Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja w Mafię (jedynkę) grałem ze... 20 razy?

 

I gram zresztą co jakiś czas nadal. Nawet nie "od początku do końca", ale tak by sobie pojeździć po Lost Heaven. Do tej pory klimat tej gry zabija (i oczywiście genialny soundtrack Simunka).

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał odkopać GTA Vice City. Moim zdaniem najzabawniejsza część, z muzyką z mojego dzieciństwa i super klimatem zalatującym Miami Vice. Czasami włączałem tylko po to żeby pościgać się z policją po mieście słuchając radia z gry. Choćby klasyka klasyki we Flash FM, albo szalone wywiady np w VCPR, nie wspominając o reklamach :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio nabyłem kolekcjonerskie diamenciki: Shogun: Total War, Medieval: Total War, SimCity 3000, Need For Speed: Porsche i 3 pierwsze części Tomb Raidera. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sn4ke - nie pojmę kupowania gier przez Internet (bez nośnika). Jednak płytka, pudełko i instrukcje (oraz inne dodatki) to jest to coś, co przyciąga. Zobacz jak Wiedźmin jest pozytywnie oceniany w tym kontekście (dużo ciekawych rzeczy w edycjach kolekcjonerskich).

BTW, kupiłem pierwsze wydania Shogun i Medieval 1 za łącznie 22 zł z wysyłką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko z akcesoriami jest super, ale mnie np równie mocno satysfakcjonuje posiadanie ulubionych gier w bibliotece steam. :P
W końcu społeczność widzi w co śmigam. :D

ps. ostatnio kupiłem sage gothic na steamie, bo była po 5$. Tylko się troche zawiodłem, bo po angielsku. Trzeba było tak czy siak pobrać i podmieniać pliki, bo spolszczeń nie ma.

Edytowane przez aneno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu społeczność widzi w co śmigam. :D

 

A moja "społeczność" widzi w co gram jak zobaczy w pokoju półkę z big-boxami oraz dvd-boxami z oryginałami ;) BTW, co zrobisz jak Steam się nagle zwinie jak kasa Cypryjczyków kilka lat temu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio na nowo wciągnąłem się w Civilization V. Chyba jedyna gra, w którą potrafię grać kilkaset godzin (konkretnie to jakieś 300) i się nie nudzić. Kapitalna sprawa, zwłaszcza że piątka uprościła kilka elementów, które niepotrzebnie komplikowały rozgrywkę w poprzednich częściach. Jeszcze tylko gdyby AI tak głupie nie było...

 

A ogólnie to z tym tematem mam problem, bo jednak gry to moje hobby numer 1 i po prostu nie da się wybrać kilku ulubiony gier. Zwłaszcza, że w ostatecznym rozrachunku nawet do tych najulubieńszych mam problem po jednym przejściu wrócić.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasyków do których zdarza mi się wrócić śmiało mogę wymienić:

 

-Half-Life'a - nie bez powodu uważany za jeden z najlepszych FPSów w historii, za pierwszym razem AI żołnierzy potrafiło zaskoczyć,

-Gothic - jeden z pierwszych RPG w jakie grałem, więc mam do niego ogromny sentyment,

-Prehistoryk 2, Dyna Blaster, czy Scorched Earth - gry, które miałem na pierwszym komputerze, taka trochę PCtowa prehistoria, ale to od nich zaczynałem.

 

Ogólnie mógłbym wymienić jeszcze kilka innych tytułów, które zapadły mi w pamięć, bo podobnie jak ArceaS gram sporo, ale ciężko nazwać je klasykami.

 

Co do do Steam: też wolę kupić gry w wersji elektronicznej, po pierwsze korzystając z promocji wychodzi to taniej, a do tego zazwyczaj mogę zagrać znacznie wcześniej niż otrzymalbym paczkę od kuriera. Zresztą nawet Wiedźmina 3 pobierałem z GOGa, bo wyszło szybciej niż instalacja z płyty...

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności