Skocz do zawartości

Cowon D2 - 74mw Output Power (37mw+37mw)


getz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na iaudiophile pojawiła się recenzja d2, a w niej fragment, który mnie zaciekawił...

 

"[...]As far as I am aware, if you select any of the European countries on starting your player the maximum output is severely limited, but I always select USA so I can give my eardrums a maximum pounding through my Grados."

 

Czy faktycznie tak jest, że wybór języka (czyli kraju, w którym używamy playera) wpływa na jego moc? :blink: Co prawda, autor zdaje się tylko przypuszczać, że tak jest... a czy ktoś z was zauważył coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wybierałem Europe / wybierałem USA .. ale w sumie jakie to ma znaczenie? NIE WIEM. Nie czułem raczej różnicy.

 

 

Jak poczujesz się psychicznie źle, że wybrałeś Europę, updatujesz f/w i po każdej aktualizacji wybiera się region :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Taki mały OT zrobię. Odnośnie kart SDHC. Dla Cowona D2 wystarcza w końcu Class 2 czy lepiej kupic class 4 albo 6 ?

Sam cowon nie nagra ci z wiekszymi predkosciami niz oferuje class 4. bo max przechodzi transfer ok 3,5MB zapisu i ok 5,5MB odczytu. Ale ja np nie uzywam cowona bezposrednio tylko nagrywam SD przy uzyciu zwyklego czytnika, ktory wyciaga max czas zapisu karty i wtedy lepiej kupic szybsza karte i ja szybko nagrywac, i dopiero wkladac karte do cowonka. bo po prostu jest mega szybciej. a mnie osobiscie bardziej interesuje predkosc zapisu, bo non stop cos kasuje i zgrywam kolejne mp3 czy filmiki. wiec warto zwrocic szczegolowo uwage na predkosc zapisu, bo oznaczenie class 4 oznacza najczesciej min zapis ok 4MB i odczytu np 19MB a na allegro z hukiem goscie reklamuja mega szybka karte, bla, bla, bla, a tak naprawde to szybki jest tylko i wyłącznie odczyt. przy zapisie możesz iść zjeść obiad. class 2 więc omijaj szerokim łukiem, bo karta 8GB class 2 ładuje się wcholere długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności