Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Pianki do Brainwavz Alpha


MSS44

Pytanie

Przerzucam się z dużych słuchawek DJ-skich na te dokanałowe [ pożyczyłem o kolegi i stw. że take do podróży będą wygodniejsze] i zamówiłem Brainwavz Alpha . Mam wielką nadzieję że będą mi odpowiadały do Roca/ Metalu i wszelkich tego odmian .

 

Tak więc jak w temacie chcę kupić pianki do Brainwavz Alpha [jeszcze na nie czekam] .

Naczytałem się itd że panki są wygodniejsze a co najważniejsze lepiej izolują dźwięk [bardzo się przyda w dużym mieście] i podnoszą jakość basu ale nie wiem jakie będą do tego modelu pasować ponieważ przeglądając pianki comply zauważyłem kompatybilność z innymi brainwavz-mi ale nie dla tego modelu.

 

I jeszcze jedno żeby były w przedziale do 50 zł max bo nie wiem czy te pianki będą mi odpowiadały i czy nie dało by rady kupić takiego cacka na start do 20 zł Max żeby to obcykać jeśli by się spodobały to bym se wtedy dopiero kupił coś z wyższego przedziału cenowego. Bo szkoda by było kupić z miejsca panki za 4-7 dych i stw. że nie pasuje mi to ...

Bo szczerze mówiąc osłupiałem patrząc na cene pianek ponieważ większość stanowi +50% ceny

słuchawek które aktualnie zamówiłem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja nie miałem pianek w zestawie z Alpha. Poza tym one tłumia bardzo dobrze, a gumki są wygodne (przynajmniej ja miałem wyjątkowo dobrego seala). I nie wiem, czy warto podbijać piankami bas bo on i tak dominuje nad innymi pasmami, ale jeśli już się zdecydujesz to musisz wybrać odpowiedni rozmiar tulejki, popytaj na forum bo ja niestety nie pamiętam.

 

Edit: przepraszam, nie zauważyłem że post sprzed ponad 2 lat ;p wszedłem w zły dział

Edytowane przez tytanradzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności