Skocz do zawartości

Denon D600 z allegro za 800 PLN w Agito - kto kupił?


szwagiero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zbieramy listę użytkowników z forum, którzy kupili słuchawki Denon D600 kilka dni temu na allegro za 800 PLN z oferty Agito.pl.

 

Jak donosi kolega manuelvetro ktoś z obsługi sklepu dzwonił do niego i próbował wykręcić się z tegoż zamówienia. Może kolega opisze sytuację sam w następnych postach.

 

Ja również kupiłem te słuchawki, wpłaciłem pieniądze i od tamtego czasu nastała cisza. Dzisiaj próbuję otrzymać jakąś informację drogą e-mailową, jednak bez odpowiedzi. Na infolinię Agito.pl dodzwonić się nie sposób - próbowałem wielokrotnie.

 

Proszę więc kolegów, którzy zakupili ww. słuchawki z owej oferty o zgłaszanie się w tym wątku i przedstawienie swojej sytuacji. Trzeba pomyśleć, co z tym fantem zrobić!

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jako drugi, albo trzeci. Zapłaciłem od razu przez paypal chyba.

Dzisiaj dzwonił do mnie z Agito miły Pan, niestety się nie przedstawił, informując, że nabytego przeze mnie w poniedziałek towaru nie będzie w tej cenie tj. d600 za 800 pln (kup teraz aukcja nr ...............) było 10 dostępnych sztuk w tej cenie, wszystkie zeszły na pniu. Miły pan proponował zwrot pieniędzy lub inne słuchawki za 800. Ustaliliśmy wspólnie, że jest to wbrew regulaminowi Allegro, bym za wygraną aukcję towaru nie dostał, za który zapłaciłem. Innymi słowy d600 należą mi się, zgodnie z regulaminem Allegro. I kropka.

Gość przyznał mi rację, powiedział, że skontaktuje się z tym, kto wystawił aukcję i oddzwoni. Było to ok. 11 chyba.

P.s.

A fakt, że Allegro jest właścicielem agito, dodaje tylko sprawie pikanterii.

Bo ten, kto ustala zasady, pierwszy musi ich przestrzegać.... Innymi słowy byłby to skandal gdyby Allegro (agito) łamało regulamin Allegro, prawda?

P.s.

Ja od wtorku codziennie zapytywałem mailowo kiedy wysyłka, dzisiaj też napisałem, nawet po rozmowie telefonicznej, dokumentacja rośnie.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się na infolinię - łatwo nie było. Wydaje mi się, że Pan z obsługi znał już temat ;) Stwierdził, że słuchawki prawdopodobnie zostaną wysłane do mnie w poniedziałek 16.12.2013 r. Jak to ujął "temat będzie prawdopodobnie rozwiązany pro-konsumencko" czyli zdają sobie sprawę z faktu, że popełnili błąd wystawiając je za tą cenę na allegro. W razie czego mają się jeszcze kontaktować. Jak sprawa się rozwinie - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te D600 to właśnie w okolicach 800 zł zagranicą nie kosztują przypadkiem?

 

Widziałem ofertę tego całego Agito na Allegro, ale inne ceny raczej chyba normalne mieli, tj. D400, które w drabince są niżej od D600 (cenowo również) były tańsze chyba o stówkę?

 

 

Cóż, powodzenia w walce o swoje. Choć jak kto szuka liniowego brzmienia, to nie tędy droga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu, denony zakupione przez allegro. Dzwonić próbowałem kilka razy ale się nie udało, wysłałem maila w środę - do dziś bez odpowiedzi. Krzepiąca jest wiadomość od @szwagiero o "prokonsumenckim" załatwieniem sprawy przez sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się na infolinię - łatwo nie było. Wydaje mi się, że Pan z obsługi znał już temat ;) Stwierdził, że słuchawki prawdopodobnie (...) Jak to ujął "temat będzie prawdopodobnie rozwiązany pro-konsumencko".

"Prawdopodobnie" zawsze mnie martwi. Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia chłopaki. Jest o co walczyć ;)

 

Jeśli chodzi o słuchawki, to nie ma czegoś takiego jak liniowe brzmienie, po za tym nasze krzywe słyszenia mogą się różnić od siebie. Trzeba je też dobrze wygrzać. Na początku grają Vką, potem dość znacząco się wyrównują.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem następującą przygodę z innym sklepem: zamówiłem d1100 dwie pary, sztuka za 266, ostatecznie anulowałem zamówienie po kilku dniach, jeszcze przed wysyłką do mnie (bo nabyłem w międzyczasie srh 1440) Ceneo długo jeszcze pokazywało 266 jako najtańszą ofertę za d1100 w Polsce , przy kliknięciu na stronę sklepu wyskakiwało jednak 450 pln, gdzie indziej oczywiście jeszcze drożej. Reklama dla sklepu - dzięki pozycjonowaniu na ceneo - bezcenna... Oczywiście Agito nie musi się reklamować i nie stosuje zapewne takich zabiegów, myśmy przecież byli przekonani, że to wyprzedaż przed końcem roku, wczoraj jeszcze wisiało na czerwono wyprzedaż, choć przy cenie 1699, pewnie ktoś zapomniał usunąć. Zrobiłem zrzut, bo fajny widok!

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceneo to totalna padaka,, przekonałem się o tym opierając wyliczenie budżetu na sprzęt IT do swojej firmy, potem musiałem dokładać, bo faktycznie takich ofert nie było albo w określonych pozycjach były błędy typu cena laptopa z systemem, potem w sklepie okazuje się, ze bez systemu itp. Bardziej miarodajny i rzetelny jest skąpiec.

No ale wracając do tematu to jeśli jutro nie pojawi się w moich mejlach info o wysyłce, to zaczynam nękać agito dalej ;) Oby wyszli z twarzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby o tej sprawie poinformować serwisy typu wp, interia, onet?? Skoro Agito należy do Allegro, a na Allegro są wyraźnie określone zasady, to dziwne by było żeby ich nie przestrzegano. O ile na stronie Agito pewnie jest zapis mówiący o tym, że firma ma prawo odwołać ofertę ze względu na np. brak towaru, pomyłkę czy co tam sobie wymyślą o tyle sprzedaż na allegro jest wiążąca i tego typu pomyłek nie dopuszcza. Regulamin Agito na Allegro nie obowiązuje. Przynajmniej warto przy kolejnej rozmowie telefonicznej wspomnieć o tym, że wspólnie z innymi czujecie się oszukani i rozważacie scenariusz poinformowania mediów internetowych.

 

Życzę Wam powodzenia z pomyślnym zakończeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni o tym doskonale wiedzą, wiem, bo gościu spuścił z tonu od razu, jak powołałem się na regulamin Allegro i przyznał mi rację, choć nie oddzwonił, jak obiecywał. Musi konsultowali się z prawnikami swoimi, ale tu jest sprawa tak oczywista, że dostaniemy te słuchawki, inaczej faktycznie byłby SKANDAL przępiękny i znakomita pożywka dla mediów. Czas realizacji był 5 dni, znaczy już wkrótce wysyłają nam zakupione słuchawki! W poniedziałek?

Ceneo to totalna padaka,, przekonałem się o tym opierając wyliczenie budżetu na sprzęt IT do swojej firmy, potem musiałem dokładać, bo faktycznie takich ofert nie było albo w określonych pozycjach były błędy typu cena laptopa z systemem, potem w sklepie okazuje się, ze bez systemu itp. Bardziej miarodajny i rzetelny jest skąpiec. No ale wracając do tematu to jeśli jutro nie pojawi się w moich mejlach info o wysyłce, to zaczynam nękać agito dalej ;) Oby wyszli z twarzą!

Moja zrzut ekranu był z Agito!

Dowodził tego, że słuchawki po 800 były z wyprzedaży , bo zmieniwszy cenę na1699 zapomnieli zdjąć czerwony napis wyprzedaż, co było śmieszne bardzo, bo na zrzucie widać, że d600 za 1699 droższe od hd650 są w cenie właśnie 1699 okazją cenową, bo to przecież wyprzedaż... Przypadkowo, tuszę, wkrótce po moim poście, pomyłkę ktoś poprawił...

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z przykrością informujemy, że ze względu na przełożenie przez naszego dostawcę terminu dostawy zakupionych przez Państwa produktów, wystąpią opóźnienia w realizacji Państwa zamówienia.

Dokładamy starań by zaległa dostawa jak najszybciej została zrealizowana, biorąc jednak pod uwagę zaistniałe problemy, planowany termin skompletowania zamówienia to 16-12-2013
Kolejną informację przekażemy w chwili, gdy paczka będzie gotowa do wysłania.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.
Za powstałe utrudnienia najmocniej przepraszamy."

 

Jest nadzieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności