Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy. Mam X5 II dwie karty evo 128GB wszystko śmiga jak trzeba. Ale zgrywane płyty z windows media plaiera np Madonny jedna z płyt jest widoczna dla x5 a druga nie. Zrobiłem nowe foldery do płyt i skopiowałem utwory i x5 widzi te płyty obie. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?

Problem jest bo połowa nagrań jest nie widoczna dla x5. Wystarczy że jden folder jest nie widoczny np. dl AC-DC a w nim 5 płyt w osobnych folderach a jednego nie czyta x5 i cały katalog AC-DC jest nie widoczny dla x5. Wielkie dzięki za podpowiedzi.

Może kwestia windowsowych uprawnień do katalogów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Mam pytanko.

 

Posiadam X5 3Gen. 

 

Mam zainstalowane na nim Spotify i mam pewien problem. Wybrałem w Spotify miejsce na którym maja być zapisywane Playlisty. Wewnętrzny napęd X5. Ściagam daną playlistę. Jest ona widoczna na urządzeniu do chwili np - wyłączenia lub wyładowania się urządzenia. Po włączeniu urządzenia Spotify zapomina gdzie miało przypisany napęd - i znikają ściągniete playlisty. Po wskazaniu na ten sam dysk - wybiera go i niestety znów trzeba ściagać kawałki od nowa. 

 

Czy ktoś ma pomysł na taką "usterkę" ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zależy od synergii z twoimi słuchawkami i tego czego się spodziewasz. X5 gra już dość czysto u mnie spokojnie wygrał pod tym względem z FiiO E18 i UAE23. Z tym, że one grając mniej czysto nadawały bardziej swobodne (jakby mniej cyfrowe) i niekiedy obszerniejsze brzmienie. X5 jest pod trochę ocieplone i Vkowane słuchawki (najlepsza synergia). Ja go polubiłem bo daje fajną odmianę od neutralnie-miękko brzmiących źródeł. W sumie też dużo zależy od softu jaki w niego wgrasz, A5 nie znam, ale E12 dodawał właśnie tej swobody i w sumie razem to fajnie grało i miało sporo mocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Tak odkopuję nieco umarły temat o X5. Ostatnio nieco przypadkiem przeglądając "alledrogo" trafiłem na fajną sztukę 1gen w bardzo ładnym stanie i w cenie znacznie niższej niż kiedyś mój X1 w przedsprzedaży, tak że nie mogłem się oprzeć, żeby nie kupić i po przetestowaniu wiem, że to był mój deal roku ;) Jest już u mnie, podłączyłem słuchaweczki z których korzystam najczęściej i nie mam żadnych "ale", chociaż jestem ciekaw czy można wycisnąć z grajka jeszcze coś więcej. W odtwarzaczu siedzi najnowszy FW 2.7 różniący się od 2.6 podobno tylko usunięciem OTG USB. Czy są w tej chwili jakieś ciekawe customy na miarę lurkera do ibasso, którymi warto się zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, sn4ke napisał:

Tak odkopuję nieco umarły temat o X5. Ostatnio nieco przypadkiem przeglądając "alledrogo" trafiłem na fajną sztukę 1gen w bardzo ładnym stanie i w cenie znacznie niższej niż kiedyś mój X1 w przedsprzedaży, tak że nie mogłem się oprzeć, żeby nie kupić i po przetestowaniu wiem, że to był mój deal roku ;)

 

To zawsze możesz wystawić pozytywny komentarz na Allegro, bo obstawiam, że to ode mnie kupowałeś :D

Też uważam, że jeśli chodzi o dźwięk, to jest nadal dobry DAP. Po prostu postarzał się pod względem wyglądu/obsługi. Ja go używałem w pracy z K701/T90 i grało całkiem fajnie. Dwa razy próbowałem zamienić na DFB i zawsze kończyłem z uczuciem, że FIIO mi gra lepiej. No ale... zacząłem zbierać na Mojo, a takie jest życie audiofila, że trzeba coś sprzedać, żeby coś kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba_622 - całkiem możliwe, że od ciebie jeśli jesteś JJ z Wawy ;)

 

Do audiofilskości mi daleko, a teraz gdy drugie dziecko w drodze, to moje zainteresowania są jeszcze bardziej temperowane tak, że w tej chwili ograniczam się do doków i ew K701 lub MF-100 podłączonych pod Pionka lub teraz pod FiiO (jak mam w ogóle kiedy).

 

Tak jak napisałem - cenię FiiO za odpowiadający mi styl grania i dobry soft (a w nim rewelacyjna obsługa CUE), jednak ponowię pytanie - który z modowanych FW jest wg was wart uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popłynąłem:-(

Teoretycznie wg instrukcji ze strony Fidelizera, programik rozpoczął update softu, ale po dojechaniu do końca zielonego paska pokazał dostępny update od początku. Żadnego komunikatu o zakończeniu, powodzeniu itp. Wypiąłem Fiio z usb no i zdechło. Nie włącza się:-(

Dziurki od resetu nie widzę, ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Panowie.

 

Czy ktoś naprawiał X5? obecnie mam objaw że cholernie grzeje się AXP192 ..... Kondy połowa niby "zwartych sprawdzona" i są ok (wylutowałem i miernikiem sprawdzałem zwarcia) ... zostały malusieńkie pyrtki ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy ktos mual moze problem z X5 III gen- z dnia na dzien przestal dzialac dotyk , fiio nigdy nie upadlo, zadnego uszkodzenia mech. Reset urzadzenia, wrzucenie nowego softu nic nie dalo. Serwis z Warszawy twierdzi , ze moze sie uda wyslac do Chin odplatnie jezeli jeszcze maja wyswietlacze. Moze ktos ma jakiegos magika co to ogarnia? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności