Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałówi do 100 zł(jakie?)+sansa clip zip(Roxkbox)


pawel4322

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno padła mi 1 słuchawka w moich SM PL30, i zastanawiam się czym je zastąpić. Budżet mam również około 100 zł. Czytałem na forum o różnych słuchawkach do 100 zł,podobają mi się chociażby MEElectronics M9, ale nie wiem za bardzo co najbardziej pasowało by pod mój odtwarzacz (sansa clip zip). Stąd więc proszę o pomoc w doborze nowych słuchawek. Dodam że moja muzyka to głownie rap/soul/funk, i nie zależy mi na jakimś wybujałym basie lecz na dobrej jakości dźwięku. A może opłaca sie znowu kupić PL30, które mi bardzo podchodziły pod względem dźwięku ? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam !

Edytowane przez pawel4322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł za temat. Dołączam się do niego. Również zakupiłem nowego clipa+, wgrałem rockboxa i szukam doków. Muzycznie podobnie, jak i cenowo - z tym, że może być troszkę tego basu więcej. Wczoraj chciałem właśnie kupić MEE M9, ale mało w sieci informacji o tym połączeniu. Za Brainwavz również się się oglądałem.

 

Wcześniej miałem standarodowego clipa z PL11 i M2. Słuchawki się rozleciały a chciałbym coś nowego. Dziękuję z góry.

Edytowane przez froogas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam clip zipa z rockboxem i do tego e10. Początkowo byłem sceptyczny ale po kilku dniach i zmianie oryginalnych tipsow na pianki, mogę z czystym sumieniem polecić. Taki zestaw gra czysto i przyjemnie. Z pewnością gdyby e10 padły to kupuje kolejne, lepsze słuchawki dokanalowe mi są nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności