Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak wyglada polaczenie dx90 z Brainwavz hm5? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gourney napisał:

A ja mam inne pytanie - czy jest opcja odtwarzania między folderami?

dodając kolejne foldery do jednej playlisty 

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gourney napisał:

A można całe foldery dodawać, czy tylko ścieżki. Wybacz pytanie, ale nigdy z playlist nie korzystałem. Muszę się jednak tego nauczyć, bo do szału mnie doprowadza cisza po zakończeniu ostatniego utworu, względnie rozpoczynanie tej samej płyty od nowa...

naduś dłużej folder i powinno wyskoczyć dodaj do playlisty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gourney napisał:

 

Dzięki, w końcu załapałem tą subtelną różnicę między klikaniem w nazwę folderu, a klikaniem na jego ikonę.

:)

kuce man sentyment do tego grajka, gdybym miał niepotrzebny 1k pewnie ponownie byłby mój

kto ma niech się trzyma zakusom rynku.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem go wcześniej, ale krótko i choć już wówczas mi się podobał, to jednak puściłem go w świat. Jednak jak tylko pojawiła się okazja ponownego zakupu, to długo się nie zastanawiałem:). Bateria mogłaby być trochę lepsza, ale skoro i tak mam zawsze przy sobie kabel, albo całą ładowarkę, to muszę jedynie pamiętać o tym, żeby z niej regularnie korzystać.

A dźwiękowo to taka odskocznia dla c4, który nie opuszcza mojego biurka.

Na dniach będę miał pioniera, to sobie porównam z dx90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kto ma niech się trzyma zakusom rynku..  "

Z tym jest ciężko, bo głód zakupowej adrenaliny trudniej zwalczyć niż ten do hery ;)

 

W sumie to wystarczy trochę pomyśleć - ludzie często uganiają się za jakimś sprzętem vintage... Może nasze aktualne zabaweczki będą takim vintage za x lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paratykus napisał:

 

W sumie to wystarczy trochę pomyśleć - ludzie często uganiają się za jakimś sprzętem vintage... Może nasze aktualne zabaweczki będą takim vintage za x lat :D

dx90/50 zapewne tak się stanie - już są ładne w swojej prostocie ;) 

dx80 trudniej chyba że to jakieś standardowe aku tam siedzi ..

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko, ciężko ale też zmieniają się przyzwyczajenia. Dopóki nie poznałem Tidala Qperek był ideałem (wolałem od np. C4 czy P90), niestety teraz nie mógłbym mieć grajka bez obsługi serwisów strumieniowych. Niby mi telefon do tego wystarczał, ale nie na długo. Życie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, paratykus napisał:

"kto ma niech się trzyma zakusom rynku..  "

Z tym jest ciężko, bo głód zakupowej adrenaliny trudniej zwalczyć niż ten do hery ;)

 

W sumie to wystarczy trochę pomyśleć - ludzie często uganiają się za jakimś sprzętem vintage... Może nasze aktualne zabaweczki będą takim vintage za x lat :D

 

Taki dx90 już zrobił pierwszy krok w tym kierunku, wszak nie jest już produkowany. Teraz jeszcze musi trochę wody w rzece upłynąć i gotowe...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ICTC napisał:

Ciężko, ciężko ale też zmieniają się przyzwyczajenia. Dopóki nie poznałem Tidala Qperek był ideałem (wolałem od np. C4 czy P90), niestety teraz nie mógłbym mieć grajka bez obsługi serwisów strumieniowych. Niby mi telefon do tego wystarczał, ale nie na długo. Życie. ;)

 

I na to jest sposób.

Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

Recepta ?

Nie próbować :P

 

5 minut temu, Gourney napisał:

 

Taki dx90 już zrobił pierwszy krok w tym kierunku, wszak nie jest już produkowany. Teraz jeszcze musi trochę wody w rzece upłynąć i gotowe...:)

Piszesz coś o baterii ... Jeśli mnie pamięć nie myli do dx90 chodzi na baterii galaxy s3 - kup na zapas póki są ;)

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laczyl ktos DX90 z ZENkiem DUO?

Prosze,pomozcie koledzy :)

Edytowane przez grabski5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 28.04.2017 o 16:30, mikla napisał:

Mam DX90 po naprawie gniazda jack. Słuchając muzyki co parę utworów odtwarzacz przestaje grać na 1sek, potem gra ponowni ciszej i wraca do normalnego poziomu głośności. Wcześniej nie miałem takich objawów. Czy ktoś miał podobnie?

Poszperałem trochę w internecie. Zastanawiałem się czy to nie przez kartę pamięci 128GB. Zrobiłem reset, wyjąłem kartę i znalazłem info żeby usunąć pliki w folderze .album_img. Posłuchałem jakiś czas - wszystko w porządku. Wróciła karta pamięci i dalej wszystko w porządku :) Nic nie przerywa, wszystko pięknie gra!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności