Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Playstation 4


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to tak przed premierą ? Czy to nie miało wyjść dopiero we wtorek? Faktycznie jest aż tak dobry, że wygania Wiedźmina z czytnika? Jeżeli tak to dzięki Batmanowi pewnie doczekam do premiery Fallouta 4

Faktycznie premiera "sklepowa" jest 23.06. Mój znajomy jest właścicielem sieci punktów zajmujących się sprzedażą gier i konsol na Śląsku więc mam dostęp do nowości trochę wcześniej :)

A sama gra rewelacyjna, BatMobil wprowadza dużo świeżości do rozgrywki, historia wciąga (pierwsze dwie części mnie znudziły dosyć szybko) jak gąbka wodę.

 

A muzyka nie jest tylko tłem w tej grze lecz gra pierwszoplanową rolę wespół z obrazem. Miazga

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy te oceny 3 nie dotyczą wersji PC przypadkiem ? Z tego co czytałem wersja PC tak gubi klatki (nawet na najlepszym sprzęcie), że Warner wycofał się ze sprzedaży (przynajmniej wersji cyfrowej) do czasu naprawy tego.

Na PS4 z metacritic: http://www.metacritic.com/game/playstation-4/batman-arkham-knight/critic-reviews .

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Grał ktoś już w Project Cars? Słyszałem, że dobra gra która odzwierciedla większość praw fizycznych, jak w normalnym życiu kierując autem ;) Warto?

 

Powiedzmy że jest to najlepszy symulator na konsolach w tym momencie jednak mocno nie równa gra. Nie wszystkie auta zachowują się tak jak powinny oraz sporo bugów i słabe si. Jednocześnie porównując ją do gran turismo to bardzo uboga, porównując do driveclub to słaba grafika (samochody ładne ale trasy biedne) oraz trzeba pamiętać że do tej gry jednak kierownica potrzebna jest. Jak masz tylko pada to moim zdaniem 6 na 10, jak masz kierownice to naciągane 8 na 10 (zakładając że masz tylko ps4 bo jak masz pc to lepiej pograj w Assetto corsa które to moim zdaniem jest 10 razy lepszym symulatorem)

Dla mnie nudna jak flaki z olejem, ale ja samochodówek nie lubię. Teraz na tapecie moja ulubiona gra w nowej odświeżonej wersji God of War III remastered

 

Nie mam nic przeciwko remasterom gier bardzo starych i dobrze zremasterowanych (abes oddysee new n tasty) jednak tutaj raptem 5 letnia gra z poprzedniej generacji w wyższej rozdziałce, no sam niewiem. Plus taki że nie w pełnej cenie bo wtedy to bym powiedział że wstydu nie mają. Jarałem się tą grą ale to był 2010 rok.... Zrobili by lepiej remastera GOW1 na nowym silniku albo najlepiej nową część który była by lepsza niż ascension (niby nieźle sie grało ale nic odkrywczego i można spokojnie odpuścić) a nie takie pitu pitu

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że lepiej mieć niż nie mieć ale moim zdaniem gra nie warta świeczki. W ps2 było, nie grałem w gry z psxa bo wyglądały okropnie. W x360 było (nie każdej gry ale wielu) to przez 7 lat odpaliłem może 2 gry z pierwszego xboxa. To się tak zawsze wydaje że poprzednia generacja nie była taka zła dopóki nie odpalimy starej gry i wtedy nam sie odniechciewa :) Microsoft zamiast mówić o wstecznej kompatybilności powinien pokazać chociaż jedną gre która była by pozytywnym zaskoczeniem a nie kolejne halo (po części 3 kompletnie straciłem zainteresowanie tą serią, ODST olałem w połowie, zmęczyłem reach i olałem po 2h czwórke na 5 nie czekam) i kolejny gears of war (dokładnie takie same uczucia jak halo). Chciałbym chcieć kupić xbox one jednak forza motorsport to za mało, a pozostałe gre albo wychodzą na pc albo mnie średnio interesują. Jedyna gra która rzyczywiście może mnie skusić to Quantum Break.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść z duchem czasu, choć niekiedy człowiek ma dość.

Odpalasz PS4, aktualizacja systemu, albo patch do gry się ściąga i nie możesz zagrać, albo w ogóle PSN leży i kwiczy.

Na poprzedniej generacji aż tak źle nie było. A na jeszcze poprzedniej wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej generacji (ps3) z aktualizacjami było jeszcze gorzej bo trwały dłużej, były równie częste i nie dało się ustawić aby ściągały się w tle (później dali jak się miało plusa że sie konsola mogła włączyć w danej godzinie i pościągać). Na ps4 plus taki ze możesz zostawić konsole w standbaju i wszystko sam ściąga i instaluje. Mega fajna opcja że jak grasz w coś, dajesz pauze i dajesz konsole do standbaja to freezuje Ci gre. Wracasz za pare godzin "włączasz" konsole i od razu wskakuje Ci w gre w ty miejscu w którym skończyłeś.

 

Co do psn zgadzam się w 100% że to kpina bo w czasach ps3 było darmowe, teraz płatne jak chcesz grać online i dalej co chwile pada.....Online dał otwartą droge do patchowania gier. Kiedyś jak gra wyszła na płytce to nie można sobie było pozwolić na patchowanie bo trzeba by wycofywać wszystko ze sklepów, teraz jak sie okaże że gra do dupy to popracują i ściągać patche :\

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Online dał otwartą droge do patchowania gier. Kiedyś jak gra wyszła na płytce to nie można sobie było pozwolić na patchowanie bo trzeba by wycofywać wszystko ze sklepów, teraz jak sie okaże że gra do dupy to popracują i ściągać patche :\

Teraz to już bardzo często w dniu premiery masz day one patch, bez którego to lepiej gry nie uruchamiać :) Dobrze jest, że jest możliwość poprawiać coś co nie zostało wyłapane podczas testów ale nie tak, że się najpierw sprzedaje a potem gracze testują i mają raportować na forum to się połata szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach wkurza mnie to, że przykładowo kupując Mortal Kombat X która mało nie kosztowała, żeby móc mieć wybór wszystkich postaci, trzeba część z nich kupić. Kurde płacąc tyle kasy za grę wymagam żeby była to wersja pełna, nie okrojona. Ta sama sytuacja z UFC, też nie wszyscy zawodnicy są odblokowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na PS4 w Destiny i mimo całej listy wad, ta gra wciąga. W trybie solo jest oczywiście żałosna, ale jeśli ma się znajomych, z którymi można robić raidy, areny i crucible to spędza się przy niej godziny. Na szczęście polityka wydawcy sprawi, że przestanę w to grać pewnie we wrześniu, po wyjściu kolejnego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem niedawno xboksa 360, używane gry można dostać po 20-25zł, promocje w marketplace są co tydzień - jak dla mnie kupowanie konsoli current gen na siłę jest bez sensu, zwłaszcza teraz kiedy tak realnie nie ma jeszcze gier :)


"stare" gry są więcej niż ok, a w perełki takie jak red dead redemption i tak nie da się na current gen zagrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem niedawno xboksa 360, używane gry można dostać po 20-25zł, promocje w marketplace są co tydzień - jak dla mnie kupowanie konsoli current gen na siłę jest bez sensu, zwłaszcza teraz kiedy tak realnie nie ma jeszcze gier :)

"stare" gry są więcej niż ok, a w perełki takie jak red dead redemption i tak nie da się na current gen zagrać...

Z takiej perspektywy to warto kupowac stare konsole jednak niektorzy maja x360 od 2006 roku a ps3 od 2008 i ograli juz wszystko co bylo warte ogrania a teraz powoli pykaja na biezaco w to co wychodzi (u mnie w tym momencie arkham knight) a wczesniej wiedzmin (co prawda wiesiek na pc ale gralbym na ps4 gdybym nie mial maszyny pod niego). Pykam sobie tez w multi drivecluba i ostatnio rocket league.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dopiero zaczynasz zapoznawać się z poprzednią generacją (PS3/X360) na pewno warto, najlepsze gry można wyrwać za grosz, dosłownie.

Ja z moją 360 zapoznałem się w listopadzie 07r, tak więc jesteśmy są już trochę zmęczeni :)

Jakoś tak się stało, że ostatnio dorwałem w końcu Forzę Motorsport 4, poprzednie części ograłem na maxa, ale to co reprezentuje sobą "czwórka" to jest niewiarygodne.

Grafika wyciska chyba wszystko z 360, Obraz żyleta i te 60 klatek :). Nie wspominając o bardzo przyjemnym i realistycznym modelu jazdy (po wyłączeniu wszystkich wspomagaczy). Polecam

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niektorzy maja x360 od 2006 roku a ps3 od 2008

 

ja nigdy nie miałem dużej konsoli T_T jakbym miał konsolę od 2006 to pewnie że byłbym za next gen (albo wtedy bym kupił PS2 bo dobrych gier jest jeszcze więcej :D )


... i nie, nie czekam na komentarz "a osoby które miały PS2 od... roku" ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla samego Bloodborne już warto kupić Ps4

 

... musiałeś? ... MUSIAŁEŚ? T_T

 

na szczęście jest dark souls (i ds2) na otarcie łez


BTW bardzo mocne argumenty wytoczył xbox one - mody do fallouta 4 (przede wszystkim chodzi o community patch :P ) i kompatybilność wsteczna xbox 360 (przynajmniej wybrane tytuły) bez dodatkowych kosztów


... co do tego stopnia wprowadziło zamęt, że kiedy miałem kupować ps4 i uznałem to za pewnik... wstrzymałem się O_O


w sensie wstrzymałem się z ostateczną decyzją przynajmniej aż ten nowy firmware zostanie wydany, current gena na razie nie chcę kupować z wyżej wymienionych względów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja byłem wierny od początku obozowi Sony więc zakupiłem PS4. W pracy też kumple mają PS4 więc mam mega dobrze bo się grami możemy wymieniać. Jednak jakbym nie miał konsoli to teraz też nie wiem czy bym nie miał zagryzki czy nie kupic XOne. Po targach E3 2013 Microsoft dostał mocno w tyłek za to co chcieli zrobić z XOne i starają się to teraz jakoś odpracować. Dzięki temu Sony miało lepszy start i tak siłą rozpędu się to toczy więc mają w d.p.e resztę. Jak Sony miałoby wprowadzić na przykład wsteczną kompatybilność jak oni każą sobie za to płacić w postaci Playstation Now :)

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności