Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

GALAXY S2


patmal

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się go kupić tera czy lepiej dozbierać do s3?Na allegro kosztuje teraz 700zł tak patrze na parametry to moim zdaniem wypada lepiej niż taki iphone 4s ,który kosztuje 2x drożej.Słuchałem na nim muzyki i moim zdaniem mój ipod nano 2g lepiej gra niż ten 4s.

Nie będę na nim grał telefon ma mi służyć głownie do przeglądania internetu facebook,youtube itp, do oglądania filmów ma mieć nawigacje i dobry głośnik być wytrzymały i dobrze grać.Właśnie jak to gra spodziewam się ze pewnie nie dorównuje 4s pod tym względem,ale czy jest dobrze lepiej niż z s3 np ?

Wymieniajcie wady i zalety :D

a i jeszcze jedno czym różni się ta wersja s2 plus?

Edytowane przez patmal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu bym polecił, ale teraz już nie będzie do niego wsparcia oficjalnego, chyba że lubisz dłubać. S3 są już około 800zł jak ustrzelisz. Inna sprawa że mydelniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2 plus ma NFC. S2 to IMO bardzo dobry smartfon ale do muzyki to raczej się nie nadaje. S3 gra zdecydowanie lepiej (nie ma żadnego porównania). Do 1000 pln brałbym S3.

 

Zalety i wady S2 (byłem użytkownikiem przez 2 lata):

 

+ dobry wyświetlacz (nawet na tle obecnych smartfonów nie jest źle).

+ wytrzymała obudowa (wyświetlacz nie pęka przy pierwszym upadku jak w IP).

+ Dużo akcesoriów na rynku: większe baterie itp.

+ bardzo długie wsparcie Smasunga (ale update 4.1 był ostatnim niestety).

 

- słaba jakość muzyki (są gorzej grającej smartfony ale dobrze nie jest).

- przy upadku na twardą powierzchnię rogi urządzenia potrafią się wgiąć.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1000 zł w sumie najlepszymi wyborami są Samsung S3 LTE, Xperia SP, LG Swift G oraz przyzwoity S4 Mini. Najlepiej zagra ponoć Samsung S3(choć słuchałem go "stockowego" to mi nie podszedł, nie wiem jak po modach), Xperia jak i s4 nie wiem jak grają a LG Swift G z Faux Audio gra przyzwoicie i z dużą mocą. Ostatnio także zrobiła na mnie wrażenie Nokia 820, która całkiem fajnie wysterowała nawet Shure 750 DJ, podobno inne "x20" grają tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie z wyżej wymienionych kosztują powyżej 1000 więc odpadają.

Może ktoś ma tu xperie t i wydusił by o niej kilka zdań. -_-

Jeszcze w podobnej cenie jest HTC ONE X

Edytowane przez patmal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś z chin :) mam jiayu g3t poczytaj trochę, jestem pod wrażeniem jak smartfon za 600zl może tak dobrze chodzić! Wcześniej miałem galaxy notę totalna kaszanka wylał się wyświetlacz i nowy kosztował 700zl to wolałem coś nowego i się nie zawiodłem ;) brat rozwalił s2 i zamówiłem mu haier w910 juz jest na poczcie w moim mieście pobawie się to też mogę coś o nim napisać ;)

 

Wysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś z chin :) mam jiayu g3t poczytaj trochę, jestem pod wrażeniem jak smartfon za 600zl może tak dobrze chodzić! Wcześniej miałem galaxy notę totalna kaszanka wylał się wyświetlacz i nowy kosztował 700zl to wolałem coś nowego i się nie zawiodłem ;) brat rozwalił s2 i zamówiłem mu haier w910 juz jest na poczcie w moim mieście pobawie się to też mogę coś o nim napisać ;)

 

Wysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka

Sam się "wylał" ten wyświetlacz czy po uderzeniu o twardy przedmiot? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś z chin :) mam jiayu g3t poczytaj trochę, jestem pod wrażeniem jak smartfon za 600zl może tak dobrze chodzić! Wcześniej miałem galaxy notę totalna kaszanka wylał się wyświetlacz i nowy kosztował 700zl to wolałem coś nowego i się nie zawiodłem ;) brat rozwalił s2 i zamówiłem mu haier w910 juz jest na poczcie w moim mieście pobawie się to też mogę coś o nim napisać ;)

 

Wysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka

http://forum.android.com.pl/f739/jiayu-g3t-wylany-ekran-pomoc-367904/ Czy to przypadkiem nie Ty pisałeś? Widzę, że masz pecha do wyświetlaczy ;)

 

Ja bym polecał zainteresować się Motorolą Moto G, ogólnie często polecany ostatnio. Na Amazonie UK można kupić. Sam planuję taki zakup :)

Edytowane przez jvx32tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem go w tylnej kieszeni spodni jadąc samochodem, wszystko jest robione w Chinach wiec po co płacić za znaczek samsung?

 

Wysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka

 

Nie wszystko. LG produkuje smarfony w Korei. Poza tym jak myślisz ile update'ów oprogramowania dostaniesz do swojego JY-G3?

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komponenty i tak z Chin.. Są custom romy, mam MIUI z aktualizacjami oficjalnymi, działa nieziemsko :) Wysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka

 

Polecam coś z chin :) mam jiayu g3t poczytaj trochę, jestem pod wrażeniem jak smartfon za 600zl może tak dobrze chodzić! Wcześniej miałem galaxy notę totalna kaszanka wylał się wyświetlacz i nowy kosztował 700zl to wolałem coś nowego i się nie zawiodłem ;) brat rozwalił s2 i zamówiłem mu haier w910 juz jest na poczcie w moim mieście pobawie się to też mogę coś o nim napisać ;)Wysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka
http://forum.android.com.pl/f739/jiayu-g3t-wylany-ekran-pomoc-367904/ Czy to przypadkiem nie Ty pisałeś? Widzę, że masz pecha do wyświetlaczy ;) Ja bym polecał zainteresować się Motorolą Moto G, ogólnie często polecany ostatnio. Na Amazonie UK można kupić. Sam planuję taki zakup :)
Hahaha tak to ja niestety ten też padl ale tylko pikseli trochę wywalilo od dołu tak działa i tak jestem pod wrażeniem wytrzymałości chińskiego wynalazku xdDodam że wyświetlacz do tego jiayu kosztuje 130zl a nie 700 :oWysłane z mojego JY-G3 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez dajbuchaxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności