozwiązany odtwarzacz dzieli plik na utwory ale nie wyświetla poszczególnych ścieżek w przeglądarce.

Yup, u mnie działają :)

Mój dx nie widzi pliku cue. Odtwarza tylko pojedyńczy plik całego albumu.W jaki sposób katalogujesz pliki?

 

Yup, u mnie działają :)

Mój dx nie widzi pliku cue. Odtwarza tylko pojedyńczy plik całego albumu.W jaki sposób katalogujesz pliki?
Problem rozwiązany odtwarzacz dzieli plik na utwory ale nie wyświetla poszczególnych ścierzek w przeglądarce.

 

U mnie pokazuje poszczególne utwory, ale tylko jak przeglądam po tagach, a nie po folderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wróciłem do ibasso dx90 2.5.1 l3 Rockbox Dual boot. To właśnie rockbox najlepiej zgrywa mi się ze słuchawkami grado sr60e i wysoko-omowymi.

Kiedyś ten tandem mi pasował tylko miałem pod rockbox problem z przerwami podczas odtwarzania utworów zmieniłem teraz kartę na sandisk 64gb i sformatowałem

w fat 32 i już nie wiem co to przerywanie pod rockbox. Ideał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie kto jest w stanie naprawić gniazdo na jacka w iBasso? Podłączam słuchawki i często jedna ze słuchawek przestaje działać.

Nie chcę zabierać chleba kolegom z forum, ale przy sklepie mp3store na ulicy Działdowskiej jest serwis (dawniej był gdzie indziej - zajmował się cowonami), który wymienił mi to gniazdo expresowo, w trzy godziny zdaje się. Za stówkę. Może da się taniej, ale szybciej się chyba nie da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałem i mam kłopoty ze sprzętem kupowanym nie w Polsce i to dużych marek.

Duże firmy chcą spławić klienta i w 95% im się udaje - niestety :( Mniejsze firmy bardziej dbają o klienta niż koncerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności