Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do Nokia Lumia 720 do 200zł


stolipl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zepsuły mi się moje słuchawki i potrzebowałbym nowych, lecz nie znam się bardzo na tym wszystkim :D Moim playerem jest telefon taki jak w opisie. Zależy mi na dousznych albo dokanałowych, lecz co najbardziej mi zależy by kosztowały do 200zł i fajnie jakby miały mikrofon. Zastanawiam się nad Moster Purity WH-920 ale czy to wydanie kasy w błoto ? Słucham muzyki elektronicznej, rock, metal i lubię mocny bas :)

Polećcie mi coś fajnego.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez stolipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się po tematach, poradnikach, polecanych modelach. W tej cenie niezależnie od źródła przewiną się te same modele, co w każdym innym temacie.

Popatrzyłem trochę i dużo osób sobie chwali SM e10, mi zależy by był mikrofon. No i też by to było trwałe, a nie że po miesiącu muszę kupić nowe bo nie po to tyle wydaje około 200zł by zaraz słuchawki mi się popsuły. Myślę też nad WH-510 ale nie znajdę tutaj na pewno żadnej recenzji słuchawek od nokii.

Edytowane przez stolipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słuchawki dedykowane pod Apple (aiaiai tracks) i z Lumią 720 mikrofon nie działa, przewijanie/przełączanie/zgłaśnianie też nie działa, jedyne co działa to tylko środkowy przycisk pauza/odbieranie.

Lumia 820 obsługuje ahj(ctia) i omtp, 720 tylko ahj..

Edytowane przez canar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś u mnie być może nie tak, na pudełku od słuchawek pisze, że pilot i mikrofon działają na ipod nano(od 4 gen), classic 120 i 160gb, touch 2g i starsze, iphone 3gs, iphone 4 i ipad.. czyli pewnie to samo co u Ciebie, tylko ze u mnie działa wyłącznie pauza;) Właśnie sprawdziłem i odebrać też się nie da, tak samo nie można z pilota rozłączyć połączenia, podczas naciskania przycisków występuje tylko pojedynczy trzask z kazdym kliknieciem..

Edytowane przez canar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności