Skocz do zawartości

BlackBerry Z10


GigereE

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze tu wszyscy macie BBOS10, a ja jeszcze na staruchu OS7 jade. Podpowiedzialby ktos, jak kontakty z czegos takiego przerzucic (BB OS7 na curve) na przyszlosc, moze do jakiegos pliku albo czegos? Czy tylko zgranie na inna karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie coraz lepiej :) Male ale imo cieszace zmiany, edycja koloru leda w koncu zaimplementowana jako funkcja systemowa. Customizowalna opcja "Batery Saving Mode" i takie tam gupoty :). Szkoda tylko ze ten build naznaczony jest znakiem wodnym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tu wszyscy macie BBOS10, a ja jeszcze na staruchu OS7 jade. Podpowiedzialby ktos, jak kontakty z czegos takiego przerzucic (BB OS7 na curve) na przyszlosc, moze do jakiegos pliku albo czegos? Czy tylko zgranie na inna karte?

Masz RIMowskiego Blackberry Desktop Software/Manager. Możesz nim wyciągnąć poszczególną zawartość "paletki" (kontakty, e-maile, zapisane hasła, multimedia itd.) a potem importować ją do innego BB.

Przechodziłem w ten sposób z 8310 na 9700.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mialem Z30 w lapkach, a szkoda. Co prawda Z10 podoba mi sie zdecydowanie bardziej, jak tez, jest IMO zdecydowanie lepiej wyceniony. Z30 pojawia sie czasem w okolicy rownowartosci 1k ale...

 

Pojawil sie kolejny wypust 10.3.1.634 wersja strikte developerska z brakujacymi apkami I kilkoma bolaczkami. Nie chce mi sie bawic w hybrydy, wiec pomijam.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, a ktoś z Was miał do czynienia z Z30? O Z10 myślałem ponad pół roku temu i wybrałem wtedy LG G2 i teraz trochę żałuję.

Ja miałem i był to najlepszy telefon z jakiego korzystałem, imho bateria kolos trzymała 3-5 dni. Wybór jakiegokolwiek telefonu po Blackberry z os10 jest dramatem, ja zmieniłem na android ze względu na obsługę DAC po usb jedyna rzecz jakiej nie ma w BB , chyba że BB emuluje na tyle ten player że będzie działać. Czy ktoś może sprawdzić z Fiio E07k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze tu wszyscy macie BBOS10, a ja jeszcze na staruchu OS7 jade. Podpowiedzialby ktos, jak kontakty z czegos takiego przerzucic (BB OS7 na curve) na przyszlosc, moze do jakiegos pliku albo czegos? Czy tylko zgranie na inna karte?

 

Przez synchronizację z kontem gmailowym, co będzie stanowić dodatkową zaletę croosplatformowości przenoszenia kontaktów. Później na nowym urządzeniu, niezależnie od systemu, podłączasz choćby na chwilę gmaila, zaznaczając opcję "synchronizuj kontakty" i po minucie są tam gdzie być powinny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga jedyna rzecza, ktorej nie ma w BB jest dual sim.

Masz racje :-) Nie ma dual sima... ale jest szansa - ze w niedalekiej przyszosci - zaoferuje mozliwosc posiadania kilku numerow na jednosimowcach. Patrz przejecie kilka tygodni temu movirtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem :) Nie ma tez takiej potrzeby - intalujesz jeden z wyciekow BBOS 10.3.1 na ktoryms z dostepnych urzadzen BB10 i blend zaczyna dzialac. Przed premiera Classica - niestety - dzialalo to tylko na passporcie. W chwili kiedy dojdzie do tego wsparcie aplikacji firm 3cich - ala whatsapp etc - bedzie to naprawde ciekawe rozwiazanie.

Capture.PNG

Tak to wyglada na chwile obecna :)

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności