Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] słuchawki wokółuszne do clip'a+ do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek wokółusznych do mojej sansy clip+ (rockbox) w cenie do 300zł (ewentualnie jakieś 50zł więcej). Słucham prawie każdego gatunku muzyki ale głównie rock i metal. słuchawek będę używał raczej w domu (ale out-door'owymi też oczywiście nie pogardzę). Interesuje mnie przede wszystkim jakość dźwięku i szeroka scena. Na ten moment posiadam Superlux hd661 i hd681. Rozważałem możliwość kupienia FiiO E6 i do tego słuchawek Superlux hd330. Zastanawiałem się też nad MARSHALL MAJOR BLACK ale nie znalazłem żadnej recenzji ani zbyt wielu opinii poza tym że ponoć idealne do rock'a. Co sądzicie o tych dwóch propozycjach i jakie inne słuchawki możecie polecić ? I jeszcze pytanko czy marshall to słuchawki wokółuszne czy dociskowe ? Bo w opisie na paru stronach jest że wokółuszne ale na fotografiach wyglądają raczej na małe.

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć kilka opinii o tych marshallach i z tego co z nich wynika to nie są jakoś specjalnie dobre. I tu moje pytanie czy warto kupować komplet FiiO E06 i Superlux HD330, czy może w tej cenie uda się znaleźć coś lepszego ? Przypomnę że bardzo zależy mi na szerokiej scenie i raczej neutralnym i jasnym brzmieniu.

[Edit]

Serfując po internetach znalazłem też Audio-Technica ATH-TAD400. I tu moje pytanie czy clip+ je zasili i czy uważacie że spełnią moje wymagania ?

Edytowane przez Ziemniok38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności