Skocz do zawartości

BlackBerry Z10


GigereE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie/Panie - mieliscie moze do czynienia z w/w telefonem a tym samym jestescie w stanie wypowiedziec sie na temat jego jakosci audio na wysciu jack ? Z tego co pamietam - jezynka w wersji 4G dostepnej na Europe (STL-100-2) pracuje na chipie/audio hubie Qualcomm WCD9310. Czyli czysto teoretycznie powinno byc w miare dobrze... ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Namowilem swoja byla pania na owe cacko ;) Wlasnie wgrywa sie update do 10.2.1.537... Jak na razie po wstepnych ogledzinach wrazenia naprawde pozytywne. Zobaczymy co bedzie po updajcie - ktory to ma ponoc wniesc sporo udogodnien.

Wrzucilem tez na niego troche muzy - i jak na razie zdecydowanie podoba mi sie to co slysze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Z10, co prawda jakoś szczególnie nie słuchałem muzyki na nim ale pamiętam że grał dobrze, nie wybijał się na tle topowych telefonów ale grał dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była Ci telefon zostawiła? :)

 

Jestem ciekaw jak dokładnie wrażenia ze słuchania? Jesteś w stanie z czymś konketnym porównać?

Hehehe - wiem wiem - czeka na wymiane karty... wiec nie mogac uzywac dala mi sie nim pobawic ;)

 

Jako czlowiek na tzw budzecie w tej chwili pod reka mam jedynie 4/4S/Moto G. Parowalem Z10'ke edynie z HD25/SRH940/HD600 (bez wzmacniacza - z racji pory).

Gra to bardzo fajnie. Przestrzennie - w odniesieniu do iPhonow zdecydowanie lepsza lokalizacja zrodel pozornych. Z HD25 iPhone daje niemalze sciane dzwieku - blackbery wrzuca "plany"/plaszczyzny czyniac przekaz deko czytelniejszym/przestrzennym. Cos ala Zune HD z tym ze Z10 gra czysciej - bardziej sterylnie - szczegolowiej. Na chwile obecna jestem pod wrazeniem :) no ale same odsluchy to raptem godzina - wiec troche za wczesnie na dokladniejsza analize. Jak sie z nim obede troche to porownam bezposrednio z S4 i htc ONE - bo tak z pamieci to owe flagowce nie wybijaly sie niczym na tle Z10.

 

Tak czy siak tak wstepnie - jestem "kupiony" - jak wroci na stock w tej cenie - 149£ http://store.shopblackberry.com/store/bbrryeu/en_GB/pd/productID.288940400 - to go biore. Nigdy nie podobaly mi sie wczesniejsze bb ale 10'ka (jako system) ma w sobie cos.

 

 

IMG_20140219_112323.pngIMG_20140219_112334.pngIMG_20140219_112343.pngIMG_20140219_112352.png

IMG_20140219_112401.png

IMG_20140219_112408.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po goniłem swojego z10 ze względu na słabą baterie. Dodam że byłem wiernym fanem BB przez dobre kilka lat. Gdyby nie lumia 920 to pewnie bym wrócił do starszych BB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja po goniłem swojego z10 ze względu na słabą baterie. Dodam że byłem wiernym fanem BB przez dobre kilka lat. Gdyby nie lumia 920 to pewnie bym wrócił do starszych BB.

No fakt bateria nie wypada najlepiej - chociaz tragicznie tez nie jest :). Pani "ex" na razie zadowolona ;)

W temacie wp... M$ na chwile obecna nie ofiaruje nic co mnie utrzyma dluzej przy ich platformie - do tego ta ich niesamowita opieszalosc i uszczesliwianie na chama. Bye WP - HI BB. Z10 zamowiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja po goniłem swojego z10 ze względu na słabą baterie. Dodam że byłem wiernym fanem BB przez dobre kilka lat. Gdyby nie lumia 920 to pewnie bym wrócił do starszych BB.

No fakt bateria nie wypada najlepiej - chociaz tragicznie tez nie jest :). Pani "ex" na razie zadowolona ;)

W temacie wp... M$ na chwile obecna nie ofiaruje nic co mnie utrzyma dluzej przy ich platformie - do tego ta ich niesamowita opieszalosc i uszczesliwianie na chama. Bye WP - HI BB. Z10 zamowiony :)

 

 

Na BB świetnie się pracuje, w sensie pod kątem organizera, terminala to BB wciąż dzieli i rządzi, ale Lumia 920 mnie oczarowała - pancerny klocek jak 3310. Niemniej jednak potrzebuje czegoś na nowszym Androidzie (do testowania) i chyba będę musiał Lumie zamienić z kimś :<, chyba że jakoś przeżyje na emulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bollox ... Wlasnie "niezalezny" sprzedawca z przyczyn znanych raczej tylko sobie "skasowal" moje zamowienie o.O

Blackberry jakims cudem, nie ma telefonu w swoim internetowym sklepie od tygodni a sprzedawca ktorego poleca wycial mi niespodzianke. Bardzo dziwny model biznesowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nadal masz Z10? Ja już zdążyłem zmienić Lumkę na 4s, a teraz czaje się na Passporta lub Classica, pewnie nie kupię ale podoba mi się bardzo.

Jak pierwsze wrażenia z nowego softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowia "once u go black - u will never go back". Innymi slowy mam Z10 i rozstac sie z nim nie moge :) Jedyny powazny minus tego telefonu zalatwia Battery charger Bundle ;) wiec na razie nie widze powodu zeby sie przesiadac - zreszta niebardzo jest na co :( Swego czasu zakochalem sie w WebOS'ie i jak na ironie BBRY OS 10 zdaje sie byc jego naturalnym nastepca.

Tak czy siak 10.3.0.1052 jak na razie dziala bardzo fajnie - przesiadlem sie bezposrednio z 10.3.0.296 ktory mial swoje bolaczki. 10.3.0.700 byl tez z deka niedorobiony - tak najnowszy 1052 spokojnie moze sluzyc jako daily driver - albo takie odnosze wrazenie... przynajmniej na razie. Wkurza mnie jedynie flat desing - no ale...

Wrzuce pozniej pare screen shotow - to sam zobaczysz jak to wyglada :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć wrzuć, taka zajawka przyda mi się :). Też mam ogromny sentyment do jeżyny (ale zetkę miałem białą :)), miałem kilka poprzednich klasyków (9000 i 9800 i jakieś kurewki jeszcze :)) i szczerze to były maszyny konkretne. Strasznie spadły 9900 cenowo, aż mam ochotę sobie kupić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy permanentny home screen - zdaje sie opcja wylaczalna - ale nie ogarnalem jeszcze.

IMG_20140823_093027.png IMG_20140823_093652.png

Flat design ikonki

IMG_20140823_093047.png

Assistant

IMG_20140823_093357.png

Music Player z zaimplementowanym equalizerem - nie testowalem

IMG_20140823_093518.png IMG_20140823_093610.png IMG_20140823_093639.png

Aparat

IMG_20140823_093939.png IMG_20140823_093944.png

File Manager w nowej stylistyce.

IMG_20140823_094113.png IMG_20140823_094120.png

Quick Settings

IMG_20140823_094209.png IMG_20140823_094220.png

Dialer

IMG_20140823_094901.png

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawdz tez sklep Amazona. Ktory to w ostatniej odslonie systemu 10.3, jest juz jego integralna czescia. Swoja droga to natywne appki albo ich brake sa chyba najwiekszym problemem platformy.

Tak na marginesie jest nas 3 w BBRY klubie,czy Fatso puscil Ci swoj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, brak natywnych aplikacji na BB jest problematyczny. Choćby sytuacja z Tapatalkiem, którego musiałem szukać w czeluściach internetu, bo już nie jest wspierany. Podobnie z bankowymi aplikacjami mobilnymi (albo niewspierane, albo nigdy nie stworzone na BB OS). A przecież BB to rzekomo terminale do pracy biznesowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności