Skocz do zawartości

FiiO X1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też kupowałem w przedsprzedaży w Audiomagic.pl. U mnie też wszystko działa jak należy. Może dostałeś chińską podróbkę chińskiego grajka? :D

 

Jaro54, się śmiejesz. Ale ale na rynku już były dostępne podróbki ich wzmacniaczy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieje się, wiem że Chińczycy zaczeli podrabiać chińskie produkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni, czy w X1 da sie jakos szybko zrobic liste odtwarzania z calego folderu na karcie SD, w ktorym sa podfoldery? Czyli, zeby wszystkie kawalki ze wszystkich podfolderow danego folderu zostaly ze soba wrzucone do jednej listy odtwarzania? Jesli tak, to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dodać utwory do ulubionych (gwiazdka) a potem wybierz chyba playlista ulubione lub moja. Już zapomniałem jak to zrobić. Jak wrócę do domu to sprawdzę i dam znać. Ale dopiero po 19 raczej bliżej 20. Jak nie dasz rady do tego czasu to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to wiem, ze sie da, dlatego napisalem "jakos szybko". Bo nie mam zamiaru ogwiazdkowywac kilkuset piosenek ;-)

 

 

Edit: no lipa, chyba nie ma takiej funkcji. Na komorce w aimpie jest, a tu niet, trudno. Ale za to w "play settings" widze opcje "play through folders". Moze to jest sposob na obejscie tego problemu? Tzn.bedzie odtwarzal po kolei wszystkie foldery w danym podfolderze?

 

Edit2: sprawdzilem i dokladnie tak jest jak pisalem, wiec problem solved. Co prawda nie w 100%, bo nie moge szuflowac we wszystkich piosenkach w glownym folderze, bo leci po kolei podfolderami, ale zawsze cos.

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, 4 miesiące testów mojego Fiio X1 u producenta w Chinach i jest decyzja - jest wada X1 i zwrot kasy! Zamówiony więc jest Xduoo X3, bo boję się brać Fiio X1 II (był już nawet zamówiony przeze mnie...), bo wadę może mieć taką samą jak moje byłe X1.. jaka to była wada - opisywałem powyżej - na 100% wszystkie X1 to mają - ja miałem dwa X1 i to samo było...

 

No nic, teraz będę pisał w innym miejscu... ;)

 

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, rob72 napisał:

Witam, 4 miesiące testów mojego Fiio X1 u producenta w Chinach i jest decyzja - jest wada X1 i zwrot kasy! Zamówiony więc jest Xduoo X3, bo boję się brać Fiio X1 II (był już nawet zamówiony przeze mnie...), bo wadę może mieć taką samą jak moje byłe X1.. jaka to była wada - opisywałem powyżej - na 100% wszystkie X1 to mają - ja miałem dwa X1 i to samo było...

 

No nic, teraz będę pisał w innym miejscu... ;)

 

Nie wszystkie mój nie jest dotknięty tą przypadłością. Ja miałem z preorderu jedne z pierwszych, a ty kiedy kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem we wrześniu 2015 (oczywiście polska dystrybucja), a drugi otrzymany z serwisu był z rok młodszy... ja miałem dwa i dwa to miały... dwa celne strzały niestety...

 

Ważne!!! To występuję "tylko" na plikach mp3 320 i niższych, tylko mp3... jak zgrywasz-kasujesz i użytkujesz tylko FLAC to tego nie ma...

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z końcówki września 2014, moze coś zmienili w bebechach. Jak ci wcześniej pisałem u mnie i zresztą u innych osób tu z forum ten problem nie występuje

Szkoda, że miałeś takiego pecha

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. 

Zrobiłem sobie kanapeczkę z Fiio X5 III oraz Xduoo XD-05.

Jakiego kabelka muszę użyć żeby podłączyć ten mój wspaniały zestaw przez wyjście z X5 (LINE/COAX OUT) do wejścia XD-05 (DIGITAL IN)?

 

148600725345773.jpg

 

Znalezione obrazy dla zapytania xduoo xd 05 dac amp

 

Upss

Proszę o skasowanie posta.

Nie ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.04.2017 o 21:21, Lando napisał:

Bardzo proszę o pomoc. 

Zrobiłem sobie kanapeczkę z Fiio X5 III oraz Xduoo XD-05.

Jakiego kabelka muszę użyć żeby podłączyć ten mój wspaniały zestaw przez wyjście z X5 (LINE/COAX OUT) do wejścia XD-05 (DIGITAL IN)?

 

148600725345773.jpg

 

Znalezione obrazy dla zapytania xduoo xd 05 dac amp

 

Upss

Proszę o skasowanie posta.

Nie ten temat.

 

 

Sprawdź zwykły interconnect 3.5 mm. Powinno banglać.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności