Skocz do zawartości
  • 0

Superlux HMC 631


TRUPIOBLADY

Pytanie

Siema. Możecie mi coś powiedzieć na czym polega rekablowanie ? Chodzi mi o to, aby kabel był wytrzymalszy. Jaki jest mikrofon w Superlux HMC631 ? Są szumy, piski czy coś ? Jest klarowny itp. ? Czy to tych słuchawek dostaję jakąś aplikację ? Czy z moich starych tactic 3d sigma (****o przez wielkie G) karta dźwiękowa będzie działać z tymi ? Tę kartę dostałem razem z tymi słuchawkami. Gdzie mogę kupić owe słuchawki? Na thomann i audeos są, a raczej ich nie ma... W magazynie. Na audeos będą, ale po LUTYM :C Macie może jakieś wtyki ? Na thomann boję się, że coś nie pyknie, a potem płać 90 złotych za wysłanie słuchawek do nich... W ogóle przesyłka u nich 90... Proszę o pomoc. Wy się na tym znacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam

 

W piątek przyszły mi Superluxy HMC631 i podczas ich testowania zauważyłem ze po dotknięciu kabla kolo pokrętła od głośności słuchawki zaczynają grac jakby ciszej a efekt znika po puszczeniu tego kabla. Czy jakiś użytkownik forum posiadający te słuchawki może się wypowiedzieć na ten temat ? Czy to normalne zachowanie tych słuchawek czy lepiej je oddać na gwarancje ? Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up nie, nie jest to normalne. Np. mnie uciskają lekko i wydaje mi się, jakby tylko prawe ucho o.O Nie wiem dlaczego. Jeżeli chodzi o pokrętło, to u mnie nie ma problemów. Jedynie do czego mogę się przyczepić to do tego, że na tym paneliku pomimo wyciszenia na maxa jeszcze lekko słychać muzykę. U cb też tak jest? Ogółem panel słabo wykonany uważam, ale ogół ******sty. Panel sprawdza się w 100% oprócz tego właśnie, że nie wycisza dźwięków do 100%. Kabel ma na sobie lekkie wgniecenia, ale to od tych drucików, którymi został zabezpieczony. Na początku myślałem, że już ten kabel rozjechałem, ale nie :D Ten kabel jest all sprawny, a te wgięcia prawie niewidoczne :) Proszę innych o wypowiedzenie się na temat paneliku oraz ten jednej muszli. Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up na thomann.de Muszę niestety napisać, że dzisiaj rano patrzę, a tu nitka z prawej nausznicy pekla. Trzyma sie dobrze, ale tak brzydko odstaje i widać dziurkę pustą, w której powinna być nitka. Czy takie coś obejmuje gwarancję, że jeżeli nitka dalej by wychodziła? Blackagle - nie wiem, zamawiałem u Marc. Niech je wezmą na gwarancję i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmc631/

 

Pisałem o tym przecież.

 

 

Jakość wykonania i konstrukcja

Słuchawki przychodzą do nas w reprezentatywnym pudełku bez jakiegokolwiek dodatkowego wyposażenia. Żadnych przelotek, żadnych dodatkowych padów, pokrowców, nic takiego tam nie znajdziemy (...)
Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności