Skocz do zawartości

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję, że 7,5k zł to będzie minimum. Stawiam, że DAC to będzie 8741. Zastanawia mnie czego jeszcze się można spodziewać. A przy takiej ilości pamięci na co slot.

 

Jeśli założysz że jeden album w gęstym formacie zajmuje 1 giga, to wcale nie jest tak dużo.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dużo i mało. W tej chwili korzystam z flaców. Druga sprawa, dostępność microsd o pojemności 128GB. Nie widzę sensu wkładania czegoś mniejszego przy takiej ilości miejsca. Inna sprawa, nawet jeśli mają po 2GB to jest tu miejsca na jakieś 120 albumów.

Ciekawi mnie też czy zarzucą usb3 bo nie wyobrażam sobie napełniania tej pamięci przy ok 10MB/s jak było dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary AK240 - 66mm x 107mm x 17,5mm

 

Potwierdzili na FB że jutro go zobaczymy, poza tym takie info:

 

"Astell & Kern will introduce tomorow a sleek new flagship model, the Wi-Fi-enabled AK240, which can stream music from a computer on the same network, and connect directly to online stores that sell hi-res tracks."


3uzuzepa.jpg

http://www.whathifi.com/news/astell-kern-unveils-new-ak240-portable-audio-player-at-ces Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wymiary AK240 - 66mm x 107mm x 17,5mm

 

Potwierdzili na FB że jutro go zobaczymy, poza tym takie info:

 

"Astell & Kern will introduce tomorow a sleek new flagship model, the Wi-Fi-enabled AK240, which can stream music from a computer on the same network, and connect directly to online stores that sell hi-res tracks."

3uzuzepa.jpg

 

http://www.whathifi.com/news/astell-kern-unveils-new-ak240-portable-audio-player-at-ces

 

 

Pewnie zostanę sprowadzony do roli hejtera, ale... jest obrzydliwy! :D

 

Other features of the new player include a 3.31in AMOLED touchscreen with 800x480 resolution; Dual Cirrus Logic 4398 Digital-to-Analogue Converter chipsets and native DSD support – including DSD64 and DSD128 files.

 

Edit: Chyba nikt tego nie przewidział :) Jedynie życzenia Lorda się spełniły chyba.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei się podoba. Ale na pewno go nie kupię. Dla mnie jedyny sensowy kałach to 100ka( czekam aż pojawią się poniżej 1500zł używki i może sobie sprawię). 120tka byłaby jeszcze ok gdyby kosztowała 3-3,5k. Ten będzie pozycjonowany jeszcze wyżej.A&K zaczyna niestety oprócz dobrej techniki ( a tej nie można im odmówić ) zaczyna sprzedawać już sporo audiofilskiego powietrza. Chyba, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni ceną, albo specyfikacją ( w specyfikację wierzę, cenę niekoniecznie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie zostanę sprowadzony do roli hejtera, ale... jest obrzydliwy!

 

Jesteś hejterę!

 

 

No dobra, jestę hejterę ;)

 

Gdyby zrezygnowali z tych ściętych kantów i zostali przy kostce jak w poprzednich AK byłoby ok. Nie byłby jednak tak "awangardowy"..., a pewnie iPodowy, a to przy takiej kasie nie przystoi :]

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



and connect directly to online stores that sell hi-res tracks

Nie wiem do końca jak to rozumieć, ale możliwe że będzie też streaming z serwisów.


Tłumaczenie jest proste. Chodzi o sklepy typu Hdtracks czy Qobuz. Klikasz i ściągasz muzykę bezpośrednio na urządzenie. Coś jak sklep amazon i czytnk Kondle. Tak to rozumiem, choć chciałbym żeby był stream z Qobuz'a np. Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wysyp AK120 w komisie ;)

 

Oby :woot: <zaciera rączki>.

A tak poważnie to nigdy bym nie kupił tak drogiego sprzętu, pomijając fakt że nie stać mnie nawet na "małego kałacha" , po prostu rozsądek mi podpowiada że to bez sensu. Mam swoją zasadę, określoną kwotę, którą nie przekroczę na sprzęt bo to studnia bez dna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem - jesteśmy albo szaleni albo racjonalni. Ale na pewno zadowoleni ! :)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć mi,że ja , albo all999 albo Fatso albo...jesteśmy nierozsądni ? ;)

 

Hehe nigdzie tak nie napisałem. Każdy ma swoje poglądy i przekonania ;). No i jeszcze zasobność skarbonki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej zdjęć niż na stronie ak https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10152192596926532&id=643181531 ależ on brzydki;) Jakoś wole stara stylistykę kałachów.

Normalnie brakuje tylko zdjęcia tego cudu w tym teledysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności